mkatana
42.5K

Ostrzeżenie.

„Matka Nieves Garcia ujawnia ważną informację dotyczącą wydarzeń, które poprzedzą Ostrzeżenie.
– Matko Nieves Garcia, ma siostra przepowiednę z Garabandal którą chce się z nami podzielić, dotyczącą Synodu, czy raczej Wielkiego Synodu, który poprzedzi Ostrzeżenie.
– Czy mogłabyś nam coś o tym powiedzieć.
Tak, podczas objawień, jednego z objawień, Niepokalana Dziewica powiedziała do Concity, że zanim przyjdą przyszłe wydarzenia odbędzie się Synod, ważny Synod. Concita powiedziała to swojej ciotce. Ciotka zapytała ją: “Masz na myśli Sobór?” Gdyż był to czas Soboru Watykańskiego II. Następnie Concita odpowiedziała swojej cioci. “Nie, Niepokalana Dziewica nie powiedziała Sobór, powiedziała Synod, według mnie Synod to mały Sobór. Jest niemożliwe, by dziewczynka w wieku 12 lat, bez żadnej wiedzy i kultury mówiła o Synodzie, który nie miał miejsca, i o którym nie mieliśmy pojęcia w tym czasie, a w dodatku zdefiniowała go jako “mały sobór”. Słyszałam to od Ojca Rafinel, który słyszał o tym od Ojca Pesquera, który napisał jedne z pierwszych książek o objawieniach w Garabandal. Dyskutował to z profesorem Lacques Serre, który pracuje na Paryskiej Sorbonie i ten mu zakomunikował, że uważa, że jest to Synod przed Ostrzeżeniem. Profesor napisał do niego wiele listów w jezyku francuskim, w których komentuje to jako “Pre-Warning”.
– Dziekuję bardzo Matko Nieves.
– Na Chwałę Boga i Miłość Niepokalanej.”
www.youtube.com/watch
przeciwherezjom
Synod bez określenia czy dobry czy zły - może dotyczyć obecnego amazońskiego lub jakiegoś jeszcze gorszego w niedalekiej przyszłości. Tak sobie gdybam.
Ale jakbyście mogli nie mieszać delikatnie mówiąc wątpliwe źródła z uczciwymi objawieniami...
Ks. Gobbi i Garabandal - to dobre.
Ale Vassula i Adam-człowiek to bardzo mocno wątpliwe.
Mimo, rzecz ciekawa, że te wątpliwe mają imprimatur lokalnych …More
Synod bez określenia czy dobry czy zły - może dotyczyć obecnego amazońskiego lub jakiegoś jeszcze gorszego w niedalekiej przyszłości. Tak sobie gdybam.
Ale jakbyście mogli nie mieszać delikatnie mówiąc wątpliwe źródła z uczciwymi objawieniami...
Ks. Gobbi i Garabandal - to dobre.
Ale Vassula i Adam-człowiek to bardzo mocno wątpliwe.
Mimo, rzecz ciekawa, że te wątpliwe mają imprimatur lokalnych władz Kościoła,
Gobbi nie pamiętam, czy dostał coś takiego, a na Garabandal mocno drą koty (żywcem)...
Jeśli chcecie coś sensownego, co Garabandal i ks. Gobbi niejako zapowiadali i co osiąga swoją pełnię to zdecydowanie Księga Prawdy - czyli orędzia Marii od Bożego Miłosierdzia
Slawek
👍 Więcej informacji o San Sebastian de Garabandal w albumie.
Spotkanie Vassuli z Conchitą, widzącą z Garabandal
🤗 😇
mkatana
Ostrzeżenie będzie aktem miłosierdzia dla oczyszczenia świata ze zła, które zaszło już za daleko, to zło, które nagromadziło się w naszych duszach przez grzech. Bóg nie może patrzeć już na taki świat, musi przyjść oczyszczenie-ostrzeżenie. Szczególnie ciężko będzie tym, którzy nie będą wtedy w stanie Łaski Uświęcającej, bez Sakramentu Spowiedzi i Eucharystii, to da nam moc abyśmy ustali, …More
Ostrzeżenie będzie aktem miłosierdzia dla oczyszczenia świata ze zła, które zaszło już za daleko, to zło, które nagromadziło się w naszych duszach przez grzech. Bóg nie może patrzeć już na taki świat, musi przyjść oczyszczenie-ostrzeżenie. Szczególnie ciężko będzie tym, którzy nie będą wtedy w stanie Łaski Uświęcającej, bez Sakramentu Spowiedzi i Eucharystii, to da nam moc abyśmy ustali, przetrwali w zetknięciu się z prawdą o nas samych w Świetle Boga. Kto kocha Boga z całego serca i poświęca się często Jego Najświętszemu Sercu i Niepokalanemu Sercu Maryi, ten może się czuć bezpiecznie w duchowym wieczerniku Dwóch Serc, zjednoczonych w Miłości. Nasze wspólne modlitwy dodadzą nam siły, szczególnie Modlitwa Różańcowa z Maryją, Koronka do Miłosierdzia Bożego.
mkatana
OSTRZEŻENIE od Boga zapowiedziane w Garabandal
co mówią trzej następni Prorocy ? – Vassula Ryden, Ks. Gobbi, Adam Człowiek
www.duchprawdy.com/ostrzezenie.htm