00:27
Nostradamus II
33K
Joe - Facebook Amerykańscy patrioci nabijają z chazarskich onuc a w Polin łykają ich bzdury jak prawdę objawioną.More
Joe - Facebook

Amerykańscy patrioci nabijają z chazarskich onuc a w Polin łykają ich bzdury jak prawdę objawioną.
Nostradamus II
Niektórzy co sprzedali dusze chętnie zginą za Lucyfera, w Polin ich nie brakuje.
Mel Gibson powiedział w ”Prime time” brytyjskim kanale BBC, że kluczowi gracze w branży filmowej „czerpią radość z niszczenia niewinności dzieci”.
„Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte …More
Niektórzy co sprzedali dusze chętnie zginą za Lucyfera, w Polin ich nie brakuje.

Mel Gibson powiedział w ”Prime time” brytyjskim kanale BBC, że kluczowi gracze w branży filmowej „czerpią radość z niszczenia niewinności dzieci”.
„Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte rytuały, które są chore i całkowicie sprzeczne z moralną tkanką, która łączy większość Amerykanów, to tajemnica poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą być jej częścią ”.
Gibson został umieszczony na czarnej liście hollywoodzkich oligarchów kontrolujących w 2006 roku za wyrażanie opinii na temat okultystycznej branży.
Powiedział, że od tego czasu „pracuje poza systemem”, co dało mu świeżą perspektywę, mówiąc:
„Wiem, że trudno to pojąć, i przykro mi, że to ja wam to przekazuję, ale Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów. Wykorzystują dzieci dla swoich własnych chorych „duchowych przekonań”, jeśli w ogóle można je tak nazwać. Sam nie do końca to rozumiem, ale zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi. Oni nie robią tego miłosiernie zanim złożą kogoś w ofierze. Im bardziej niewinne dziecko, tym bardziej jest przerażone, i tym więcej kumuluje energii.
Co to znaczy? Zbierają krew dzieci i jedzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś „siłę życiową”.
„ Jeśli dziecko cierpiało psychicznie i fizycznie, kiedy umierało, to daje im dodatkową siłę życiową. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie tego nie mają, a jeśli tak, to wskazuje on w przeciwnym kierunku ”.
Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w Hollywood i poza nim, mówi, że hierarchia branży „rozwija się dzięki znęcaniu się, bólu, torturom, stresowi i cierpieniu.Chęć takiej działalności nie ogranicza się tylko do elity, ale do „tych na szczycie łańcucha pokarmowego mogących sobie pozwolić na taki„ luksus ”, i jest to „celem dla większości ludzi w przemyśle rozrywkowym.”
Ta perwersja nie jest tylko najnowszą modą, ale jest głęboko zakorzenioną kulturą w Hollywood od pokoleń i jest popularna zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, większość śmietanki Hollywood osobiście uczestniczy w ofiarach z dzieci i pedofilii:
„Każde studio w Hollywood jest kupowane i opłacane krwią niewinnych dzieci”, powiedział, dodając: „Najcenniejszą walutą w Hollywood jest krew niemowląt… kluczowi gracze w branży filmowej czerpią z tego adrenalinę. Rażąco lekceważą zwykłych ludzi. Niszczenie życia to dla nich tylko gra – im bardziej mogą zranić, tym lepsze doznania. Dzieci są dla nich po prostu jedzeniem. Upajają się bólem i strachem, a im młodsi, tym lepiej. ”
Te satanistyczne rytuały mają na celu „karmienie” się krwią nasyconą ADRENOCHROMEM w wyniku nieludzkiego cierpienia dziecka – silnym narkotykiem, który oprócz „przyjścia”, daje również potężne „odmłodzenie” organizmu.
Te straszne zbrodnie (pedofilia, dzieciobójstwo, kanibalizm i ofiary rytualne) nie pojawiły się w ostatnich latach, mają starożytne, korzenie. Jeśli zbadasz to zjawisko, znajdziesz ukryte fakty w cieniu jakiejkolwiek ponurej epoki w historii. Te mroczne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne były używane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood używa tego do programowania społecznego i kontroli umysłu, a ich przesłanie atakuje psychikę narodu amerykańskiego.
Wiele osób wie o istnieniu tajnej struktury satanistów w Hollywood – ale milczą! Tymczasem okultystyczne moce Hollywood wykorzystują swoje ogromne zasoby „do programowania społecznego i kontrolowania świadomości ludzkiej.
Według Jima Carreya ”ciemne siły” są „zaangażowane w walkę o duszę Ameryki”, a wynik tej bitwy będzie miał długotrwałe konsekwencje dla całego świata. Carrey ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.
Ci ludzie wierzą, że im więcej dziecko cierpi, tym lepiej smakuje. Wierzą, że negatywne emocje płynące przez ciało dziecka, adrenalina i nienawiść, dadzą im szczególną moc. To hollywoodzki obrządek, na które wpływ ma satanizm.
W 2017 r. przemawiając w Nowym Jorku podczas projekcji filmu „Jim & Andy: The Great Beyond”, Carrey powiedział, że Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok są okresem roku, którego się boi, z powodu „ciemnej energii pulsującej w Hollywood”: – Lucyferianie w Hollywood co roku zmieniają Święta Bożego Narodzenia w najciemniejszy festiwal roku i to jest powód, dla którego niektórzy ludzie czują się okropnie o tej porze roku – powiedział Carrey – Czy zauważyłeś, jak wszystkie bezdomne dzieci, które widzisz przez cały rok, zaczynają znikać na Boże Narodzenie? Myślisz, że to dlatego, że znaleźli dom, znaleźli schronienie, znaleźli miłość i ciepło? Czas Bożego Narodzenia to szatański czas uboju. Są zdeterminowani, aby zboczyć najpiękniejszą porę roku w święto cierpienia i krwi.
Gdyby zwykli ludzie wiedzieli, co okultystyczna elita robi za zamkniętymi drzwiami, byliby zaszokowani, przerażeni i całkowicie zdumieni faktem, iż to właśnie w ich rękach znajduje się większość bogactw i potęgi na świecie. Choć podejmowane są wspólne, zakrojone na szeroką skalę działania mające na celu ukrycie prawdy przed opinią publiczną, to czasami okruchy tej obrzydliwej, parszywej prawdy wyciekają w niespodziewanych miejscach.
Carrey ostrzega, że branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.
Asterix Obelix