![](https://seedus3932.gloriatv.net/storage1/9jo0bo4ao11pa2w8f04521mdlca1i5x3ivdkr9x.webp?crop=450.96.0.57&scale=on&secure=dcuHnBRn4WvLyeZCaGrWAQ&expires=1722337366)
01:21:57
"Дуже важливо навчитися мовчати у певних моментах життя" Владика Ян СОБІЛО. - Коли приходжу за півгодини до Служби - це перемога Бога в мені.- …Більше
"Дуже важливо навчитися мовчати у певних моментах життя" Владика Ян СОБІЛО.
- Коли приходжу за півгодини до Служби - це перемога Бога в мені.- Зазначає єпископ.- Боріться із собою, особливо, якщо взагалі не хочеться - значить ТОЧНО треба робити, чого не хочеться.
Навіться прощати з ентузіазмом! Бувають конфлікти на пустому місці, вони особливо нас зранюють. В ці моменти треба себе пересилювати, і просити пробачення навіть, якщо ти не винен.
- Коли приходжу за півгодини до Служби - це перемога Бога в мені.- Зазначає єпископ.- Боріться із собою, особливо, якщо взагалі не хочеться - значить ТОЧНО треба робити, чого не хочеться.
Навіться прощати з ентузіазмом! Бувають конфлікти на пустому місці, вони особливо нас зранюють. В ці моменти треба себе пересилювати, і просити пробачення навіть, якщо ти не винен.
- Поскаржитись
Соціальні мережі
- Прикріпити
Змінити публікацію
Видалити публікацію