Clicks705
csk.news
1

Kardinál Predsedá Eucharistiu „Drag Queen“ (Video)

Pravdepodobne aby zalichotil oligarchom, Kardinál v Brazílskom São Salvador da Bahia, Sérgio da Rocha, predsedal 21. Mája Eucharistii za údajné zavraždené obete „LGBTfóbie“.

Súčasťou predstavenia bol „Drag Queen“ skandujúci Ave Maria. V svojej homílii Rocha nariekal nad „mnohými násilnými úmrtiami“ medzi homosexuálmi. Distribúciu svätého prijímania prenechal svojim spolupredsedom, pravdepodobne aby sa vyhol trápnym fotografiám.

Podľa portálu CruxNow.com (11. Jún) Rocha „pohotovo“ reagovala na žiadosť dvoch miestnych organizácií propagujúcich homosexuálov - tak rýchlo, že boli prekvapení aj propagandisti. Jeden organizátor, Cris Serra, uviedol/-a, že nič také neočakával/-a.

Álvaro Mendes z Centra Dom Bosco označil prezentované údaje o vraždách transvestitov za „nespoľahlivé“, vysvetľujúc, že sa často vraždia navzájom alebo sú zabití pri zločinoch nesúvisiacich so sexualitou. Salvador patrí medzi najnásilnejšie mestá Brazílie s 51 vraždami na 100 000 obyvateľov (Sao Paulo: 15). Jedným z dôvodov je rastúci trh s drogami, na ktorom sa podieľajú homosexuáli.

FratresInUnum.com označil vystúpenie Rochy za zámienku na reklamu homosexuálov.

#newsGhlgmbqmvh

Roberto 55
Toto je bohoruhanie.