Clicks779
Libor Halik

Papeži 2. vatikánu s OHNUTÝM křížem i ohnutým křesťanstvím

Jen jsme si toho než přišla 4.10.2019 modla Pachamamy do módy Vatikánu téměř nevšimli. Dlouhé roky ho ukazovali papežové Pavel VI. (Jan Pavel I. jen 33 dní, pak otráven - asi nechtěl ohnutý kříž dál povinně nosit), Jan Pavel II., Benedikt XVI., nekanonicky zvolený antipapež František (Bergoglio).

Jan Pavel II.

Jan Pavel II.

Bergoglio.
Ten kříž má ohnuté vodorovné břevno a svislé břevno má na špičce takový zahnutý zobanec.
Nepodařilo se mi narychlo sehnat přesnější fotky.
Oni niesli kríž, ktorý málokto pochopil : zlosyneckosťou ohnutý, alebo polámaný kríž, na ktorom telo Krista je znázornené ako odpudzujúca a pokrivená postava. Ohnutý, alebo zlomený kríž bol používaný čiernymi mágmi a čarodejmi v 5. a 6. storočí, tak isto čiernymi mágmi a čarodejmi v stredoveku (476-1453). Používať také figuríny reprezentuje nenávisť pre kresťanstvo. Fakt, že zlomený kríž bol používaný pre okultné dôvody, možno vidno v Múzeu Čarodejníctva v Bazonne, Francúzsko. (Piers Compton, The Broken Cross, p. 72.)
Papežovi Lvu XIII. bylo zjeveno před více než 100 lety, že Katolická církev bude z dopuštění Božího 100 roků ničena satanem (datum začátku nebyl určen) víc než kdykoliv v minulosti. Čili je a ještě chvíli bude. V Garabandalu 1965 bylo Bohorodičkou zjeveno, že mnoho katolických kardinálů, mnoho katolických biskupů a mnoho katolických kněží jde odteď do věčného zavržení a táhne tam své věřící. To se od r.1965 (čas podpisů dekretů 2. vatikánu) ZAMASKOVANĚ děje, NYNÍ od 4.11.2019 I NEMASKOVANĚ.

---
Public domain