Clicks2.6K
Norbert35
72

W stanie Iowa (USA) odmówiono dziękczynną modlitwę za możliwość mordowania nienarodzonych …

Prawdziwa morda USraela: modlitwa do Diabła

Triumf ciemności. W stanie Iowa (USA) odmówiono dziękczynną modlitwę za możliwość mordowania nienarodzonych dzieci.

W mieście Des Moines, stan Iowa, zwolennicy dzieciobójstwa, taz zwanej aborcji, odmówili modlitwą dziękczynną do Boga za możliwość dokonywania dzieciobójstw i za „prawo kobiet” do wyboru. Ta pięciominutowa „modlitwa ” dziękczynna skierowana do Boga za możliwość dokonywania dzieciobójstwa błyskawicznie obiegła cały świat szokując i wywołując u wielu ludzi odrazę, pisze portal www.istina.info. Według doniesień amerykańskich mediów, około 50 działaczy ruchu dzieciobójców przystąpiło do „modlitwy”, która miała miejsce w stanowym budynku organów ustawodawczych stanu Iowa. Wśród nich byli kandydaci na stanowisko gubernatora stanu, z ramienia „Partii Demokratycznej” Jack Hatch i Tyler Olson.

„Modlitwa” była odmówiona na krótko przed przesłuchaniem w sprawie dotyczących aborcji „web cam” (transmisje w internecie). Być może była ona odpowiedzią na inną modlitwę, którą, w pobliżu, zanosili do Boga przeciwnicy dzieciobójstwa. Tę „proaborcyjną modlitwę” w Des Moines zainicjowała działaczka ruchu dzieciobójców, Midget Slater. Czytała z kartki: „Dzięki ci czynimy Panie za lekarzy, teraźniejszych i przyszłych, którzy dokonują aborcji aborcji z najwyższym profesjonalizmem”- brzmiały słowa tej straszliwej „modlitwy”. „Modlimy się za 45 milionów amerykańskich kobiet ażeby miały możliwość dokonywania aborcji legalnie i bezpiecznie. Niechaj one idą przez życie z wysoko podniesioną głową. Nie mają się czego wstydzić”- brzmiała dalej „modlitwa”. „Modlimy się za wybrane władze stanowe żeby mogly one bronić prawa kobiet do podejmowania samodzielnej decyzjidotyczącej aborcji”- kontynuowała modlitwę Slater.

„Dzisiaj modlimy się o jeszcze większy, dla kobiet, dostęp do wszystkich środków antykoncepcyjnych…Modlimy się za te kobiety, o niskich dochodach, aby miały możliwość otrzymania darmowych środków antykoncepcyjnych, darmowej aborcji i darmowej opieki nad dzieckiem”. Następnie Slater zaczęła prosić „Boga” o to aby wszystkie te „błogosławieństwa” były dostępne dla kobiet w innych krajach. „Dzisiaj Panie, modlimy się za kobiety w krajach rozwijających się ażeby i one miały możliwość poznania co to jest prawo do samookreślenia”- z żarliwością „modliła” się Slater. „Ażeby i one miały możliwość otrzymania dobrego wykształcenia, znalezienia dobrej pracy i żeby miały możliwość kontroli urodzeń i bezpiecznej aborcji. My również dziękujemy tobie za te, silne duchem, kobiety, które dały przykład jak trzeba podejmować decyzje i bronić ich”- brzmiała „modlitwa”. W „modlitwie” Slater Slater także wypowiedziała się przeciwko tym, którzy głoszą świętość macierzyństwa.

„Proaborcyjna wierna” wyraziła opinię, że tacy ludzie występują przeciwko dzieciobójstwu tylko dlatego, że obawiają się świadomości swojej wolności i swojego prawa. „Modlimy się za te kobiety, które boją się swojej własnej siły i swoich praw z powodu swojej macierzyńskiej religii. Niechaj nauczą się przezwyciężać strach”. „Dzisiaj modlimy się o to żeby wszystkie kobiety na świecie wiedziały, że są one stworzone na obraz boży, są dobrymi, świętymi, moralnymi i mądrymi”- ciągnęła swoją modlitwę Slater. „Modlimy się o to żeby nastąpił koniec wszystkich rodzajów dyskryminacji kobiet. Modlimy się żeby usunięto każde piętno z kobiet dokonujących aborcji”. Dalej w „modlitwie” Slater nadal wychwala tych, którzy zamordowali swoje nienarodzone dzieci. „Dzisiaj modlimy się za te rodziny, które dokonały wyboru.

Niechaj one wiedzą, że ich wybór jest błogosławiony”- Slater bluźnierczo zwracała się do „Boga”. „Oddajemy ci chwałę za to, że te aborcje są bezpieczne i legalne. Radujemy się z tego błogosławieństwa”. „Na koniec, Panie, modlimy się o to żeby stosować w życiu to co głosimy, żeby nigdy nie ostygła ta pasja i zaangażowanie, którymi jesteśmy dzisiaj przepełnieni, natchnieni głęboką świadomością twojego przesłania- powiedziała w zakończeniu Slater i zacytowała słowa słynnego hymnu o Stwórcy, zamieniając słowo „ON” na „ona”.

„Niechaj trwa taniec sprawiedliwości. Niechaj tak będzie”. To video, na które zareagowało 32 tysiące widzów w ciągu jednego tygodnia, wywołało falę oburzenia.

„To najbardziej ohydna modlitwa, ktorą kiedykolwiek słyszałam”- napisała jedna chrześcijanka.

„To jest raczej modlitwa do szatana a nie do Boga”- z oburzeniem stwierdził inny komentator. „Szatan to mistrz oszustwa, kłamstwa, popychający ku śmierci. Oni kroczą jego śladami. Poznajemy ich po ich owocach”.
„A oto jeszcze jeden komentarz: „Każdy kto świętuje zabicie 45 milionów nienarodzonych dzieci jest, po prostu, w obłędzie. Nasz kraj jest skazany jeżeli stanie się to normą. To wszystko ujawnia nikczemną istotę Partii Demokratycznej”

Ktoś także zauważył, że kiedy Slater zaczęła dziękować „Bogu” za dzieciobójstwa to gdzieś dał się słyszeć płacz dziecka/

youtu.be/CwJu_DkXgwg

Za: 3rm.info/38940-v-shtate-…

wolna-polska.pl/wiadomosci/usraelska-modli…
dawidp94 likes this.
dawidp94
Panie, modlimy się za kobiety w krajach rozwijających się ażeby i one miały możliwość poznania co to jest prawo do samookreślenia”- z żarliwością „modliła” się Slater.
---------------------------------------

Pan Bóg dał ludziom talenty, a ci wykorzystali je na własną zgubę.
Radek33
Ten drań skończony jest coraz bardziej bezczelny
biniobill
alica32 napisała:
Przerażające...
------------------------------
Raczej bezczelne. Bezczelnie zwracają się do Pana Boga żeby pozwolił im mordować. Nie znają Boga dlatego tak się zachowują. Ci ludzie idą na potępienie.
Primo likes this.
gloriaDei
Bóg jest wolny i odpowiada na modlitwy w sposób czasem zaskakujący

Mnie jak boli głowa to dziękuje Bogu za cierpienie i ofiaruje je jako wynagrodzenie za moje grzechy i jako ofiarę za nawrócenie grzeszników. Ku mojemu zaskoczeniu ból wtedy ustępuje.

Jak ktoś dziękuję za aborcję jestem ciekaw jak Bóg odpowie na taka modlitwę ?
LovVal
Codziennie modlę się o chrzest i błogosławieństwo Boże za dzieci nienarodzonych a zamordowanych w wyniku aborcji i poronień.
Modlitwa z prośbą o chrzest nienarodzonych

Imprimatur: Bishop Ayo-Maria Atoyebi, O.P. Diecezja Ilorin, Nigeria

Ojcze Niebieski, Twoja Miłość jest wieczna. W Twoim oceanie Miłości zbawiłeś świat przez Twojego Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa. Spojrzyj teraz na …More
Codziennie modlę się o chrzest i błogosławieństwo Boże za dzieci nienarodzonych a zamordowanych w wyniku aborcji i poronień.
Modlitwa z prośbą o chrzest nienarodzonych

Imprimatur: Bishop Ayo-Maria Atoyebi, O.P. Diecezja Ilorin, Nigeria

Ojcze Niebieski, Twoja Miłość jest wieczna. W Twoim oceanie Miłości zbawiłeś świat przez Twojego Jednorodzonego Syna, Jezusa Chrystusa. Spojrzyj teraz na Twojego Syna na krzyżu, Który nieustannie krwawi z miłości do swojego ludu i dla wybaczenia światu. Oczyść i ochrzcij nienarodzone dzieci z powodu aborcji Najdroższą Krwią i Wodą, Które wypłynęły ze świętego boku Twojego Syna Jezusa Chrystusa, Który umarł na krzyżu także dla ich zbawienia w imię Ojca + i Syna + i Ducha Świętego+
Niechaj przez Śmierć Jezusa Chrystusa, Twojego Syna otrzymają życie wieczne; przez Jego Najświętsze Rany zostaną uzdrowieni a przez Najdroższą Krew zostaną napojeni, by radować się wraz ze Świętymi w niebie. Amen.

Wierzę w Boga...

______________________________________

Ojcze Przedwieczny, w imieniu Twojego Syna i w Miłości Ducha Świętego, proszę Cię, udziel upragnionego chrztu wszystkim duszom nienarodzonym i wszystkim tym, którzy nie z własnej winy nie zostali ochrzczeni.
Niech zostaną ochrzczeni wodą i Krwią z Serca Twojego Syna w Imię Ojca+ i Syna+ i Ducha Świętego+. Amen.
Drogi Zbawicielu daj im imiona świętych dnia dzisiejszego. Przez Twoją dziewiczą czystość, o Maryjo, ratuj wszystkie dusze, które urągają Twojej wieczystej czystości i obrażają Twoje Serce.
Wy wszyscy, którzy w dzień i w nocy urodziliście się nieżywi i jeszcze rodzić się będziecie. Wy wszyscy, którzy w łonach waszych matek zostaliście zabici i jeszcze zabicie zostaniecie, abyście przez Jezusa Chrystusa otrzymali życie wieczne. Alleluja, Alleluja, Alleluja.

Wierzę w Boga...

Congregavit nos in unum Christi amor adam-czlowiek.blogspot.se/…/modlitwa-z-pros…________________________________
alica32
Przerażające
Norbert35
„Modlimy się za 45 milionów amerykańskich kobiet ażeby miały możliwość dokonywania aborcji legalnie i bezpiecznie. Niechaj one idą przez życie z wysoko podniesioną głową. Nie mają się czego wstydzić”- brzmiała dalej „modlitwa”. „Modlimy się za wybrane władze stanowe żeby mogły one bronić prawa kobiet do podejmowania samodzielnej decyzji dotyczącej aborcji”- kontynuowała modlitwę Slater.

Boże …More
„Modlimy się za 45 milionów amerykańskich kobiet ażeby miały możliwość dokonywania aborcji legalnie i bezpiecznie. Niechaj one idą przez życie z wysoko podniesioną głową. Nie mają się czego wstydzić”- brzmiała dalej „modlitwa”. „Modlimy się za wybrane władze stanowe żeby mogły one bronić prawa kobiet do podejmowania samodzielnej decyzji dotyczącej aborcji”- kontynuowała modlitwę Slater.

Boże wybacz, bo nie wiedzą co czynią.