Clicks1.2K
CÓRKA MARYI
1
HISTORIA KRZYŻA PRZEBACZENIA W kościele wewnątrz klasztoru Santa Ana i San Jose w Kordobie w Hiszpanii znajduje się starożytny krzyż. To Krzyż Przebaczenia, który pokazuje Jezusa ukrzyżowanego z …More
HISTORIA KRZYŻA PRZEBACZENIA

W kościele wewnątrz klasztoru Santa Ana i San Jose w Kordobie w Hiszpanii znajduje się starożytny krzyż. To Krzyż Przebaczenia, który pokazuje Jezusa ukrzyżowanego z jego prawą ręką odblokowaną od krzyża i w dół.

Mówią, że pewnego dnia grzesznik poszedł wyspowiadać się z kapłanem pod tym krzyżem. Jak zawsze, kiedy grzesznik był winny poważnej zbrodni, ten ksiądz zachowywał się bardzo surowo.

Niedługo później ta osoba znów upadła i po wyznaniu swoich grzechów ksiądz zagroził: ′′To ostatni raz, kiedy mu wybaczyłem".

Minęło wiele miesięcy, a ten grzesznik znów klęknął u stóp księdza pod krzyżem i ponownie poprosił o przebaczenie. Ale przy tej okazji ksiądz powiedział jasno: ′′Nie baw się z Bogiem, proszę. Nie mogę pozwolić, żebyś nadal grzeszył".

Ale dziwnie, kiedy ksiądz odrzucił grzesznika, nagle przemówił Jezus z krzyża. Prawa ręka Jezusa została odblokowana i poruszona przez skruchę tego człowieka. Usłyszano następujące słowa: ′′To ja przelałem krew na tę osobę, nie Ty".

Od tego czasu prawa ręka Jezusa pozostaje w takiej pozycji, ponieważ non stop zaprasza człowieka do proszenia o przebaczenie.

Mówią, że każde bicie Twojego serca jest poruszeniem mówiącym, że Bóg Cię kocha. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile razy Bóg Ci to powiedział dzisiaj?
marta1012
Piękne opowiadanie. Pan Bóg przebacza grzesznikowi skruszonemu.Ks.Pawlukiewicz mówił że dusza z czyśćca chciałaby zejść na ziemię i odbyć chociaż jedną spowiedż i nałożyć sobie jeden dzień o chlebie i wodzie.