Clicks266
olek19801
2

„Kanonizacja” komunisty Oscara Romero i herezjarchy Giovanni Montini’ego (twórcy Novus Ordo) zapowiedziana na 14 października

Reżim marksistowsko-modernistyczny antypapieża Bergoglio dnia 2 października 2018 r. oficjalnie ogłosił, że 14 października 2018 r. Bergoglio „kanonizuje” jawnego komunistę Oscara Romero i herezjarchę Pawła VI (Montiniego). Bluźniercza ceremonia odbędzie się w rzymskiej Bazylice św. Piotra.

Giovanni Battista Montini
podpisał każdy heretycki dokument Soboru Watykańskiego II (1962-1965), w tym dokument, który 21 listopada 1964 r. zastąpił Kościół katolicki – heretyckim, sprotestantyzowanym Nowy Kościołem Nowego Porządku jako „instytucjonalny” Kościół. Montini, wraz ze swoimi partnerami w zbrodni, w tym z duchownym-masonem Hannibalem Bugnini i modernistycznym przywódcą heretyków Józefem Ratzingerem, zniszczyli prawdziwą Mszę i Sakramenty, zastąpili doktrynę katolicką – doktryną protestancką i skorumpowaną pseudo-katolicką moralnością.

Oscar Romero, „arcybiskup” Salwadoru w nowym „kościele” (1977-1980). Romero był wspólnikiem morderczego ruchu „Teologii Wyzwolenia” w Ameryce Łacińskiej, w którym posoborowi <jezuici> przemocą, z bronią w ręku walczyli z konserwatywnymi rządami o marksistowską „sprawiedliwość społeczną i gospodarczą”. W 1980 r. Romero stał się ofiarą własnej brutalnej filozofii, zabity został podczas odprawiania tzw. nowej „Mszy” na swoim „stole obiadowym” do Novus Ordo. Romero nie był nawet biskupem katolickim, ponieważ nigdy nie został konsekrowany na biskupa w ważnym tradycyjnym sakramencie święceń biskupich, ale tylko „zainstalowany” w nieważnym, sprotestantyzowanym Obrzędzie sakr biskupich z 1968 roku.

Za: tenetetraditiones.blogspot.com/…/kanonizacja-kom…

Data publikacji: 4.10.2018

Posoborowi papieże – Paweł VI (Giovanni Battista Montini) – modernistyczny pseudopapież
olek19801
Oscar Romero, - nie był nawet biskupem katolickim, ponieważ nigdy nie został konsekrowany na biskupa w ważnym tradycyjnym sakramencie święceń biskupich, ale tylko „zainstalowany” w nieważnym, sprotestantyzowanym Obrzędzie sakr biskupich z 1968 roku.