Maja 21
152.2K

Rosyjski prorok przepowiedział znak bestii, który "świeci" | Mówi, że Jego Matka dożyje antychrysta

Mark/chip będzie miał "pełną kontrolę nad ciałem i duszą".

Chcę przedstawić Wam NAJWAŻNIEJSZE informacje, z jaką kiedykolwiek się spotkacie. I niestety, nawet po tym, jak to przedstawię, przepowiednia jest taka, że WIĘKSZOŚĆ z was nie posłucha tej rady, a zamiast tego udzielą się pocieszenia i przymkną oko, że to się tak naprawdę nie dzieje, a na pewno nawet jeśli tak się dzieje, to otrzymacie przebaczenie.

Nie według Biblii. Nie zgodnie z proroctwami. To jest to, panie i panowie. Jest to bitwa woli, siły i wiary. To jest OSTATECZNY WYBÓR między Bogiem a Niebem lub "bogiem" (lucyfer / szatan / diabeł) a piekłem.

SĄ TO JEDYNE DWIE OPCJE.

Teraz możesz wybrać pieniądze, podróże, łatwość dostępu, ziemskie przyjemności itp. Ale, znowu, będzie to TWÓJ WYBÓR.

Albo możesz wybrać Boga, Jezusa, miłość, wiarę i pobożne / pokorne życie.

Możesz narzekać, że "nie miałeś wyboru", ponieważ zostałeś przymuszony. Zmuszona. "Straciłbym pracę, gdybym tego nie zrobił". / "Nie będę mógł iść na studia." / "Nie będę mógł wylecieć do dziadków." / "Mam kredyt hipoteczny do spłacenia." / "Mam rodzinę do wychowania. Jedynym sposobem, w jaki mogę ich zapewnić, jest podążanie za nimi".

Masz wybór. I przewiduje się, że większość z was wybierze "bezpieczeństwo" i wygodę. Większość z was wybierze "drogi świata", zamiast "Drogi, Prawdy i Życia".

Wszystko, czego teraz potrzebujesz? Telefony, łącze internetowe, prąd, stek i wino, świeża zimna woda, klimatyzacja, grzejnik, praca, dyplom ukończenia studiów, uspokojenie przyjaciół i rodziny, którzy nie porzą swojego stylu życia

BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO...

Mówię wam teraz – ODERWIJCIE SIĘ OD TEJ MENTALNOŚCI.

Przygotuj się na wydostanie się z miasta i życie w lesie / lesie / kraju / tworzeniu nowego domu / społeczności z ograniczonymi środkami. Nauka prawdziwych umiejętności życiowych: gotowanie własnej wody, uprawa własnego jedzenia, życie jak w dawnych czasach – nie mówię, że będzie to łatwe. W rzeczywistości prawdopodobnie będzie to najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do materialistycznego stylu życia i komfortu własnego domu. Ale jest to absolutnie konieczne dla waszego duchowego przetrwania i waszego zbawienia.

I nie mówię, że to się wydarzy za waszego życia. Ale ja mówię: BĄDŹCIE PRZYGOTOWANI. Przygotuj się fizycznie, psychicznie, a zwłaszczaduchowo.

Wielu z was czuje, że to się dzieje – nawet jeśli ktoś szydzi z tego myślenia, że to tylko szalona "teoria spiskowa" lub nonsens czasów ostatecznych – w głębi duszy, myślę, że większość z was wie, co się dzieje. Skandaliczny nacisk na zaszczepienie wszystkich, prawa, że nie można wejść do sklepu spożywczego bez "przepustki szczepionkowej", nie można podróżować bez "przepustki szczepionkowej", nie można pracować bez "przepustki szczepionkowej"...

Pojawia się coraz więcej wiadomości o podejrzanym charakterze tych szczepionek: zawiera tlenek grafenu, lucyferazę, pasożyty, nanotechnologię – w wielu miejscach trzeba się zaszczepić, zanim będzie można wziąć udział w koncertach, restauracjach – nawet niektóre szpitale odmawiają leczenia tym, którzy nie są zaszczepieni.

Potem jest ogromne poparcie dla technologii CRISPR, zmiana genów, eksperymentowanie z mrna / dna, łączenie człowieka z maszyną, mikroczipowanie wszystkich ...

Prorocze ostrzeżenia:

Wierzę, że rzeczywiście są ludzie, którzy mogą wykorzystać inny stan świadomości i uzyskać dostęp do informacji (kroniki Akaszy?), które ujawniają prawdę o tym, co się dzieje.

Bardzo popularnym channelerem jest znany jako Edgar Cayce. Nazywany mistykiem, psychicznym, "Śpiącym Prorokiem"; Edgar Cayce pomógł wielu ludziom w swoich lekturach, które dotyczyły wszystkiego, od obrażeń ciała / środków zaradczych, przez dyskurs polityczny, po duchowe przebudzenia.

Istnieje jednak mniej znany mistyk, przynajmniej dla ludzi Ameryki, o imieniu Wiaczesław Krasheninnikov.

Prorokował jedność między Ameryką a Rosją, a następnie upadek Rosji – z powodu zdrady spowodowanej przez Amerykę, aby przekazać je Chinom. Prorokował również przejście na jeden światowy system monetarny – euro, i że Ameryka będzie ostatnim miejscem, w którym to zaakceptuje. Opisał także znak bestii i mikroczipa; zbliża się coraz bardziej do uwolnienia na świat.

Wszystko to, pochodzące od młodego chłopca, w wieku 8-11 lat.

Nie tylko zwykły chłopiec. Oświecony mistyk, który może stwierdzić, czy dana osoba jest chora, patrząc na niki, był w stanie zobaczyć myśli i motywy ludzi i miał wiele wizji przerażających czasów ostatecznych i który, jak wierzy jego matka, został wysłany tutaj, aby ostrzec ludzi przed tym nadchodzącym terrorem, aby mogli zmienić swoje postępowanie i podążać ścieżką Jezusa Chrystusa.

Poniżej znajduje się próbka wizji i proroctw, które miał Wiaczesław Krasheninnikov (w 1990 roku), które koncentrują się wokół znaku bestii, antychrysta i "czasów ostatecznych". Jest to niezwykle niepokojące, szczególnie w świetle dzisiejszych wydarzeń. I choć Wiaczesław Kraszeninnikow był dokładny, który również zwrócił na siebie uwagę wysokich rangą urzędników, niestety zmarł w młodym wieku 10 lat, na kilka dni przed swoimi 11. urodzinami – co również przewidział. Historia jego śmierci jest wątła, a nie coś, co chcę poruszyć w tym poście.

Ale pokrótce wspomnę o jego matce, która twierdziła, że większość dokumentów/pamiętników, które prowadziła na temat przepowiedni i wizji Wiaczesława, tajemniczo zniknęła, gdy uczestniczyła w pogrzebie Wiaczesława...

Zobaczysz na końcu tego postu, jak niesamowicie dokładny był Wiaczesław Krasheninnikov w przewidywaniu technologii, którą mamy teraz, i jak będzie wyglądał znak.

Proroctwa Otroka Wiaczesława

Video: Źródło: bitchute | Magiczne | kopyta Przepowiednie Otroka Wiaczesława
(nowe)

Poniższe informacje są nam oferowane przez kanał youtube "newearth".

Dziękuję bardzo temu kanałowi za stworzenie tych filmów. [youtube.com/channel/UCqLPTe6eEeBP10Zhu5p-0cQ]

(ze względu na rozległą cenzurę youtube, starałem się powstrzymać od linkowania filmów bezpośrednio z tej platformy, ale nadal bardzo doceniam nowy kanał dla tych treści.)

INTRO @00:35: "Jakieś 30-40 lat temu Wiaczesław Krasheninnikov przybył na tę Ziemię, aby ostrzec nas, że jesteśmy pokoleniem, które weźmie udział w najbardziej dramatycznym rozdziale zmiany wieków. I pozostawił bardzo praktyczne i szczegółowe proroctwa dla tych, którzy zdecydują się pozostać lojalni wobec drogi Światła podczas tego bardzo interesującego przejścia.

@01:37: Jeśli chodzi o czas wydarzeń apokaliptycznych, kiedy się ich spodziewać, powiedział: "Umrę, gdy będę miał 11 lat, ale moja matka będzie żyła wystarczająco długo do czasów antychrysta."

Pod koniec ubiegłego roku, 2020, wiek jego matki wynosił 65 lat.

Powiedział, że będą się skrupulatnie przygotowywać przez wiele długich lat, ale potem, kiedy uwolnią swój plan, wszystko zacznie się dziać bardzo szybko. Uwolnią choroby, które dla nas przygotowali i zaczną wysadzać budynki i narzucać absolutną kontrolę praktycznie na prawie wszystko; oprócz własnego ludu "pana", oczywiście".

@02:40: "Segregacja między 'szlachetnymi duszami' a tymi, którzy zgodzą się kłaniać diabłom, stanie się dość oczywista od samego początku epickiego dramatu. Ponieważ pasożytnicze istoty po prostu uniemożliwią szlachetnym duszom pozostanie w społeczeństwie, jakie znamy.

Policja będzie patrolować wszędzie, domagając się wszelkiego rodzaju dokumentów – prekursorów znaku "osła". I nie będzie mowy, aby szlachetne dusze pozostały w miastach. Nawet w początkowej fazie.

Jaki będzie ich los? Wiaczesław powiedział, że na początku będzie początkowy okres, kiedy poczują się trochę samotni i opuszczeni, kiedy zdadzą sobie sprawę, że tak naprawdę nie ma nas zbyt wiele. Ale będzie to stosunkowo krótki okres w porównaniu do czasu trwania całego dramatu. Ponieważ później sami zobaczą, że Bóg zacznie im osobiście pomagać. Na początku znajdą się sami lub w małych grupach w jakichś odległych miejscach.

@05:43: Ludzie, którzy zgadzają się na początkowe etapy znakowania i pozostają w miastach na początku, nie dadzą ani grosza tym w ich opinii, zacofanym ludziom, którzy błąkają się jak wyrzutki. Często nawet w starych ubraniach, ponieważ odmówi się im dostępu do normalnych sklepów.

@06:21: "Najpierw zrobią specjalne niskiej jakości i bardzo drogie sklepy dla nieoznaczonych ludzi, udając, że są humanitarni. Ale to będzie dość żałosna historia, ponieważ jakość i ilość towarów, które można tam kupić, będą spadać jak wszystko – cena rośnie.

I początkowo oznaczeni ludzie będą mieli trochę serca i będą dawać trochę jedzenia ze sklepów. Które zostaną otwarte tylko dla oznaczonych osób. Będą dawać trochę swoim nieoznaczonym krewnym, ale to nie będzie trwało wiecznie.

Tak więc, w początkowych rozdziałach dramatu, szlachetne dusze zostaną po prostu pozostawione same sobie. Nie będzie w nich większego zainteresowania publicznego. Ponadto pojawią się urzekające nowe style mediów i występów muzycznych. Tak więc umysły tłumów będą zajęte tym fajnym nowym koncertem. Tego typu rzeczy.

I dopiero pod koniec, kiedy zombifikowani ludzie w końcu zdają sobie sprawę: "Och... diabeł istnieje. Wtedy zdarzyło mi się wpaść w jego pułapkę". Dopiero wtedybędą pamiętać o tych ludziach, którzy błąkali się jak wyrzutkowie po wsi. A kiedy zombifikowane dusze uświadomią sobie, że: "Och, wpadłem w pułapkę. A ci ludzie, o których myślałem, że są głupi, wiedzieli o tym cały czas. Wtedy wszystkie zombie zamienią się w bezlitosnych łowców głów i naprawdę pobiegą na wieś, aby zedrzeć sobie życie – szlachetnych ludzi. Na szczęście wielu z nich nie uda im się złapać.

Ale w tym momencie naznaczeni ludzie, którzy byliby w pełni zombifikowani przez "nich", będą bardzo smutnym widokiem. Nie wiem, czy widziałeś psa, który ma dość wścieklizny; jego wzrok jest bardzo zachmurzony. Chodzi bez rejestrowania czegokolwiek wokół. Naprawdę chodzi jak opętany; błąka się po okolicy, dążąc do czegoś bezużytecznego.

A jeśli chodzi o koncerty, to będą one czymś naprawdę wyjątkowo dobrze wykonanym widowiskiem. I nawet te szlachetne dusze, które będą próbowały razem z nimi ratować swoje dzieci na wsi, nawet one będą miały ten problem z dziećmi, które usłyszą o tych super-wooper koncertach. I będą znajdować wszelkiego rodzaju sposoby, aby uciec z domu tylko po to, aby zobaczyć koncerty.

A jeśli chodzi o antychrysta? Będzie wyglądał uroczo dla publiczności. To jest obraz, który będą mieli w swoich umysłach. I będzie miał jakąś super szybką metodę transportu. Cokolwiek to jest. Ale będzie dosłownie w ciągu kilku minut, z jednego miasta do drugiego, a ludzie będą odnosić wrażenie, że jakby był w kilku miejscach w tym samym czasie, występuje.

A na dodatek Otrok Wiaczesław wspomniał również, jak wiecie z innych proroctw, że czas zmieni swoje tempo. I będzie to coraz szybsze, gdy rozdziały będą się rozwijać po kolejnych. Pod koniec ludzie ledwo się obudzą i osiągną kilka prostych rzeczy, a już jest wieczór. Pory roku będą się wydawać, jakby trwały zaledwie kilka tygodni, a nie miesięcy.

A jeśli chodzi o antychrysta, będzie miał nawet swoją własną walutę. Nazwa waluty będzie euro. Tak powiedział Otrok Wiaczesław jakieś 30-40 lat temu. W tym czasie ludzie myśleli, że to może być jakiś kod, a później zobaczymy, co to znaczy. Okazało się, że jest dokładnie tak, nie trzeba rozszyfrowywać. I w końcu cały świat będzie zajmował się tylko w euro. USA jako ostatni kraj, który dokona transformacji."

@11:22: "Tuż przed ostatecznym załamaniem dolara, w rzeczywistości dolar będzie miał dość wysoką wartość. I w tym czasie Otrok Wiaczesław powiedział, że będzie to ostatni telefon dla ludzi, aby uzyskać dobrą podaż po prostu leków lub ziół, czegokolwiek używają. Ponieważ później, gdy górna warstwa atmosfery po prostu się spali, niebo zmieni swój kolor. I będzie się wydawało, że będzie znacznie niżej, cała atmosfera będzie inna. Presja będzie inna.

I każdy bez wyjątku będzie miał ciągły straszny ból głowy, a on powiedział, że w tym czasie nie będzie aspiryny nawet dla ludzi do wzięcia. – Nie wiem, czy to jest regionalne proroctwo... będzie bez aspiryny na całym świecie, ale bez względu na to, jakie proste zioła możesz przechowywać przez takie czasy,nadal masz szansę lub możesz nauczyć się robić aspirynę, na przykład z wewnętrznej kory wierzby.

Ale aby móc robić takie rzeczy w tym czasie, musisz mieć wiedzę, jak to zrobić teraz. I nie myśl: "Och, kiedy nadejdzie czas, poszukam tego w Internecie". W tym czasie możesz nie mieć komputera lub elektryczności. Dobrze jest więc mieć teraz zapisane takie rzeczy".

@ 13:02: Kiedy antychryst stanie się władcą Ziemi, nie będzie żadnej własności prywatnej. Cała koncepcja zostanie zniesiona. Wszystko będzie należeć do niego i kiedy zechce, cóż... może łaskawie możesz korzystać ze swojego domu, dzięki Jego łasce.

Należy pamiętać, że wszystkie te wydarzenia niekoniecznie będą w kolejności, o której tutaj wspomniałem.

A teraz, jeśli chodzi o wielki głód, Wiaczesław powiedział, że nie potrwa to zbyt długo. Może jak coś w stylu 3 miesięcy. Ale to będzie bardzo dotkliwe – nie będzie żadnego jedzenia. A scenariusz, scenariusz tego będzie taki, że będą niedobory, a potem nagle rząd zapewni dużo żywności dla wszystkich i będzie wszystko w sklepach i nie będzie to zbyt drogie.

A potem ludzie nagle pomyślą: "Wow, właściwie rząd się tym przejmuje" i nie będą się martwić. Będą dobrze jeść, przez bardzo krótki okres czasu. Nie wiem, czy jest to regionalna przepowiednia dla Rosji, czy coś podobnego rozegra się na całym świecie. Ale wszędzie będzie głód.

Tak więc tuż przed wybuchem głodu będzie jedno wielkie karmienie dla wszystkich, a następnie pasożyty po prostu wycofają całą żywność i zamkną ją w swoich zaawansowanych technologicznie miejscach przechowywania pod ziemią. Które są jak gigant, a wszędzie jest naprawdę niewiarygodna ilość jedzenia i zamkną wszystko. I będą głodować Ziemię.

Wielu ludzi umrze z głodu. Nie, żadna ze szlachetnych dusz jednak. Bóg osobiście zadba o to, aby żaden z Jego ludu nie umarł z głodu".

@15:21: "Święty, Serafin Sarowski, zmartwychwsta; jego naturalnie zmumifikowane szczątki powrócą do życia na oczach wszystkich. I pozostanie przy życiu i będzie nauczał przez dłuższy czas. To będzie, być może coś w rodzaju ostatniego wezwania, aby ludzie się opamiętrzyli".

@15:44: "Kiedy Wiaczesław mówił o przyszłych wydarzeniach politycznych, był to okres zimnej wojny, a ludzie śmiali się z tego, co mówi. Powiedzieli, że naprawdę ma chorą fantazję, ponieważ powiedział, że nadejdzie okres, kiedy Rosja i Ameryka nie będą się już kłócić. W rzeczywistości otworzą granice, a w sklepach będzie wiele zachodnich rzeczy, a kiedy zbliża się czas Trzeciej Wojny Światowej, zaczną po prostu rozbijać armię racji żywnościowych.

Kiedy rozpocznie się wojna, kraj nie będzie miał nawet odpowiedniej armii, co w tej chwili robią, więc oznacza to, że jesteśmy blisko.

A pasożyty spróbują swojego zwykłego scenariusza, wiecie, zagrają muzułmanów przeciwko chrześcijanom i spróbują rozpalić wojnę, ale im się to nie uda. A potem zwrócą wzrok w stronę Chin i tam będą mieli szczęście.

Więc sposób, w jaki zobaczycie to w telewizji, jest taki, że Ameryka i chińscy urzędnicy zaczną wymieniać, wiecie, groźby, a amerykański prezydent będzie podnosił głupi poziom przedszkolnych walk z Chinami. A w końcu Chińczykom skończy się cierpliwość, a wojna z Ameryką będzie wydawać się nieuchronna. A potem Amerykanom uda się zaoferować Rosję Chinom zamiast Ameryce, a to będzie dla nich łatwiejsza opcja. I w ten sposób Chińczycy przyjmą Rosję jako niemal darmowy prezent bez większego oporu. Dotrą aż do uralu, kiedy ich apetyt zacznie rosnąć, powiedział Wiaczesław.

Nie słyszałem dokładnych słów o ich planach przejęcia całego świata, ale tak właśnie zrozumiałem w tym kontekście. Że ich apetyt wzrośnie znacznie dalej i dopiero wtedy, w końcu, USA użyją faktycznie broni izotropowej przeciwko Chinom. Ich armia oszaleje, w zasadzie dla wszystkich praktycznych celów.

Jedynym antidotum, jedyną próbą ataku, aby w jakiś sposób ograniczyć antychrysta, będzie pobożny rosyjski władca, który będzie rządził przez jakiś czas. Wiaczesław powiedział, że gdzieś w czasie antychrysta na pewno będzie darem niebios. I uda mu się jakoś zebrać wokół siebie szlachetnych ludzi. Tak powiedział Wiaczesław.

A co miał na myśli, zbierając, zapytała go matka. Powiedział, że w tym czasie sytuacja będzie poważna, w Rosji, jak, nie będzie mowy o przemyśle. Nawet władca nie będzie w stanie znaleźć paliwa do latania samolotem gdziekolwiek, z powodu strasznych trzęsień ziemi i klęsk żywiołowych. W tym czasie będzie kursować nawet bardzo niewiele pociągów.

Nie będzie dostaw energii elektrycznej, przynajmniej w Rosji na pewno. A jedynym sposobem, w jaki będzie mógł mieć trochę ludności do podróżowania, będzie to, że gdziekolwiek są jakieś pociągi na odcinku, który nie jest jeszcze uszkodzony, zrobią rodzaj planu, że ludzie wezmą te pociągi tylko na dany odcinek, a następnie ręcznie przeniosą swój bagaż, aby nawiązać połączenie i w jakiś sposób dotrzeć do początku najbliższego nieuszkodzonyego odcinka kolei.

@20:29: "Ogólnie rzecz biorąc, Wiaczesław powiedział, że o wiele więcej dusz uratuje się, odmawiając paskudnego stempla osła, w krajach, w których ludzie nie są tak rozpieszczani wszelkiego rodzaju udogodnieniami i wygodą.

Powiedział, że niestety w świecie zachodnim, gdzie ludzie są bardziej zepsuci, po prostu im zagrażają, że wyłączymy klimatyzację, a wszyscy się poddają i przyjmą znak. Podczas gdy w krajach, w których ludzie są już przyzwyczajeni do surowego życia i radzenia sobie sami w ekstremalnych warunkach, tam ludzie przynajmniej rozważą życie z ziemi w jakiś sposób, dopóki zbawiciel nie przyjdzie. Tak więc nie tak wiele dusz pójdzie drogą zbawienia w tak zwanych krajach rozwiniętych. Ale niektórzy to zrobią".

@22:15: W późniejszych rozdziałach apokaliptycznego dramatu brak wody, absolutny brak wody pitnej i jakiejkolwiek wody na Ziemi będzie jednym z głównych problemów.

Mamy teraz mnóstwo mórz i oceanów, jednak wszystko to zniknie w tych gigantycznych fałdach, które otworzą się wokół Ziemi, gdy staną się niestabilne. Kiedy talerze zaczną tańczyć i jakakolwiek woda pozostanie uwięziona tutaj i tam pojawi się czerwonawa, gęsta substancja, która będzie pachnieć i smakować jak krew martwego człowieka. Aby przetrwać, ludzie będą zmuszeni gotować go długo, zanim w jakiś sposób go połkną. A sposób, w jaki będą go gotować, ponieważ będzie bardzo gorący w tym czasie, polega na tym, że będą rzucać go na gorące kamienie wokół, aby się zagotować. A potem jakoś przetrwają aż do powtórnego przyjścia Chrystusa".

@23:31: "Najpaskudniejsza z tych gigantycznych fałd otworzy się w Chinach. Podzieli Ziemię aż do piekła i będzie radioaktywny jak wszystko. A Chińczycy dołożeją wszystkiego, co w ich mocy, aby początkowo ukryć i nie powiedzieć światu o tym strasznym problemie.

Nie tylko nieznośny upał i brak wody wraz z brakiem jedzenia, ale na dodatek nie będzie wiatru, na samym końcu. Wcześniej w tych zmienionych warunkach atmosferycznych najbliższej przyszłości pojawi się lekki wiatr. Ale nawet ten lekki wiatr będzie śmiertelny. Ponieważ wszystkie choroby powrócą, wszystkie te straszne historyczne plagi, o których myślimy, że już skończyły. Wszyscy powrócą wraz z nowymi, jeszcze bardziej, strasznymi chorobami; dzięki uprzejmości laboratoriów pasożyta, które teraz finansujemy.

Jaki będzie więc stan opieki medycznej i nauk medycznych? Otrok Wiaczesław powiedział, że będzie to straszne nie do opisania. Początkowo ludzie będą bardzo chorować po tak zwanych zabiegach. I w końcu zaczną spadać martwe w wielkiej liczbie, dokładnie w momencie naprawy. I dopiero potem, po tym drugim etapie, przyjdzie do głowy ludziom, że lepiej iść do uzdrowicieli i zielarzy. W końcu dowiedzą się prawdy."

@25:33: "Wiele rzeczy będzie się działo, rzeczy nieopisanych i niewspomnianych przez żadne proroctwo. Trujące gazy pod Morzem Czarnym spowodują gigantyczną eksplozję. Morze spłonie. Gigantyczny lód, coś w rodzaju siatki lodowej spadnie na Ziemię. Głównie uszkodzi Syberię, ale także inne miejsca. Zmiażdży wielu ludzi. I zamrozi całkowicie wiele regionów.

@26:07: Ataki wściekłych zwierząt, nawiasem mówiąc, antychryst naznaczy również zwierzęta. Tak więc ataki owadów i wszelkiego rodzaju gryzące zwierzęta będą również dużym problemem. Wiele gatunków zmieni swoje zachowanie. Nawet wrony zaczną otwarcie atakować ludzi i zadawać okrutne rany, nie wspominając o owadach, które w tym czasie będą rosły w gigantycznych proporcjach. A dinozaury w stylu gargantum lochness będą również jeść na ludziach. I te luki, które dotrą aż do podziemnego świata, stamtąd wszelkiego rodzaju nieprzyjazne gatunki ludzkie będą czołgać się na powierzchni Ziemi, a także zaczną nękać, gryźć i zjadać ludzi.

Jak ta historia, że teraz mężczyzna poszedł do toalety i ku jego wielkiemu zaskoczeniu i przerażeniu zobaczył ogromnego pytona w wodzie toaletowej, faktycznie wyrzuconego z sąsiada. Tak samo wszelkiego rodzaju stworzenia, a zwłaszcza gigantyczne robaki, które również będą inteligentne – nawiasem mówiąc, będą w stanie hipnotyzować ludzi. Wszystkie tego typu stworzenia będą czołgać się ze ścieków, z toalet, wielu ludzi będzie zmuszonych zamknąć wszystkie te rzeczy, po prostu nie mieć rzeczy pełzających tam."

@27:59: "Wszystkie ciężkie, wysokie budynki zawalą się na Ziemię. Kiedy płaszcz stanie się miękki, nie będzie już w stanie utrzymać ciężkich budynków. I wszystkie one zatoną, wszystkie te fabryki. Ale przynajmniej ludzie nie umrą w fabrykach, ponieważ do tego czasu wszystkie zostaną zamknięte.

Całe miasta będą tonąć w mgnieniu oka. Zwłaszcza w regionach, w których zraniliśmy Ziemię, wydobywając ropę naftową. Części świata znikną pod wodą, inne zostaną czyste zmiecione przez ogromne fale pływowe."

@ 28:50: "Jeśli chodzi o najwyższe pasożytnicze kwatery główne na Ziemi, lista, którą podał Wiaczesław, jest bardzo podobna do tego, co Powiedział nam Aleksander Paramonow w poprzednich filmach. Wspomniałem o tym. Tak więc najważniejszym miejscem dla nich, ich centralną kontrolą, jest Tybet. Nie jestem pewien, czy dokładnie wspomniał o górze Kailash, ale zwykle wspominał o Tybecie – tam programują rzeczy centralnie.

Po drugie, jest jezioro Bajkał, i że podczas żałosnego apokaliptycznego dramatu będzie ich główną bazą do latania u.f.o.s udających, że są jakimiś pozaziemskimi przybywającymi z innych planet, aby uratować ludzkość przed chorobami. Będą mieli te statki kosmiczne dokładnie takie jak te, do których was przygotowali, z pomocą Hollywood i przyjdą świętować i uzdrawiać ludzi, kiedy wyjdą z tych kabin uzdrawiających, będą całkowicie zombifikowani i wszystkie choroby zostałyby oczywiście wprowadzone wcześniej. To będzie wielkie narzędzie do zombifikacji.

A ludzie ustawią się w kolejce; będą czekać w kolejkach przed tzw. "obcymi" budkami, które faktycznie są obsługiwane przez... tylko diabły lub ziemscy rekruci diabłów. I przygotowywali nas do tego, do tego oszustwa ze swoim działem tak zwanych alternatywnych mediów. A kluczowym słowem na to jest wielkie ujawnienie. Sprawiają, że łatwowierni ludzie są chętni do tego rodzaju oszustw".

@31:03: Otrok Wiaczesław również bardzo dobrze przewidział, jak ci bardzo inteligentni intelektualiści, którzy rozumieją wszystkie zawiłości złowrogiego spisku pasożytów - oni również dobrowolnie zaakceptują znak bestii. Chociaż w czasach, gdy nie będzie obowiązkowe dokonywanie wyboru, będą mówić tak, jakby byli przeciwko pasożytniczej agendzie, ale przy najmniejszej presji, aby dokonać wyboru, wezmą znak.

To dlatego, że wielu z tych ludzi rzeczywiście może mieć mózg, z nieco większą zdolnością przetwarzania niż przeciętny John na ulicy, ale dokonanie wyboru nie będzie kwestią pojemności mózgu, ale cech osobowości. I zabraknie im integralności i dobroci w ich sercach.

Ale zanim będą musieli dokonać wyboru, spojrzą na cały rozwój wydarzeń, jakby to był jakiś zabawny cyrk. A także będą bardzo dumni, że rozumieją sytuację, w przeciwieństwie do mas, które wierzą zasadniczo w telewizor i media. Nie uwierzą w telewizor i media, i będą dumni z tego, że są bardzo uczeni, znając wszystkie zawiłości pasożytów gotujących się w ich laboratoriach i wszystkie naukowe szczegóły paskudnych rzeczy tam, wymyślając ...

Będą urzeczeni wielkością i wielkością kosmicznego wydarzenia, którego są świadkami, i będą wiedzieli znacznie więcej o planach pasożytów niż prosty, staromodny chrześcijanin, który wierzy tylko w niewiele wersetów w Biblii. Nigdy nie akceptuj, gdy oferują ci markę, bez której nie możesz kupować i sprzedawać. Podczas gdy intelektualista będzie rozmawiał z tobą godzinami o tym, jakiej dokładnie tajnej technologii używają do tego znaku, a pod koniec dnia zaakceptuje ten znak, kiedy mają zamiar wyłączyć klimatyzację."

@33:21: Inną pułapką, w którą wpadają ci intelektualiści, jest to, że są tak urzeczeni dynamiką tego teatru, tej historii, która rozgrywa się na naszych oczach, że uzależniają się od odkrywania każdego szczegółu akcji. I w ten sposób są demaskowani w [przekupionych] alternatywnych mediach, które są pełne satanistycznych symboli i idei. I stamtąd czerpią te szatańskie wpływy.

Nie zniechęcam do czytania alternatywnych mediów, tak naprawdę jest to tylko kwestia ilości. Jeśli spędzasz kilka godzin dziennie, przeglądając tego typu informacje, zamienia się to w uzależnienie zamiast zdrowego zapytania. Z drugiej strony spędzanie maksymalnie kilku godzin tygodniowo na zaufanym alternatywnym źródle jest po prostu rozsądne, ponieważ musisz mieć jakieś pojęcie o tym, co dzieje się na całym świecie. "

@35:24: "Kiedy on [Wiaczesław] zaczął rozmawiać z ludźmi z zewnątrz i stało się jasne, że widzi – czyta myśli ludzi, widzi przyszłość, widzi, co dzieje się natychmiast w innych częściach świata, leczy ludzi, diagnozuje dokładniej niż lekarze – Kiedy stało się to jasne, przepływ ludzi nigdy nie zatrzymał się w ich domu."

@35:54: "Kolejna ciekawa rzecz, która dzieje się przez te wszystkie lata (to jest jego matka), ci ludzie przyjeżdżali i dopytywali o te proroctwa w wielkiej liczbie, także z zagranicy autobusami, pielgrzymami... tak wielu z nich. Opublikowano kilka tomów z raportami o cudach jego uzdrowienia, zwłaszcza po jego śmierci, kiedy stał się jeszcze bardziej sławny.

I nagle, teraz, jest to prawie oczywiste i niezaprzeczalne, że intensywny okres się rozpoczął – ten przepływ stał się bardzo mały. Oczywiście istnieją zewnętrzne powody, takie jak wypędzenie środków prawnych, aby utrzymać grób zamknięty w dużej liczbie. Ale nadal ludzie mogli wyjść na zewnątrz. A także zakaz podróżowania. Ale głównym powodem jest to, że właściwie większość ludzi, którzy przychodzili, to byli tego typu intelektualiści, którzy byli tam tylko dla spektaklu. Wiesz? Za tajemnicę. A teraz, szczególnie w Rosji, ludzie bardzo dobrze wiedzą, że znakowanie się rozpoczęło. Przynajmniej rozpoczął się jego początkowy etap. I, jak wszędzie indziej, większość ludzi znalazła jakąś wymówkę, aby – a przynajmniej zrozumieć, jeśli nie są jeszcze zmuszeni do dokonania wyboru, rozumieją, że będą dokonywać – że będą przyjmować znak. I po prostu wstydzą się za siebie, że teraz pójdą do jego grobu. Taka jest prawda.

Nawet za jego życia, a nawet gdy był naprawdę noworodkiem, wiele osób zgłaszało to dziwne uczucie strachu i wstydu, tylko dlatego, że patrzył na nich swoimi bardzo niezwykłymi oczami, nawiasem mówiąc. Nawet gdy był dzieckiem, bardziej wrażliwi ludzie – nawet nieznajomi i nieznani ludzie mówili: "Naprawdę mam wrażenie, że on widzi przeze mnie. Że widzi moje myśli. Że widzi moją duszę". I to było przerażające dla wielu ludzi. Więc kiedy to się wtedy zaczęło, możesz sobie wyobrazić, jak silne jest teraz to uczucie, ponieważ naprawdę wiedzą, kim on jest i jak wiele cudów wydarzyło się wokół niego.

Tak więc wielki napływ ciekawskich mistyków i intelektualistów ustał. Wszyscy się wstydzą. Jego matka nie pojawia się już publicznie i nie zezwala już na filmowanie wideo. Ale pod koniec zeszłego roku wysłała wiadomość do opinii publicznej za pośrednictwem kogoś. Teraz jest sama w odległym lesie, absolutnie sama. Ojciec Otroka Wiaczesława, to on, nawiasem mówiąc, zmarł lata temu.

Tak więc Otrok Wiaczesław powiedział do swojej matki: "Będziesz się opierał, nie weźmiesz pieczęci antychrysta, nie weźmiesz znaku. Ale z wielkim trudem. Nawet dla ciebie będzie to taki trudny czas". A obecnie donosi, że w jej najbliższym otoczeniu każdy znalazł jakąś wymówkę; jest w zasadzie sama. I tylko dzięki ludziom, z którymi była w kontakcie – ponieważ wielu szczerych chrześcijan odwiedzało grób i rozmawiało z nią, powiedziała: "Mam szczęście, że spotkałam tych ludzi i wiem, że tacy ludzie istnieją, poza tym wokół mnie... nikt – wszyscy wzięli znak lub będzie go przyjmował".

@40:09: Tak więc, podczas gdy Biblia i źródła islamskie sugerują, że przyjęcie znaku będzie kwestią wyboru, podczas gdy Otrok Wiaczesław, który został posłany przez Pana i Trójcę Świętą, i aniołów, a nawet sam jest wcielonym aniołem, wyjaśnił, że faktyczne znakowanie zostanie wykonane siłą fizyczną. Będą łapać ludzi w miastach i na drogach, i urządzenia do czegokolwiek, wstrzykiwania, drukowania, co stanie się na miejscu.

Tak więc sposób, w jaki to wyjaśnił, wybór nie będzie wtedy, gdy zaczną faktycznie ścigać ludzi, fizycznie. Wyboru trzeba dokonać na samym początku, kiedy zaczyna się próba. Dokładnie tak, jak podczas jazdy autostradą, nie decydujesz, czy skręcisz w lewo, czy w prawo, w momencie, gdy zakręt jest fizycznie poza tobą. Musisz zdecydować się na kilkaset metrów przed zakrętem i jechać właściwym pasem. Później, gdy zobaczysz rzeczywistą drogę, na której musisz skręcić, możesz jechać zbyt szybko lub pasy ruchu mogą być zajęte i możesz nie być w stanie skręcić. Nawet jeśli chcesz.

Tak więc w ten sam sposób wybór będzie musiał zostać dokonany na początku czasów apokaliptycznych, a następnie ktoś wejdzie w przepływ, który wybrał. Później ludzie, którzy wybrali ciemną stronę, nie będą mieli wyboru. Będą fizycznie ścigani.

Dokładnie tak, jak Aleksander Paramonow powiedział nam półtora roku temu, że teraz jesteśmy na tym etapie, kiedy ludzie dokonują swoich wyborów, a nawet wtedy powiedział, że większość ludzi już dokonała wyboru. Niektórzy nie. Jeszcze. Więc... otrzymujemy bardzo spójne informacje ze wszystkich wiarygodnych źródeł".

@44:55: "Oficjalna cerkiew prawosławna nie kanonizowała jeszcze oficjalnie OtrokA Wiaczesława Świętego. Oczywiście robią wszystko, co w ich mocy, aby odłożyć to tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ szczegółowo ujawnił, w jaki sposób zostaną kupieni i sprzedani przez szatana. Ale niezliczeni prawdziwi chrześcijanie już kanonizowali Go w swoich sercach i kościołach.

@45:57: Widz, co zrobić, gdy jest się zbyt chorym, aby się przygotować lub zrobić cokolwiek?

Oczywiście, jeśli ktoś naprawdę nie jest w stanie przygotować się zewnętrznie, cóż, co robić? Nie możesz dokonać niemożliwego, dlatego będziesz musiał intensywnie modlić się, aby Pan i przeznaczenie, zrobili dla ciebie zewnętrzne ustalenia.

Jeśli jednak czujesz, że choroba uniemożliwia ci zintensyfikowanie wewnętrznych przygotowań, twojej wewnętrznej pracy, takiej jak uwolnienie się od uzależnienia, więcej modlitwy, wzmocnienie ducha, medytacja ... jeśli czujesz, że choroba uniemożliwia ci robienie tych rzeczy, może to być bardziej lenistwo niż choroba.

I ogólnie rzecz biorąc, oczywiście większość ludzi, którzy nie robią nic pod pretekstem choroby, po prostu okłamują siebie i ludzi wokół. Ponieważ nie czuliby się tak komfortowo z własną świadomością, gdyby przyznali przed sobą, że "biorę znak bestii z własnego wyboru", więc... I dlatego będą woleli okłamywać nawet samego siebie, że mam jakąś wymówkę i nie ma innej drogi.

Ale nie sugeruję, że tak jest w przypadku ciebie osobiście. Mówię tylko, że większość ludzi, ponieważ zdecydowanie większość ludzi weźmie znak i potrzebują jakiejś wymówki, wiesz?

@51:06: , dlaczego świat musi być tak szalony i okrutny.

Właściwie, sami ludzie robią to w ten sposób. Ale dlatego, że nie rozumieją, jak kształtują swoją rzeczywistość. A nie rozumiejąc, jak powstają wydarzenia, obwiniają Boga.

@53:03: "Najmądrzejszą rzeczą dla nich [protestujących] byłoby, ponieważ są to ludzie z miast, pospieszyć się i sprzedać swoje miejskie domy tak szybko, jak to możliwe, i uciec na wieś. Jeśli nie mogą znaleźć domu lub chaty do kupienia tam, jest to już tak rozpaczliwa sytuacja, że lepiej po prostu kupić zapas materiałów budowlanych, aw razie potrzeby wykopać prosty podziemny dom. Wiesz? Jest to stosunkowo łatwe do zbudowania nawet bez specjalistów i wykonawców budowlanych.

Również w wielu krajach, a właściwie takich domach, przejdą one pod kategorię piwnicy. A w wielu przypadkach nie będą nawet potrzebować pozwolenia na budowę. I istnieje wiele darmowych planów dla takich domów online. I są to domy o bardzo niskim profilu, ukryte, nie wyglądają atrakcyjnie dla złodziei, łatwe do zbudowania, bardzo tanie, stosunkowo ciepłe w zimie, nawet bez ogrzewania.

@54:52: Gdyby ci pracownicy medyczni byli naprawdę mądrzy i chcieli zrobić coś znaczącego, coś z prawdziwymi rezultatami, pobiegnęliby również na wieś i edukowali się na temat naturalnych ziół i przechowywali jak najwięcej ziół. Ponieważ w przyszłości ludzie będą potrzebować zielarzy, ale nie będzie podaży; nie będzie wykwalifikowanych zielarzy, więc dla tych osób z pewnym wykształceniem medycznym - najmądrzej jest pilnie się kształcić i przechowywać zioła dla ludzi."

Krótkie fragmenty z: Prophecy Mark of the beast – Otrok Vyacheslav Krasheninnikov – angielskie napisy

Wszystkie cytaty Valentiny Afanasyevny Krasheninnikov, chyba że zaznaczono inaczej.

@ 00:30: "Pełna kontrola nad ciałem i duszą. Dlatego Sławoczka powiedziała, że będzie gorzej niż pod rządami Stalina.

@02:58: "Sławoczka powiedział, że ludzie będą rozdrabniani wbrew ich woli.

Będzie trzask i będą obserwować przechodzących. Będą wiedzieć, ile osób jest w samochodzie. Jeśli jest ktoś bez chipa, policjant lub wojskowy zatrzyma samochód, odpryskuje go i dopiero wtedy pozwoli mu odejść.

Dlatego chrześcijanie nie będą chodzić ani prowadzić samochodów w pobliżu dróg. Dlatego chrześcijanie powinni trzymać się z dala od dróg federalnych".

@04:35: "– niektórzy ludzie błędnie wierzą, że będą mogli wybrać, czy chcą zostać zaczipowani, czy nie."

@05:35: "Mówię tylko to, co powiedział Wiaczesław. Powiedział, że rozdrobniony człowiek jest niezwykle przerażający! To nawet nie jest człowiek, to ciało całkowicie kontrolowane przez komputer."

Mikroczipowa kontrola umysłu, implanty i cybernetyka

@17:40: "A kiedy wszyscy ludzie zostaną zaczipowani, wtedy, jak go zrozumiałem, ludzie przestaną być ludźmi".

Prowadzący wywiad: "Co powiedział o tych ludziach?"

Pani rozmówca: "Powiedział, że będą okrutni... okrutne i gotowe do rozdarcia się nawzajem. Nie będą mieli nic świętego..."

Walentyna (matka Wiaczesława): "Jedyne, co należy zrobić po tym chipie, to ustawić pieczęć. Slavochka opowiedziała nam o tej pieczęci. Stworzą paszport na całym świecie. Będzie to mała, szara i, jak powiedziała Slavochka, bardzo ładna płytka krwi. A kiedy ludzie wyciągną prawe ręce, aby wziąć ten ogólnoświatowy paszport, maszyna zostanie zaprogramowana tak, że osoba musi wyciągnąć prawą rękę lub odsłonić czoło.

... Różne sposoby w całym kraju, na całym świecie... I powiedział, że liczba 666 zostanie umieszczona na prawym nadgarstku promieniami izotopowymi z tej maszyny... lub na czole. A Slavochka powiedział, że w tym samym momencie, kiedy ludzie wyciągną rękę, dostaną pieczęć. Trzy liczby, trzy małe 666... na czole lub po prawej stronie.

...

Slavochka powiedział, że Bóg nie wybaczy nikomu, kto wziął pieczęć... nikt."

@19:38: "A Slavochka powiedział, że za jakiś czas ludzie będą ukrywać czoła z frędzlami, nosić długie rękawy, ponieważ pewnego dnia obudzą się i zobaczą, że te trzy liczby świecą na zielono. A te trzy ładne zielone 666 będą wyglądać jak cyfrowy zegar. "

@24:53: "Najpierw chętnie wezmą pieczęć, a nawet poproszą o nią. Wtedy ludzie będą zmuszeni wziąć pieczęć, a potem będą szukać tych, którzy jej nie zabrali. Ponieważ jak zrozumiałem Slavochka, sygnał jest wysyłany do tego układu i musi być odpowiedź.

A jeśli ktoś gdzieś idzie, musi być sygnał od niego, ale nie ma. Więc ta osoba zostanie złapana... Slavochka powiedział "zostań złapany", jak powiedział, państwo policyjne; to policja i wojsko w jednym. Złapią tych ludzi i rozdłamią ich siłą".

Proroctwa się spełniają?

"lśniąca zieleń" ... "zielony 666 będzie wyglądał jak zegar cyfrowy"

[ researchgate.net/…ustration-a-and-energy-diagram-b-of_fig6_324226477 ]

"666 zostanie umieszczony na prawym nadgarstku (lub na czole)"

Regina Dugan, była pracownica DARPA, demonstruje elektroniczny tatuaż

[ techjaja.com/…n-electronic-tattoo-and-authentication-token-pill/ ]

"sygnał jest wysyłany do tego układu"

Regina Dugan pokazuje "pigułkę sygnałową"


[ techjaja.com/…n-electronic-tattoo-and-authentication-token-pill/ ]

"Druga technologia była jeszcze bardziej dzika: pigułka od Proteus Digital Health, którą można połknąć, a która jest następnie zasilana kwasem w żołądku. Po spożyciu tworzy 18-bitowy sygnał w twoim ciele - a tym samym sprawia, że cała twoja osoba jest "tokenem uwierzytelniającym".

Carl Sanders, mówiąc o stworzeniu chipa RFID, przy użyciu 18-bitowej sekwencji podzielonej na 3 sekcje 6/6/6


Lucyferaza i świecące tatuaże

"Wprowadzenie lucyferazy i innych białek emitujących światło (np. zielonych białek fluorescencyjnych) jako markera wizualizującego / reportera drastycznie rozszerzyło wszechstronność technologii genów reporterowych. Ekspresja produktu fuzji genów lucyferazy nadaje gospodarzowi zdolność świecenia w ciemności.

...

Enzym świetlików łączy utlenianie lucyferyny z transferem energii z ATP i wytwarza żółto-zielone światło z maksymalną absorpcją zależną od pH. "

– [ sciencedirect.com/topics/neuroscience/luciferase ] "|

Lucyferazy Marker/Reporter Enzymy

Zdjęcie: MIT

Niewidzialny "tatuaż" towarzyszący szczepionce jest wzorem składającym się z maleńkich kropek kwantowych - maleńkich półprzewodnikowych kryształów, które odbijają światło - które świecą w świetle podczerwonym. Wzór - i szczepionka - są dostarczane do skóry za pomocą zaawansowanych technologicznie rozpuszczalnych mikroigł wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru. "

– [futurism.com/neoscope/invisible-vaccine-ink-tattoos-kids] "Niewidzialny tusz "Tatuaże" mogą być używane do idymowania zaszczepionych dzieci"

"Ta reakcja jednocześnie generuje niebiesko-zielone światło o szczytowej długości fali około 490 nm."

...

"BRET zapośredniczony przez Wenus doprowadził do zmiany koloru emisji światła z niebiesko-zielonego na zielony"

– [ nature.com/articles/s41598-021-94551-4?error=cookies_not_supp ] "Zwiększona jasność lucyferazy bakteryjnej poprzez transfer energii rezonansu bioluminescencyjnego"

Co wybierzesz?

Musimy się OBUDZIĆ, wytrwać w naszej decyzji i być przygotowani na jej realizację, a nie ulegać najmniejszym śladom niedogodności.

Teraz, mając to na ujmie, a nawet wiedząc, że większość z was może teraz posłuchać i zdecydować: "Och, to nigdy mi się nie przydarzy. Na pewno nie ugnę się w tym systemie." – kiedy przyjdzie do pchnięcia, tylko czas (i twoje własne serce) powie, co naprawdę wybierzesz. I to jeśli te "szczepionki COVID" nie są już znakiem (lub przynajmniej prekursorem znaku) i jeśli już zdecydowałeś się go wziąć, czy nie.

W tej chwili oczywiście modlę się i mam nadzieję, że moja rodzina i ja będziemy tęsknić za tym wydarzeniem w historii. Można to uznać za samolubne, ale nie sądzę, aby było wielu ludzi, którzy mogą powiedzieć, że chcą przeżyć najbardziej bolesne i straszne czasy na świecie. Szczerze mówiąc, mam nadzieję i modlę się, aby wielu ludzi obudziło się z tego zaklęcia i szukało pokuty i odkupienia, i być może doprowadziło do przyjścia Chrystusa bez wszystkich trudności, ale decyzja należy do Boskiego Stwórcy.

Tak jak teraz, szatan rzuca wszystko i wszystko w to pokolenie – eksperymentując z hybrydami ludzko-zwierzęcymi / tworząc chimery, świętując aborcje dla satanistycznych rytuałów, normalizując pedofilię, wstrzykując wszystkim pasożyty, transfuzje krwi młodych do starszych ludzi, aby zapobiec starzeniu się, syntetyczne mięso celebrytów, aby poprzeć kanibalizm, łączenie człowieka z maszyną, przekonywanie dzieci do chemicznego i fizycznego niszczenia ich naturalnego wizerunku, genetycznie modyfikujący mężczyznę, kobietę, dziecko, zwierzęta, rośliny... Mógłbym kontynuować, ale Panie, dlaczego miałbym tego chcieć.

Jak widać, jest to najlepszy czas dla MOTB, podczas gdy każdy jest rozproszony własnym życiem i wszystkimi tymi okrucieństwami dzierzających się wokół nas; kiedy "znak" zostanie przedstawiony, czy ludzie w ogóle go rozpoznają?

(Osobiście nie sądzę, że zastrzyk COVID jest sam w sobie znakiem, ale niewątpliwie są złowrogie rzeczy w "szczepionkach", które mogą prowadzić do przyjęcia znaku. Najlepszą rzeczą do zrobienia, moim zdaniem, jest praca nad własnym duchowym i psychicznym hartem ducha, być w pełni świadomym swoich myśli i tego, co może być myślami, które nie są twoje... i pilnie módl się o rozeznanie).

Czy ostatecznie sprowadzi się to do: mała łapówka tutaj, mała groźba tam... "Dobra, w porządku. Wygrywasz. Wezmę znak."?

Czy mówię, że każdy ma taką mentalność? Myślę, że niektórzy po prostu nie byli świadomi implikacji i zagrożeń, jakie stwarzają "szczepionki" i szczerze zaufali społecznościom medycznym i medycznym, że skierują je we właściwym kierunku. To oczywiście okazało się ogromnym błędem i mogę tylko mieć nadzieję, że wiele osób, które wzięły szczepionkę, obudziło się z tego otępienia i zobaczyło te branże takimi, jakimi naprawdę są. I musimy zdać sobie sprawę, że będą ludzie (jeśli nie wszyscy), którzy będą zmuszeni do przyjęcia znaku.

Dlatego Wiaczesław Krasheninnikov mówi ludziom, aby uciekli z tego systemu, póki jeszcze mogą, aby nie zostali złapani w "niewłaściwy przepływ". Proszę nie czekać do ostatniej chwili.

(Jeśli chodzi o mnie samego, pracuję nad rozpowszechnianiem tych ostrzeżeń i świadomości w międzyczasie tak bardzo, jak tylko mogę, dopóki Bóg mnie nie wezwą. I przygotowywanie się na to, kiedy nadejdzie czas. Polecam wszystkim innym, aby zrobili to samo, którzy chcą pozostać wierni Bogu / Jezusowi Chrystusowi.)

A jeśli chodzi o szczepionki, podejrzany czas tych zastrzyków, oprócz proroczych ostrzeżeń, że znak będzie świecił (co robi lucyferaza i została uznana za stosowaną w szczepionkach), nie ryzykowałbym. I chociaż nie jestem lekarzem, w mojej skromnej opinii, za którą nie biorę odpowiedzialności za czyjeś zdrowie i / lub decyzję, osobiście odradzałbym przyjmowanie JAKIEJKOLWIEK szczepionki w przyszłości. Być może zaczynali jako próba uzdrowienia ludzi, ale przemysł został skorumpowany ponad wszelką miarę i jest teraz stworzony, aby zatruwać.

Aby zakończyć ten post, chcę zwrócić waszą uwagę na ten bardzo zwięzły i prosty werset biblijny:

"Mój lud ginie z powodu braku wiedzy"
Ozeasz 4:6

I pójdę o krok dalej – czy ludzie giną z powodu braku wiedzy? Albo odmowa poszukiwania wiedzy? I znowu pozostaje pytanie: nawet jeśli wiesz, co należy zrobić, czy to zrobisz?

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: Ten post nie ma na celu wzbudzenia strachu ani wywołania paniki. Tylko po to, aby doprowadzić was do uznania niebezpiecznych czasów, w których się znaleźliśmy i zachęcić was do wzmocnienia waszej wiary w Boga / Jezusa Chrystusa. I aby uświadomić wam, abyście zaczęli przygotowywać swoje zapasy już teraz, abyście mieli szansę uciec od tego "jednego systemu światowego / nowego porządku świata".

Niech Bóg błogosławi.

Weryfikacja faktów jest niezwykle ważna. Chcę powtórzyć, aby nie brać wszystkiego za dobrą monetę; bez względu na to, co czytasz, skąd to czytasz lub od kogo to słyszysz. I żeby było jasne, nie polegaj na stronach internetowych "sprawdzających fakty", aby uzyskać dokładne informacje. Są one równie prawdopodobne (jeśli nie nawet bardziej prawdopodobne...), aby karmić fałszywe informacje i fałszywe obalać konta, aby manipulować czytelnikiem. Proszę wziąć wszystko pod uwagę przed przystąpieniem do określonej narracji - i zawsze miej umysł otwarty na inne możliwości.

Rosyjski prorok przepowiedział znak bestii, który "świeci" | Mówi, że Jego Matka dożyje antychrysta (expandingawarenessrelations.com)
Roza_ _ shares this
363
Anieobecny
"Mój lud ginie z powodu braku wiedzy"
Ozeasz 4:6
Anieobecny
Czy ludzie mają duchową siłę stanąć w PRAWDZIE...?
woj_tek
a co z tymi staruszkami z demencją, których zaszczepiono przymusowo w domach opieki?
Oni też zostaną skazani na piekło? 🥴
Adrianna7
Nie. Ci, którzy zostaną zaczipowani wbrew ich woli nie będą potępieni.
Adrianna7
Proroctwa dziesięcioletniego Sławika Kraszennikowa
cda.pl/video/52181134f