Jest Antychryst. Objawił się na Syberii.

''Wyjeżdżając w handlową podróż po syberyjskiej rzece, autor nawet nie przewidywał, że przydaży mu się cos takiego. W głuchym zakątku tajgi spotkał kobietę, której dany był przez Boga dar przewidywania.
Przed nią staneły otworem wielkie tajemnice istnienia wszystkiego, co ziemskie. Droga do zdrowia i szczescia duchowego i fizycznego, droga do zrozumienia sensu istnienia oraz do madrosci - zdaniem Anastazji, jest zupełnie inna, niz mysli wiekszosć z nas.''

''Człowiek jest jedyną istotą we wszechswiecie, która posiada nieograniczoną moc mysli i emocji, jeżeli tylko zechce obudzić się z hipnotycznego, programowanego przez stulecia snu.
Człowiek posiada w sobie MOC o nieograniczonym potencjale, daną mu przez Stwórcę ...
Człowiek jest w stanie odtworzyć RAJ, który kiedys istniał, na naszej pięknej błekitnej planecie...''
Anastazja przepowiada Biblię po nowemu, energetycznie i gnostycko, leczy na odległość, bilokuje, rozmawia z roślinami, czyni wielkie cuda, emanuje spokojem i miłością.
Anastazjanie zakładają rodzinne farmy zdrowego życia i zdrowej żywności na całym świecie, nie jedzą mięsa, miłują się. Każdy człowiek będzie kapłanem nowej religii natury, bo kapłanów starych religii ten ruch potępia.
Ludzie zmęczeni polityką, mediami, lękiem przed wojną, biedą i chaosem przyjmują Anastazję jak Mesjasza.
Anastazja, Nastazja – żeński odpowiednik imienia Anastazy. Oznacza "zmartwychwstała, wskrzeszona".
Czym to się różni od oferty Kaczyńskiego, Merkel, Obamy? Niczym, poza tym, że jest lepsze, inteligentniejsze, zaspokaja potrzeby duchowe i cielesne , głód miłości i dobra. Coś przeoczyliście ideologiczni ramole. Wasza oferta jest nędzą w porównaniu z bogactwem szatana.
Nie potraficie czarować, latać i leczyć. Nie potraficie też kochać. Zostaliście w ogonku, minęły was wszystkie pociągi.Jest w tym drugie dno.
Nowe plemię uniknie zepsutej żywności, Monsanto i GMO, będzie rosło w naturze, z dala od wojen i mediów, karmione nową nauką, rozwijając świadomośc, spokój i łagodność, czystość cnót i dary nadprzyrodzone (Anastazja mówi, że niedobrze jest leczyć wszystkich, ale niektórych).
Po globalnej wojnie zostanie więc nowe plemię, niebieskookich blondynów na wysokim poziomie rozwoju duchowego. Kasta kapłanów i robotników dla elit tego świata. Populacja ziemii będzie mała i wysoko rozwinięta technicznie i duchowo, a ziemia będzie zielonym rajem. Nad wszystkim będzie panował nowy (anty) Mesjasz.. Koniec.

Czy Anastazja istnieje naprawdę, czy to tylko nowy produkt żydomasonerii z laboratoriów okultystycznych GRU nie ma to znaczenia, bo nowa religia już pociąga miliony.
search4paradise.com/…/goddess-in-mosc…
www.weight-care.com/books_PL.htm
Quas Primas
Ten osobnik to wszechwiedzący fantasta! 😀
--------------------------------------------------
fr.parvus 4 lata temu
Tak, te wszystkie ruchy są przez niego kontrolowane, może napiszę kiedyś o tym na forum.
Jedno jest pewne: antychryst wkrótce objawi się oficjalnie światu, będzie przemawiał przez wszystkie stacje telewizyjne, i internet.
Tylko ci, którzy będą chcieli, zostaną zwiedzeni.
Dla nas …More
Ten osobnik to wszechwiedzący fantasta! 😀
--------------------------------------------------
fr.parvus 4 lata temu

Tak, te wszystkie ruchy są przez niego kontrolowane, może napiszę kiedyś o tym na forum.
Jedno jest pewne: antychryst wkrótce objawi się oficjalnie światu, będzie przemawiał przez wszystkie stacje telewizyjne, i internet.
Tylko ci, którzy będą chcieli, zostaną zwiedzeni.
Dla nas Bóg przygotował ochronę i zabezpieczenie.
Nie wolno się bać, tylko trzeba mocno chwycić różaniec do ręki i jeszcze bardziej przylgnąć do Chrystusa.

fr.parvus 4 lata temu

Anastazja to tylko człowiek, biedna zagubiona kobieta, wciągnięta w New Age, jest ona tylko ofiarą, za którą trzeba się modlić.
Antychryst ma na imię Maytreya,nazywają go Lord Maytreya, mieszka na stałe w Londynie. Ale o tym kiedy indziej...
Nie ma tych informacji w internecie.
Anastazja to tylko biedna opętana kobieta, której diabeł dał "dary",,jakie często mają osoby opętane.
Jest prawdą, że nadejdzie nowa epoka chrześcijaństwa na ziemi, nowa epoka pokoju na ziemi, Triumf Niepokalanego Serca Maryi, ale to będzie epoka triumfu Kościoła Katolickiego,a innowiercy i niewierzący muszą nawrócić się do jedynej wiary katolickiej, a nie "złączyć" z Kościolem bez nawrócenia,bez przyjęcia wiary katolickiej, trwając nadal w swoich w błędach, jak głoszą zwolennicy New Age, propagując synkretyzm religijny.
Trzeba pamiętać, że diabeł jest "małpą Pana Boga" i zawsze nieudolnie naśladuje Boże plany, dlatego zwolennicy New Age, nowej ery Wodnika, post-chrześcijańskiej,(według ich mniemań), mówią czasem podobnym językiem, ale to jest fałsz, zwodzenie diabelskie...
masada
Podobna Anastazja, chodziła w Parlamencie polskim i uwodziła prezydenta Kwaśniewskiego i jego ministrów. A Urban wydał książkę, 😀 z jej pikantnymi poczynaniami z ówczesnymi wybrańcami Narodu polskiego. 😀
KamilPe
No tak. Specjaliści od Nowego Porządku Świata spotykają się z takimi zwodzicielami, wszak szukają kandydata na ich mesjasza.
ciasteczkowy potwór
lord maytreya może być tym antychrystem przeczytałem o nim, ale pisze, że jeździ po świecie z naukami i spotyka się z wieloma wpływowymi ludźmi więc ten ruch anastazjan mógł on założyć, zresztą ostatnio słychać o różnych organizacjach grupach tak jak fundacja keshe, z pewnością wszystkie te organizacje się połączą z apelem o uznanie nowego mesjasza