Clicks4.6K
Edward7

Ekspert medyczny: Nie ma powodu, aby tlenek grafenu był w szczepionkach „z wyjątkiem zabijania ludzi”

85% nowych "infekcji" COVID Delta w Izraelu jest u pełni zaszczepionych... Grafen jest przezroczysty . Kiedy mówisz, że jest czarny, dzieje się tak, gdy arkusz grafenu jest nakładany na siebie, na drugi i jeszcze jeden, jak widać pod mikroskopem...

Fiolka - analiza mikroskopowa, badanie naukowe z Hiszpani - pdf
wordpress.com/2021/07/wp-1626337857856.pdf

Naukowcy z Hiszpanii odkryli, że szczepionka Pfizer-BioNTech COVID-19 zawiera tlenek grafenu .
Zespół badawczy Wydziału Inżynierii Uniwersytetu w Almerii opublikował niedawno raport zatytułowany „Wykrywanie tlenku grafenu w zawiesinie wodnej: badanie obserwacyjne w mikroskopii optycznej i elektronowej”. W tym badaniu hiszpańscy naukowcy odkryli, że każda dawka szczepionki Pfizer, którą zbadali, zawierała około 747 nanogramów tlenku grafenu . Oznaczało to, że ponad 99 procent szczepionki firmy Pfizer (przebadanej, zewnętrzna struktura) składało się z tlenku grafenu.

Tlenek grafenu, materiał powstały z grafitu , jest znaną substancją toksyczną. Wcześniejsze badania wykazały, że materiały na bazie grafenu, takie jak tlenek grafenu, mogą powodować toksyczność zależną od dawki. Może uszkadzać wątrobę i nerki, stymulować tworzenie ziarniniaków w płucach, zmniejszać żywotność komórek i wyzwalać apoptozę komórek lub zaprogramowaną śmierć komórek.

TLENKI GRAFENU WYKAZUJĄ TOKSYCZNOŚĆ ZALEŻNĄ OD DAWKI
Badania na zwierzętach wykazały, że wstrzyknięcie tlenku grafenu do organizmu powoduje osadzanie się toksycznej substancji w płucach, wątrobie, śledzionie i nerkach. Badacze donoszą również o trudnościach w usuwaniu materiału z organizmu. Wiele masek na twarz sprzedawanych przez korporacje jest powlekanych lub wyłożonych grafenem. (Powiązane: Noszenie masek na twarz pokrytych grafenem może powodować poważne problemy z płucami, ostrzega Ministerstwo Zdrowia Kanady .)

NOSZENIE MASKI POWLEKANE GRAFENEM MOŻE SPOWODOWAĆ POWAŻNE PROBLEMY Z PŁUCAMI
W swoim raporcie hiszpańscy naukowcy odkryli również znaczne ilości tlenku grafenu w wymazówkach wykorzystywanych w reakcji łańcuchowej polimerazy i testach antygenowych. Te testy są rzekomo używane do wykrywania COVID-19.

Ekspert medyczny: Nie ma powodu, aby tlenek grafenu był w szczepionkach „z wyjątkiem zabijania ludzi”
Rewelacje na temat hiszpańskiego raportu i tlenku grafenu w szczepionkach firmy Pfizer po raz pierwszy wyszły na jaw po tym, jak opisał je konserwatywny komentator Stew Peters w swoim programie The Stew Peters Show .Peters zaprosił 20-letnią ekspertkę medyczną i badaczkę farmaceutyczną dr Jane Ruby na odcinek swojego programu z 8 lipca, aby opowiedzieć o tym, czym jest tlenek grafenu i jaki jest jego wpływ na ludzki organizm.

Posłuchaj pełnej rozmowy Petersa i Ruby w The Stew Peters Show tutaj:

brighteon.com/bd925f3a-5da9-40e2-afe1-115a7ac78b0a

Podczas swojego pokazu Peters zapytał Ruby, czy tlenek grafenu jest trujący. Odpowiedziała, mówiąc: „To zdecydowanie trucizna”. Ruby następnie wyjaśnił niektóre sposoby, w jakie tlenek grafenu jest niebezpieczny dla ludzi. Powiedziała:

„Dosłownie niszczy wszystko w komórce. Rozsadza mitochondria. Stwórz sytuację, w której ciało znajduje się w stanie jak wóz strażacki z 10 alarmami (pożarami do których ma jechać) czyli z stanami zapalnymi, cytokinami, chemokinami. To jest niewiarygodnie gwałtowne… nadchodzi burza zapalna, która ma szczególne powinowactwo do wywoływania ostrego zapalenia płuc, tworzy burzę zapalną w tkance serca i tkance mózgowej… Nie ma innego powodu, dla którego tak się dzieje, jak tylko mordowanie ludzi, przez te szczepionki ”
Peters zgodził się z wnioskiem Ruby. Dodał zaniepokojeny, dlaczego media głównego nurtu nie donoszą szerzej o odkryciu tlenku grafenu w szczepionkach. Jego jedynym wnioskiem jest to, że te korporacje również muszą w tym spisku uczestniczyć uczestniczyć. „Są z nimi. Chcą cię zabić. Są częścią spisku morderstwa ”- powiedział.
Ruby zgodziła się z oceną Petersa. Spekulowała, że jedynym innym wyjaśnieniem byłoby to, że masowa produkcja i szczepienie ludzi szczepionkami firmy Pfizer to „masowy, błędnie poinformowany i pozbawiony przyzwolenia globalny eksperyment”.

Peters dodał, zauważając, że rzekoma "skuteczność" i "wskaźnik sukcesu" szczepionki Pfizer COVID-19 „rozprzestrzeniły się wszędzie” (w postaci przypadków "Delta"). Ruby zakończyła swoją rozmowę z Petersem, wskazując, że według hiszpańskich naukowców wiele objawów najczęściej związanych z COVID-19 może być również spowodowanych nadmiernym poziomem grafenu w organizmie.
Następnie ostrzegł, że Pfizer i inne korporacje farmaceutyczne są w trakcie opracowywania wziewnej wersji szczepionki. Ta wersja wziewna byłaby silniejsza, ponieważ trafiałaby bezpośrednio do płuc. „Od razu tworzy "burzę" płuc z zapaleniem płuc” – powiedziała Ruby. Następnie ekspert medyczny ostrzegł, że jeśli ta wersja szczepionki otrzyma zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach, liczba nagłych zgonów z powodu przypadków „nagłego zapalenia płuc” wzrośnie. Dowiedz się więcej o tym, co faktycznie zawierają szczepionki na koronawirusa, czytając najnowsze artykuły na La Quinta Columna.Net

Źródła obejmują: NaturalHealth365.com Z3News.com ScienceTimes.com RedVoiceMedia.com - Natural News

"Piąta kolumna" wyjaśnia, w jaki sposób grafen zwielokrotnia częstotliwości i uszkadza komórki oraz w jaki sposób środki redukujące pomagają kontrolować te uszkodzenia

(...)Ricardo Delgado: Wchodzimy teraz w kolejny blok programu, aby porozmawiać o tym, co skomentowaliśmy wcześniej: grafen i jego rezonans magnetyczny dotyczący fal elektromagnetycznych. Po pierwsze, jest artykół, która mówi: " Grafen ujawnia ukryte częstotliwości widma elektromagnetycznego ".

Źródło: Europa Press

Wzmacniacz częstotliwości oparty na grafenie pozwoli wykorzystać nieuchwytne długości fal terahercowych do komunikacji, umożliwiając tworzenie rewolucyjnych technologii. Fale terahercowe (THz) leżą między mikrofalami i podczerwień w widmie częstotliwości światła, ale ze względu na ich niską energię naukowcy nie byli w stanie wykorzystać ich potencjału. Zagadka jest znana w kręgach naukowych jako luka terahercowa. THz są powyżej GHz i są już bliskie promieniowaniu podczerwonemu. W rzeczywistości nazywa się to promieniami T. Otworzyłoby to nową erę technologii medycznej, satelitarnej, kosmologicznej i innych. Jednym z najważniejszych zastosowań byłaby bezpieczna, nieniszcząca alternatywa dla promieni rentgenowskich. To znaczy nie jako w zasadzie jonizujące, ale może również ...
Dr José Luis Sevillano: Są silne.
Ricardo Delgado: Zgadza się.
Jednak do tej pory długości fal od 3 milimetrów do 30 pikometrów okazały się niemożliwe do wykorzystania ze względu na stosunkowo słabe sygnały ze wszystkich istniejących źródeł. Zespół fizyków stworzył nowy typ tranzystora optycznego, który działa jak wzmacniacz THz, wykorzystując grafen i półprzewodnik wysokotemperaturowy. Fizyka kryjąca się za wzmacniaczem odpowiada właściwościom grafenu. Czym oni są? Że jest przezroczysty, panie Diego Peña.


Przypomnijmy dziś jemu i Anie Pastor: to przejrzyste. Grafen jest przezroczysty . Kiedy mówisz, że jest czarny, dzieje się tak, gdy arkusz grafenu jest nakładany na siebie, a drugi i jeszcze jeden, jak widać pod mikroskopem. I nie jest wrażliwy na światło, a jego elektrony nie mają masy. Składa się z dwóch warstw grafenu i nadprzewodnika, który jak kanapka zatrzymuje między sobą bezmasowe elektrony grafenu.Cóż, tutaj jest napisane: Kiedy promieniowanie THz uderza w zewnętrzną warstwę grafenu, uwięzione wewnątrz cząstki łączą się z wychodzącymi falami, dając im więcej mocy i energii niż przybyło, wzmacniając je .To znaczy, José Luis, że grafen odbiera sygnał z pola elektromagnetycznego i zwielokrotnia go, powiedzmy z większą mocą i większą energią. Wzmacnia to. W zasadzie to właśnie stąd otrzymujemy. (...) Wiemy więc, że sygnał jest pomnożony przez 1000 lub dowolną inną liczbę. Przez „sygnał” rozumie, że osiąga określoną energię, a to mnoży ją przez 1000, na przykład . Ale oczywiście, co to uwalnia? Jaką energię uwalnia? Elektrony i masa nie są fotonami. Zamiast mieć ładunek elektryczny, emitowane jest światło. Ale niezależnie od tego, czy jest to światło, czy coś innego, światło jest odbierane przez inne cząsteczki znajdujące się przed nim lub w pobliżu. Czy rozumiesz? To zdematerializowana energia – jeśli można to nazwać „materią” – ale jest to inny rodzaj energii, który zostanie wchłonięty przez te struktury, które są blisko siebie, co spowoduje ich zniszczenie, gdy nastąpią skoki elektronów do zmian orbitalnych. Tak mówił ten facet: wstrzykujecie elektrony, wstrzykujecie energię cząsteczkom znajdującym się w pobliżu.

Dlaczego taka nazwa wersji covid?


A jak to wszystko robisz? Odbierając sygnały zewnętrzne. Zachodzą zmiany w polu elektromagnetycznym, które powodują, że cząsteczka grafenu zaczyna emitować elektrony w określonych kierunkach lub we wszystkich kierunkach . Niezależnie od tego, czy są fotoniczne, czy mają energię świetlną, czy są ładunkami elektrycznymi, które skaczą i szukają, że tak powiem, z czym się skojarzyć. Oznacza to, że wirtualnie generujesz nierównowagę energii. Oznacza to, że jest jak uderzenie, nie ma wirusa, ani nie ma żadnego materiału, na który można by go bezpośrednio skierować.

Dr José Luis Sevillano:
Wprowadzasz energię pomnożoną przez 1000 w tym samym miejscu tylko z falą pochodzącą z dowolnego punktu emisji. A wszystko to może spowodować to, co już powiedzieliśmy: że możesz spokojnie iść ulicą ze swoim grafenem w ciele — że nic ci się jeszcze nie dzieje, ponieważ organizm mniej więcej go akceptuje — ale kiedy nadejdzie ten sygnał… Do widzenia.
Żegnaj, bo nosisz w sobie "znak",
nosisz w swoim ciele bombę zegarową . A kiedy ktoś ją odpala, "uderzasz w podkład" i natychmiast zachorujesz. Ponieważ kiedy grafen zaczyna wszędzie wyrzucać elektrony, zaczyna niszczyć twoją strukturę molekularną na poziomie komórkowym .

Ricardo Delgado: Dokładnie. To, czego dokładnie nie wiemy, to zespół. Ale cóż, jeśli pochodzi ze słabej emisji, to co robimy, to ją wzmacniamy.
Dr José Luis Sevillano: Wiemy, gdzie są sygnały emitowane w tym zakresie, więc nie jest to szczególnie trudny zakres do wydedukowania. Jeśli emituje sygnały w tym zakresie, to znaczy, że również je odbiera.
Ricardo Delgado: Ponadto 5G przechodzi od 0 do 300 GHz.To najszersza przepustowość, jaką kiedykolwiek zrobiono.
Dr José Luis Sevillano: Prawdopodobnie w tym paśmie jest zawarta ta, o której mówimy. To prawie na pewno. I mogę się mylić – niech ludzie mnie poprawią, ponieważ nie jestem ekspertem w tych sprawach – ale jestem prawie pewien, że ta przepustowość integruje to, w którym grafen może emitować energię. A jeśli może to wyemitować, może je odbierać. A jeśli go otrzyma, to odeśle go z powrotem pomnożony . . . .
Ricardo Delgado: Jest jeszcze jeden artykuł do zobaczenia ...
Dr José Luis Sevillano: Przepraszam, Ricardo. Nie wspominając o tym, że może przy niższych energiach może je również zwielokrotnić . Nie tylko do precyzyjnego zakresu, ale do innych. Może się z nimi „bawić” i zaakceptować. Nie wiemy, jaką ma zdolność przyjmowania częstotliwości. Nie wiemy. Dlatego warto wiedzieć, że grafen zwykle działa w zakresie THz. Ale nie wiemy, czy zaakceptowałby inne zakresy i czy wykonuje inne rodzaje konwersji. Oznacza to, że w zakresie THz zwielokrotnia energię tysiąc razy. Być może w niższych lub wyższych zakresach robi to mniej, lub więcej, ale też bawi się tymi emisjami. I jest to możliwe . orwell.city/2021/07/graphene-and-frequencies.html

Katastrofa ujawnia się...
9 lipca dowiedzieliśmy się, że firma Pfizer planuje zwrócić się do amerykańskich i europejskich organów regulacyjnych o zatwierdzenie nowej (trzeciej) pilnej dawki przypominającej szczepionki COVID-19 „w oparciu o dowody na zwiększone ryzyko infekcji, sześć miesięcy później, uaktualnienie na wysoce zaraźliwy wariant Delta ”. Dowiedzieliśmy się również tego samego dnia, że FDA i CDC nie były zbyt entuzjastycznie nastawione do tego pomysłu. We wspólnym oświadczeniu obie instytucje ogłosiły, że „Amerykanie, którzy zostali w pełni zaszczepieni, nie potrzebują obecnie zastrzyku przypominającego COVID-19”. Europejska Agencja Leków (EMA) stwierdziła również, że „było za wcześnie, aby ustalić, czy potrzeba więcej niż dwie obecnie wymaganych szczepionek, mówiąc, że na razie jest pewna, że ustalony schemat jest wystarczający”.

Szukając wskazówki w hebrajskich źródłach medialnych, natknąłem się na spektakularne odkrycie z 6 lipca, które pokazało, że około 85% nowych infekcji COVID Delta w Izraelu jest u pełni zaszczepionych.

Powyższe dane sugerują, że podczas gdy w najmłodszej grupie wiekowej (20-29 lat) osoby zaszczepione stanowiły około 2/3 wśród przypadków zakażenia COVID. W niektórych starszych grupach wiekowych (np. 50-59 lat) osoby zaszczepione były nawet ponad 15 razy więcej chore . Musimy pamiętać, że w Izraelu większość osób starszych jest w pełni zaszczepiona. A jednak, biorąc pod uwagę, że w Izraelu tylko 57% populacji jest w pełni zaszczepionych, można by oczekiwać, że równowaga między przypadkami Delta w Izraelu będzie rozłożona nie więcej niż 6:4 między zaszczepionymi i nieszczepionymi. Oczywiście tak nie jest. W oparciu o powyższe dane, osoby zaszczepione częściej zapadają na deltę średnio w stosunku 5:1.

Podejrzliwy co do powyższych danych i ich pochodzenia poprosiłem moich izraelskich kolegów o znalezienie oficjalnego dokumentu rządowego, który mógłby potwierdzić powyższe liczby. W ciągu kilku minut na mojej skrzynce e-mail pojawiło się ogłoszenie izraelskiego Ministerstwa Zdrowia z 6 lipca, potwierdzające powyższy wniosek.
Najważniejszą informacją jest ta pokazana w poniższej tabeli, gdzie w dolnym przedziale od początku czerwca widać, że przypadki wśród niezaszczepionych to 257, a wśród zaszczepionych 1271.

Z powyższego badania wynika, że o ile w lutym 2020 r. (31/1-27/22) u nieszczepionych dominowały przypadki COVID w stosunku 20:1, sześć miesięcy później, w czerwcu 2020 (6/6-3/7), to właśnie zaszczepieni są podatni na infekcje w stosunku 5:1. To u zaszczepionych objawy pojawiają się w stosunku 5:1. To zaszczepieni są najbardziej narażeni na hospitalizację i zachorują na krytyczne choroby. Jeśli Izrael był „eksperymentem światowym”, jak to określił w pewnym momencie Benjamin Netanjahu, ten eksperyment zamienia się w katastrofę (przynajmniej dla zaszczepionych). W Izraelu osoby zaszczepione coraz częściej zarażają się. Mamy również dobre powody, by sądzić, że reszta świata zachodniego będzie świadkiem podobnego wzorca, ponieważ postępuje zgodnie z izraelską doktryną szczepionkową.

(…) Jeśli tylko 11 z 1271 zaszczepionych przypadków rozwinie się choroba krytyczna, to mamy do czynienia z nieco mniej niż 1% zaszczepionych, u których rozwinęła się krytyczna choroba. Jednocześnie ponad 2% nieszczepionych zapada na choroby krytyczne. Jednak biorąc pod uwagę, że przypadki Delta są 5 razy częstsze wśród osób zaszczepionych z biegiem czasu, mogę zasugerować, że mamy do czynienia z możliwą nadchodzącą katastrofą, jeśli chodzi o osoby zaszczepione przez firmę Pfizer.Przypuszczam, że naukowcy z firmy Pfizer bardzo dobrze to wszystko rozumieją i dlatego poprosili o natychmiastowe zatwierdzenie boostera. Aktualizacja 14.7.2021 15:40. Sprawy się pogarszają:

Gilad przez thetruthseeker.co.uk/?author=109

Covid „Delta Variant” to tylko wymyślna nazwa urazu poszczepiennego