Orędzia
2.4K

Carbonia, 19 maja 2021 Księżyc zaraz zostanie zabarwiony krwią. Wróg zawarł pakt z diabłem, jego trucizna przeniknęła do krwi moich dzieci, a - Prawda została odrzucona! Bóg woła o sprawiedliwość!

Nadeszła godzina, Najświętsza Maryja Panna przychodzi na tę Świętą Górę, aby pobłogosławić wasze dzieci i poprowadzić je na wyżyny nieba. Bóg oczekuje wszystkich swoich dzieci, Jego Najświętsze Serce kocha nieskończenie: wszystko, co do Niego należy, jest święte!

Umiłowane dzieci, teraz jest godzina, już wybija się czas na moje przyjście, kielich mój został wylany, grzmot jest bliski. Teraz, gdy Moje Ręce pobłogosławiły Moje dzieci, wszystko jest skończone.

Wróg zawarł pakt z diabłem, jego trucizna przeniknęła do krwi moich dzieci. Mają złudzenie, że wszystko minie szybko, ale nie dokonali właściwego rozróżnienia, ponieważ ich krew, połączona z krwią szatana, będzie przeklęta na zawsze ... do piekła pójdą i tam będą krzyczeć cały swój smutek . Żegnajcie, straciliście dzieci! O wy, którzy sprzedaliście się zaślepieni na własność na tej ziemi i zostawiliście swoją duszę diabłu, straciliście życie.

Szósta godzina nadejdzie, straszny huragan jest nieuchronny, wielkie będą katastrofy, ... wielkie będą trzęsienia ziemi, które nadejdą wraz z morzami, które powstaną i uderzą w brzegi kontynentu. Prawda została odrzucona! Diabeł zatriumfował nad Moimi dziećmi, ich wiara została zgaszona, zagubiona w piekielnych trzewiach szatana.

Zwróć uwagę na moje słowa, nie lekceważ tego mojego przesłania, wszystko jest w toku, nagle zostaniesz przytłoczony piekłem, które jest rozpętane na ziemi.

Ta góra będzie świecić w świetle zmartwychwstałego Chrystusa, wszyscy Jego wierzący będą mieli udział w Jego triumfie, wszyscy, którzy prowadzili tę walkę z szatanem u boku Maryi, będą się cieszyć całym moim dobrem.

Moje dzieci, tutaj kończy się wasza Kalwaria, przygotujcie drogę Panu, On już powraca, nadszedł Jego czas, aby być z wami na odnawiającej się w Jego pięknie ziemi. Wszystko, co jest w Bogu, wejdzie do Boga, podczas gdy wszystko, co jest w szatanie, pójdzie do piekła i będzie przeklęte na zawsze!

Krzyczę o sprawiedliwość! Moje dzieci płaczą krwią, ich płacz słychać nawet w Moim Niebie. Ja, wasz Bóg Stwórca, mówię wam dzisiaj, że wszystko jest nieuchronne, że nadeszła godzina, że kielich został wylany, a księżyc zaraz zostanie zabarwiony krwią. Krew przyjdzie na ziemię i obmyje tę przewrotną ludzkość, aby mogli zostać namaszczeni świętymi i poznać świętość.

Bóg istnieje, ludzie! On jest i powraca, aby zamieszkać na ziemi ze swoim własnym, niebo i ziemia będą w harmonii: ... jedna miłość, jedna religia, jedna miłość.

Nawracajcie się teraz, nie czekajcie dłużej, jestem zmęczony słyszeniem płaczu Moich dzieci. Jestem tutaj, jestem tutaj, tutaj jestem z wami. Amen.

Niech cię Bóg błogosławi! Trójca Przenajświętsza was błogosławi! Idź w pokoju Pana. Amen.