Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Czyżby szykowany od dawna przez masonów????
Majk Tajson
Przecież Mentzen nie jest nawet posłem :D
Iwona I Sebastian
Dlaczego przez masonów ?
Przecież Mentzen wydaje się antysystemowy mocno, mówił prawdę o szprycy i o wielu innych rzeczach. Miejmy nadzieję, że teza jest nietrafiona..
Sławomir Sokołowski
Mam nadzieję, że ma Pani rację. Ale Wałęsa, Kaczyński, Duda i setki innych "dobrych" polityków, to też "antysystemowcy" byli przecież...
Iwona I Sebastian
To prawda. W tym świecie prawie niczego nie można być już pewnym..
Prędzej można by Korwina podejrzewać i gdzieś już takie podejrzenia były (choć pytanie czy słuszne - można znaleźć info np Ozjasz Goldberg itd). Zakładając że byłaby to prawda, taka teza może mieć sens, bo to jego czasopismo
Iwona I Sebastian
W tym momencie w sumie dając taki tytuł pytanie czy nie należy tego interpretować jako wojna przeciwko Konfederacji Korony Polskiej, bo to przecież Braun jest liderem Wolnościowców ! Ewentualnie jest to ruch strategiczny, związany z ostatnimi atakami na Brauna..
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Już dochodzą głosy -,że to on miałby być wyznaczony przez chazaro -masońskiego okupanta z Knesejmu Polin na nowego ( okupanckiego ) premiera ) ! nie nadaremnie odciął się ( zdezerterował ) od Korony Grzegorza Brauna i Ruchu Narodowego z walką o " STOP UKRAINIZACJI POLSKI !!! "