Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks273

ŚWIADOMOŚĆ TO WOLNOŚĆ ... NIE DAJMY SIE ZASTRASZYĆ

„Na naszych oczach pod pretekstem ochrony zdrowia publicznego i bezpieczeństwa powstaje totalitarny, faszystowski system ucisku i kontroli!

Jak wiemy z historii, Hitler stworzenie gett i zamknięcie w nich tysięcy Żydów tłumaczył koniecznością powstrzymania rzekomej epidemii tyfusu plamistego, „wspaniałomyślnie” wykazując się „wielką troską” o zdrowie publiczne, za co byli bezgranicznie wdzięczni jego ślepo ufający mu zwolennicy.

„Zło zagraża każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w naszym kraju. Musimy zapewnić naszej ojczyźnie spokój i bezpieczeństwo” - to są słowa Adolfa Hitlera, który wypowiedział je, powołując do życia Gestapo. A jego prawa ręka, minister propagandy III Rzeszy, jeden z największych nazistów i zbrodniarzy wojennych w historii, Goebbels powiedział: „Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą”.

Dlatego obudźcie się i przestańcie bezkrytycznie wierzyć w tą kłamliwą i wysoce szkodliwą społecznie międzynarodową medialno-rządową propagandę, dopóki jeszcze jesteśmy wolnymi ludźmi – suwerenami, bo za moment może być już za późno...!

„Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego” – Benjamin Franklin.

Nie dajmy się bezprawnie zastraszyć ! Póki co oni tylko, nie mając ustawowych podstaw prawnych, merytorycznych argumentów i dowodów naukowych, straszą zmanipulowanymi liczbami (spreparowanymi na podstawie w 80% fałszywie dodatnich testów PCR, wg ich twórcy, noblisty Kary Mullisa nienadających się do diagnostyki) otumaniony medialną propagandą i nieznający swoich praw lud.

To ich jedyna metoda, liczą na to, że ludzie zamiast poznać chroniące naszej wolności przepisy prawne i na nie się powoływać, bezmyślnie, posłusznie się podporządkują absurdalnemu reżimowi.

Prawo stoi za nami i musimy nieugięcie, twardo je egzekwować, broniąc naszych konstytucyjnych praw i wolności obywatelskich. I pamiętajcie – gdy bezprawie staje się prawem, opór i nieposłuszeństwo obywatelskie stają się koniecznością!”

tekst: Izabella Kominek-Riege

_________________
za: facebook.com/…a.1443468326040&_fb_noscript=1
CÓRKA MARYI
Prawo do oddechu, jak prawo do życia SĄ ŚWIĘTE I DANE PRZEZ BOGA, tylko szatan może się targnąć na nie.