Clicks20
gloria24
אזהרה לבנייה חופשית בכנסיות זו הודעה שיש להעביר לכל האויב בתוך הכנסייה הקתולית ולכל רחבי העולם. האזן בזהירות לאדם היושב בבירה האפוסטולית. אנו עדיין זוכרים כיצד הגעת לשירות במע"מ ואנחנו עדיין נזכרים …More
אזהרה לבנייה חופשית בכנסיות
זו הודעה שיש להעביר לכל האויב בתוך הכנסייה הקתולית ולכל רחבי העולם.

האזן בזהירות לאדם היושב בבירה האפוסטולית. אנו עדיין זוכרים כיצד הגעת לשירות במע"מ ואנחנו עדיין נזכרים בך ביום קדוש של יום חמישי 2013, חיללת את הסגולות של יום חמישי הקדוש על ידי כביסת רגלי נשים. הנה קטע מתוך המסר של לורד ישוע המשיח מה -14 במרץ 2013:
"במהלך השבוע הקדוש תהיה עלבון מסוים שייגרם לשמי הקדוש על ידי ניסיון לטמא אותי. המחווה המתועבת הזו במהלך השבוע הקדוש תיראה על ידי מי שעיניהם פקוחות, וזה יהיה אחד הסימנים של שתדע שהמתחזה הזה שיושב על כס המלוכה בכנסייה שלי עלי אדמות לא בא ממני "

חופשי כנסיות האזינו לפרנסיסקו המנהיג שלך! הקשיב בזהירות רבה. אני רואה אותך כוובנים תלויים שנכנסו ללהקת הכבשים ואשר כל כך בטוחים מהתוכנית הרעה שלהם.

"אזהרה" מגיעה לכל העולם ולכם להתגייר, אך אם אתם פועלים נגד הרוח הקדושה, אינכם יכולים להינצל כמושבעים על ידי הכנסייה הקתולית האמיתית. אתה תראה מה אתה עושה לאדון ישוע המשיח שלנו ולאבות אלוהינו. זה יבהיל אותך, אבל זה יהיה מאוחר מדי. אביך הוא שטני בעצמו, החיה של התמותה ואתה לא נבהל לסגוד לנחש העתיק בעיר מעטי, הבירה של פטרוס הקדוש ..
האזינו ואז חופש הבנייה של הכנסייה!
אתה יודע שהגבר שלך שיושב על הכס לא זוכה למקום הזה כפי שהוא נאמר. אתה יודע שאלוהים הגדול מדבר לאיש בימים האחרונים.
אתה יודע את המסרים של אלוהים ואתה עדיין לא חושש מאלוהים. יגיע אליך עונש אימתני על ביזויך של הכנסייה הקתולית הקדושה כאשר העונש הגיע לכל הוולבים בבגדי הצאן שנכנסו לכנסייה. כמה עני אתה! אלפי פעמים עני! אתה רוצה להשמיד את הכנסייה הקדושה ואת מציל ישוע המשיח. רק מי שנמצא בכוחו של השטן יכול לפעול נגד האל הגדול. אנו יודעים שאלוהינו מתיר לנקות את הכנסייה הקדושה מכך כמו עצמך, כך שהכנסייה עשויה לנצל את מלוא הטוהר והאהבה בממלכה הקרובה של אלוהים.

האזינו לבנייה החופשית של הכנסייה!
אם זה לא מאוחר מדי, השאר כאן בקרוב ככל האפשר. צא מהדרך השטנית שלך. אפילו הבן שלך, זה שאתה מחכה לו, לא יעזור לך. האנטיכריסט שלך יטאטא כמו שאבק איתך ביום שיחזור, ישוע המשיח שלנו. אתה מעונן מעל העניים, אתה כבר שולל את כל השנים האלה לשאר הבונים החביבים בעולם, כדי להשמיד את הכנסייה מבפנים. אני אומר לך שוב לא אפילו האנטי-כריסט שלך, אשר נולדת והסתרת, יעזור לך! אתה ממתין בקוצר רוח שהוא ישים את הכתר שלו על הוותיקן. הוא בקרוב יבוא אליך לקחת אותך לאבא שלך, סטן. ככל שאתה מכיר את עצמך, יש לך את אבא שלך, אב השקר והמוות, ויש לנו אבא שמימי, אלוהים של אור ואלוהים של עולם נצחי.

ואתה כל כך עיוור לשנוא, שאתה רוצה שמאמינים אמיתיים אחרים יימשכו לעזאזל. ראיתי את האפיפיור השגוי שלך לפני שהוא נבחר למושלם. זה היה חלום נבואי: "נביא שקר" מגיע. הוא נראה את אותו הדבר ואת סגנון ההליכה כמו עכשיו וביום השני הוא נבחר לאפיפיור. כבר לפני שנת 2013 ה 'אלוהים הזהיר אותנו שהמתגאה בוויקן מגיע. גם אני ראיתי אותו בחלום נבואי כשהוא עמד על המזבח והמארח הקדוש נשכב על קומה של המזבח ונאמר שהמארח הקדוש יהיה מחלל. ואז אישה מסתורית שבמגורים על ראשה יצאה משורת האנשים שם בכנסייה והלכה אל המזבח. ראיתי את "האפיפיור השגוי" שלו בחלומות אחרים, כיוון שהוא חילק כסף לנאמן שנאסף בכנסייה מכיוון שלא היה להם שום שינוי במגש. הם היו אנגלית והוא נתן להם כל לירה אחת. זה היה בבסיסיליה על המונית. ראיתי אותו יושב כאילו באולם אוניברסיטאי והוא היה קרוע בראשו.

אה ... חופשת כנסיות אנו מכירים את התוכנית שלך ואת הפעולות שלך.
ראיתי בחלום הנבואי של אביך ממיגורים ובנך למצב. הם היו מלאי שנאה והזמן שלהם מגיע לסוף בגלל שמלכות האל באה! אתם לא רוצים את מלך ישו של ישוע, אלא רק לגנוב את הסקפטר של המלך מישוע. דוקטרינתך השגויה, שתרצה להביא לכנסייה, בוודאות לא תתקבל, אז עזור לאלוקים! אני אומר לך שוב ...

פרנסיס, אתה על כס הכס של פטרוס הקדוש, התגייר עכשיו!
קרדינל זאני, המרה!
וחברים אחרים בבניית הבתים החופשית בכנסייה ובעולם, מתגיירים!

איש לא יעמוד לפני מלכותו של אלוהים, המתנגד לאלוהים. מי שלא רוצה את יהוה של ישוע המשיח שלנו ונגד אלוהים יוצא להורג לעזאזל, בדיוק כמו שהוא עצמו הוצא להורג על ידי מיכאל הארכנגל.
חזור בתשובה לפני שמישל ארכנגל הקדוש יגיע עם חרב מלאה של צדק אלוהי.

READ ENGLISH TRANSLATION ON THIS SITE IF THIS ONE IT IS NOT CORRECT TRANSLATED

האזינו בני ישראל המתגיירים גם מכיוון שמלכות האל והמשיח ישוע המשיח באים בקרוב מאוד, אך אנשים בישראל אינם עושים טעות כי יהדות מחכה למושיע שגוי כפי שנאמר לכם. היה מודע לו. עליכם להבין בכלל שתהיה רק כנסייה אחת בכל רחבי העולם - הכנסייה הקתולית. זו האמונה היחידה ואתה מתגייר גם מכיוון שדתך התגלה בתחילת הדרך והעולם הכי מנוח שכמעט גם התגייר.
היה מודע לאנטיכריסט ולדת העולם שלו ולסדר העולם החדש. אני כל כך אנטיכריסט בחלומות נבואיים וזה היה על המדינה שלך. היה שם אנשים ונהרגו אנשים ואנשים אחרים היו בחוץ, למטה הגבעה והם היו נרגשים מאוד על ידי אנטיכריסט שהיה בראש המקדש. אנשים שנהרגו שגופם התנקז. יהיה כואב בכל רחבי ישראל עד כריסטו של ישוע שיחזור לכבוש אנטיכריסט והקים ממלכת שמים חדשה וכנסייה אפוסטולית קדושה אחת בכל רחבי העולם, כנסייה שתהיה נקייה מכל האויבים. האזינו לאנשים בישראל! חפש עזרה מאם אלוהים, בתולה מארי הטהורה ביותר. השם יברך !