Clicks414
ľubica
3

Vaxivražda: Ako globalisti presvedčili miliardy ľudí, aby sa dali dobrovoľne vyhubiť

(Mike Adams, Natural News) – Všetko je teraz neuveriteľne jasné. Všetko, čoho sme boli svedkami za uplynulých 20 mesiacov, bola globalistami vedená snaha presvedčiť miliardy ľudí k vyhubeniu sa bez toho, aby o tom vedeli.
Viete, vedenie otvorenej vojny proti ľudstvu s klasickými zbraňami by sa stretlo s okamžitým odporom. Ľudia sa zvyknú brániť, keď sú napadnutí a vraždení guľkami alebo bombami. A tak globalisti museli vymyslieť, ako realizovať masové vraždenie v celoplanetárnom meradle bez varovania más pred tým, čo v skutočnosti robia.

8 krokov globálnej genocídy

Je to veľmi náročná výzva, no prišli na to, ako dosiahnuť vyhubenie ľudstva v niekoľkých jednoduchých krokoch:

1. Po prvé, vytvoriť toxický nanočasticový zbraňový systém (hrotový proteín) a vyrábať ho hromadne v laboratóriách vedených čínskou a americkou armádou.

2. Predstierať epidémiu v Číne s „uniknutými“ desivými videami o čínskych ľuďoch, zomierajúcich v priebehu niekoľkých sekúnd po vdýchnutí „vírusu“. Využiť šialenstvo médií.

3. Vypustiť toxické nanočastice v New York City (a v severnom Taliansku) kvôli simulácii „nástupu vírusu“, a diagnostikovasť pritom ľudí s „covidom“ prostredníctvom PCR testov, ktoré detekujú len prítomnosť nanočastíc, nie živého vírusu.

4. Po zavedení vakcín spustiť masmediálnu propagandu, tvrdiacu, že všetci zomrú, ak sa nedajú zaočkovať.

5. Naplniť vakcíny presne tými istými nanočasticami, ktoré boli predtým vypustené na New York City.

6. Spustiť masové očkovanie populácie biologickými zbraňami hrotového proteínu, podvodne označenými ako „vakcíny“.

7. Keď budú ľudia zaočkovaní biologickými zbraňami, začnú šíriť toxické nanočastice, z ktorých ochorejú ďalší v ich okolí. Zarámovať to ako „zhoršujúcu sa pandémiu“ pre šírenie ďalšieho strachu a nahnať ešte viac ľudí do očkovania hrotovými proteínmi.

8. Cenzurovať všetkých, ktorí hovoria o poškodeniach či úmrtiach z dôvodu vakcín. Platiť pracovníkov nemocničnej administratívy za silné preháňanie covidových čísel, kvôli pokračovaniu vymyslenej pandémie.

To je stručné vysvetlenie, ako to spravili.
Všimnite si, že na spustenie toho nebol potrebný žiadny vírus. Úplne im stačil zbraňový systém nanočastíc hrotového proteínu, v kombinácii s tajnou dohodou s médiami a cenzúry veľkými technologickými spoločnosťami.
Z pohľadu globalistov je skutočná geniálnosť tohto všetkého v tom, ako sa im podarilo dosiahnuť, aby ľudia prosili o svoje vlastné smrtiace injekcie.

Nikdy predtým v dejinách ľudstva neboli masy zmanipulované k tomu, aby sa stavali do radu a dožadovali sa vlastnej smrti. Vakcínový holokaust je tajná operácia, nevyžadujúca si žiadne guľky, bomby ani riadené strely.

Potrebuje len cenzúru, žurnalistický terorizmus a biologickú zbraň na báze toxických nanočastíc, v kombinácii s podvodným PCR protokolom, autorizovaným zločineckým CDC (americké Centrum pre kontrolu chorôb, obdoba nášho ÚVZ / ŠÚKL).

Teraz je úplne zrejmé, že skutočným cieľom je hromadné vyhubenie ľudskej rasy

V duševne zdravom svete, v ktorom sa globalisti nepokúšajú vyhubiť ľudskú rasu, by bol ivermektín velebený ako bezpečná, účinná a lacná medicínska intervencia.

Takmer všetkým by odporúčali vitamín D. Anthony Fauci (americký mix Mikasa, Mengelengvarského a Krčméryho) a ostatní zločinci s biologickými zbraňami by boli obžalovaní a obvinení zo zločinov proti ľudskosti.

A vedecké časopisy by neboli riadené komunistickou Čínou.
Ale náš svet duševne zdravý nie je. Vládne mu úplne šialený globalistický kult smrti, usilujúci o totálnu deštrukciu ľudskej rasy. To je dôvod, prečo vám nič z toho, čo vychádza na povrch, nedáva zmysel, dokým si neuvedomíte, že cieľom je naozaj depopulácia, resp. genocída proti ľudstvu.

V tom kontexte dáva náhle zmysel všetko: výskum pridávania nových funkcií vírusom, psychologické operácie médií, nemocnice klamúce o covidových číslach kvôli „deseniu“ verejnosti, vedecké časopisy, intrigujúce kvôli útoku na ivermektín a ukrytiu zdrojov hrotového proteínu, nepretržité presadzovanie povinného očkovania na covid, hospodárske lockdowny, ničiace životy, atď.
Akonáhle pripustíte, že cieľom je toálna smrť a deštrukcia, náhle dáva všetko zmysel.
V Škótsku teraz dochádza k 80% úmrtí medzi zaočkovanými. A v krajinách s vysokou mierou zaočkovanosti, ako sú Izrael, Singapur, Island či Gibraltár prudko stúpajú hospitalizácie a počty úmrtí.

To by, samozrejme, nemalo byť žiadnym prekvapením, pretože keď zaočkujete veľa ľudí biologickými zbraňami, mnohí z nich ochorejú a zomrú. 1 + 1 = 2. Je to priama príčina a následok.
Globalisti sú si vedomí niečoho oveľa väčšieho, čo sa približuje k nášmu svetu… niečoho KOZMICKÝCH rozmerov

Ako som nedávno uviedol, totálna panika globalistov v šialenom zhone vyhubiť ľudskú rasu prezrádza niečo vskutku udivujúce: sami sa boja toho, čo prichádza… niečoho kozmického, niečoho väčšieho, než akákoľvek pandémia alebo vojna.

Blíži sa nejaká hrozba, o ktorej oni vedia a sú presvedčení, že táto udalosť spôsobí pád ľudskej civilizácie, ako ju poznáme… A tak potrebujú rýchlo zbaviť planétu ľudí, aby sa ten chaos dal nejako zvládať.
(Nechcú, aby si miliardy ľudí uvedomili, čo sa deje a potom panikárili v uliciach, idúc po všetkých zdrojoch, ktoré potrebujú k prežitiu sami globalisti.)

Je to skoro akoby títo protiľudskí globalisti naisto vedeli, že sa blíži výbuch nejakého supervulkánu alebo asteroid, ktorý sa zrazí s planétou, či nejaká invázia mimozemšťanov (alebo možno predstieraná), prípadne nejaká iná bezprostredne hroziaca udalosť, podobná koncu sveta.

A tak sa šialene ponáhľajú vyhubiť čo najviac ľudí skôr, ako sa tá udalosť priblíži. (Nemohlo by ísť o planétu X?)
Na základe toho, aká agresívna a zúfalo zrýchlená je teraz smrtiaca očkovacia agenda, robíme informovaný odhad, že blížiaca sa udalosť sa má zrejme objaviť niekedy v roku 2022.
Nastávajúca zima má byť pre globalistov zrejme cieľovým oknom, kedy majú vypustiť druhú polovicu svojej binárnej biologickej zbrane, spôsobujúcej hromadné hromadné straty medzi zaočkovanými a to prostredníctvom hyperzápalových reakcií na novovypustené patogény alebo častice.
Toto by teoreticky mohlo zabiť miliardy ľudí ešte pred príchodom polovice roka 2022.

Záver
Pre bližšie podrobnosti, čo by to mohlo byť, si pozrite nedávny videorozhovor Mike Adamsa so Steveom Quayleom, v ktorom varuje, že náš svet sa nedožije polovici roka 2022 bez príchodu nejakého veľkého kolapsu:
Autor: Mike Adams, Zdroj: NaturalNews.com
21/11/2021 autor: redakcia 96 komentárov
Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články
Globalisti sú predátori, Covid-19 je zbraň a vy ste korisť
Posledné varovanie ľudstvu od bývalého viceprezidenta Pfizeru Dr. Mikea Yeadona
Kovidová genocída: Škótska nemocnica tajne nariadila neoživovať ľudí nad 45 rokov
Arcibiskup Vigano: „Obete vakcín sú pokladané na oltár Molocha“
Andrej Ďurove
Perfektné 😇 Všetko sa to spája do jedného bodu. Si viete predstaviť tú paniku ak by všetci vedeli čo sa na nás valí ?? 😱
Ľubica našla si veľmi dobrý článok, ďakujem Ti.
Hermenegild
My vieme, čo sa to valí Killer Asteroids Abound. NASA Is Ready to Do Something About It (msn.com), boží zásah, varovanie. Fakticky vznikne obrovská hrôza-druhé slnko-asteroid , erupcia, veľmi veľké teplo, akoby klinická smrť, keď sa všetko zastaví a potom "súd v malom" -vyliatie Ducha sv. do sŕdc ľudí po spoznaní svojho postavenia pred Bohom. A rozhodnutie každého samého pred Bohom pre jednu, …More
My vieme, čo sa to valí Killer Asteroids Abound. NASA Is Ready to Do Something About It (msn.com), boží zásah, varovanie. Fakticky vznikne obrovská hrôza-druhé slnko-asteroid , erupcia, veľmi veľké teplo, akoby klinická smrť, keď sa všetko zastaví a potom "súd v malom" -vyliatie Ducha sv. do sŕdc ľudí po spoznaní svojho postavenia pred Bohom. A rozhodnutie každého samého pred Bohom pre jednu, alebo druhú stranu.