Clicks2.3K
Primo
5

Ciemna strona Rocka...

Kilka przykładów wadarzeń charakterystycznych dla nurtów muzyki młodzieżowej, szczególnie dla cięższych gatunków związanych z satanizmem.

- Vancouver, koncert Beatlesow. W ciągu 30 minut stratowano, pobito lub poważnie raniono 100 osób

- Melbourn koncert rockowy - 1000 rannych

- Bejrut - histeryczny tłum nie dal się rozpędzić 5 armatkom wodnym

- 24 czerwca 1964. 32 fanów i 2 policjantów było hospitalizowanych podczas histerycznych scen w czasie koncertu Rollingstonsow w Blackpool. Zniszczenia samego sprzętu wyniosły 4000 funtów (żyrandol, fortepian...). Po koncercie fani wyszli na ulice wszczynając bójke. Aresztowano 150 osób.

- 1969-Rollingstonsi - na koncercie gdzie bylo 300.000 osob wiele zgineło uduszonych a trzy zmarły z przedawkowania Stało się do podczas piosenki "Sympatia dla szatana" Niektóre koncerty Rollingstonsow kończyły sie po wyjściu zespołu na scenę.

- Na festiwalu w Altamont (Kalifornia) podczas wykonywania utworu "Sympatia dla diabla" ochroniarze-motocykliści z gangu Hell Angels anioly piekieł - zabili nożem jednego z fanów - murzyna. Muzycy ewakuowali się przed zamieszkami helikopterem. Wydarzenie było filmowane i wykorzystane w filmie Rollingstonsów

- 1975 Cincinati 17 młodych zostało stratowanych przy wejściu na stadion. W momencie rozpoczęcia koncertów wiedzieli o tym wszyscy. Grupa The Who nie zareagowała.

- W Belfascie koncert Rollingstonsow trwał do 12 minuty po czym dwie fanki wywieziono w kaftanach do szpitala psychiatrycznego
Koncert Rollingstonsow w Menchesterze - zemdlało 100 dziewcząt w tym dwie policjantk.

- Weekend rockowy w Los Angeles - zgineło 650 nastolatków. Miejska kostnica bala tak przepełniona, ze ciała układano na zewnątrz.

- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. Jego szkolny kolega wspomina, ze na okładce albumu tego zespołu wokalista ma zawieszony na szyji pentagram, najpopularniejszy symbol satanizmu. Ramirez malował go na ścianach domów swoich ofiar lub wycinał na ich ciele.

- W 1987 r. aresztowano Garego Hednika, zabojce dokonujacego okultystycznych morderstw polaczonych z kanibalizmem. Tygodnik "Time" pisal, ze z jego domu, gdzie popelnial on zbrodnie, dniem i noca dochodzila muzyka haevy metalowa.

- Na koncercie The Doors oraz po nim czesto dochodzilo do roznych ekscesow. Np. 10.V.1968 Chicago - po koncerci mlody chlopak w upojeniu rzucil sie z balkonu 6 metrow nad ziemia na publiczność ktora go nie zlapala. Przeżyl, tłum wdarł się na scenę. Ochrona rozganiala go za pomoca pałek i statywów od mikrofonów.

- Nowy York 1968 - publiczność ruszyła na scenę i tratując siebie i policje wdarła sie na scenę. Jim Morrison rzucal sie, wil, skakal, wkladal sobie rece miedzy uda. Tlum rzucał w policje krzesłami.

- 1969 Miami. Morrison - obnazyl sie. Proces o to nigdy nie zakonczył się z powodu smierci wokalisty. Nigdy do końca tego nie udowodniono. Nie ma także zdjeć gdyż fakt dokonał się, gdy Jim zeskoczył do publicznosci.
Wedle relacji masturbował sie oraz dokonywał aktów seksu oralnego - wkładajac swojego penisa do ust dziewcząt. Po koncercie na widowni zostaly setki majtek i biustonoszy nie wspominajac o butelkach po piwie itp.

- W roku 1975 w Montrealu w ciągu jednego roku zanotowano 18 przypadkow samobójstw. Po badaniach grupa ekspertów wywnioskowała, że przyczyną był w każdym przypadku rock'n'roll
Dwoch nastolatków słuchało w 1989 plyty Judas Priest (brytyjska grupa heavy metal). Po wysłuchaniu i wzięciu narkotyków poszli sie zastrzelić na dziedzincu koscioła. Jeden przeżyl i zeznał pózniej, że podczas sluchania tej płyty w pewnym momecie poczuli nakaz, przymus samobójstwa. W trakcie procesu na płycie stwierdzono zakodowane slowa "Do it" - (zrób to) oraz zaklęcia satanistyczne. Plyta została nagrana przez CBS Records. Wypadek podał w prasie Scott Hill.W kolejnym procesie sędzia nie dopatrzył sie wpływu przekazów podswiadomych

- W 1984 zastrzelił się młody chłopak po wielokrotnym wysłuchaniu płyty Ozzi Osbourna ("Black Sabbath") na której były m.in. słowa "Nie możesz uciec od śmierci, gdy bawisz się z szatanem". Słowa śpiewane były w piosence "Samobójstwo jako rozwiązanie". Ojciec chłopca wniósł sprawę do sądu.

- Na koncercie Rollingstonsow w Hadze tłum rozebrał do naga dwie dziewczyny

- W Rzeszowie w styczniu 1997, po koncercie znanego z antyfaszystowskiej postawy zespołu Włochaty, bojówka neofaszystowska napadła i pobiła jednego ze słuchaczy. Następnie grupy nazi-skinów przeczesywały okolice dworca PKP w poszukiwaniu dalszych ofiar.

- 15 września 1997 w Gorzowie Wielkopolskim, po koncercie zespołu T.Love znanego z poglądów antyrasistowskich, dwóch słuchaczy zostało pobitych przez kilkunastoosobową grupę nazi-skinów.

- 20 listopada 1997 w Krakowie nazi-skini zaatakowali publiczność koncertu punkowego w pubie "Burzliwy poniedziałek". Obrażeń doznały 2 osoby. Również po koncercie faszyści atakowali powracających z imprezy słuchaczy. Jeden z nich otrzymał ranę ciętą nożem w brzuch.

- 31 maja 1999 w Minsku na koncercie rockowym stratowane zostały 54 osoby. Śmierć była spowodowana bezładnym opuszczaniem sali przez pijanych widzów uciekających przed deszczem.

- 10.08.2003 na koncercie grup rapowych Snoop Dogg, Ludacris, Xzibit, Obie Trice, Lil Jon and The EastSide Boyz, i 213 został zasztyletowany 29-letni mężczyzna.

- Nie został dokończony koncert 5.02.2000 w miejscowości Jawor w klubie Mad, na którym wytępowały zespoły neonazistowskie Celtic Warrior, Brutal Attack, Hools Attack, Konkwista 88. Klub został zdemolowany.

- 22.03.2000 w Bielsku-Białej na koncercie rockowym doszło do bójki po której jeden chłopak znalazł się na granicy śmierci.

- Na koncercie Limp Bizkit (2001) 600 osób zostało wywiezionych do szpitala, 25 w stanie ciężkim. Jedna dziewczyna została zabita na miejscu.

- 22.07.2002 zaraz po koncercie rapowo-rockowym w Seatle w popularnym Cube został zastrzelony mężczyzna.

- Zespół Hell On Earth (Piekło na ziemi) (2003r) próbowali zorganizować na koncercie samobójstwo nawiązując kontakt z grupą zwolenników eutenazji.

- Po koncercie zespołu Wu Tang Clan w Los Angeles (2003r) autobus odwożący gości został ostrzelany z broni palnej. Jedna osoba zmarła, trzy zostały ciężko ranne. Właściciel lokalu powiedział: "Już nigdy nie zdecyduję się na organizacje koncertu hip hopowego w moim lokalu. To kryminogenne środowisko, a takiej klienteli w moim lokalu nie potrzebujemy".

-07.04.2003 zaraz po koncercie grup Jay-Z i 50 Cent dwaj napastnicy zastrzelili uczestnika koncertu wychodzącego z klubu.

*******************

Conajmniej 67 gwiazd rock'a zmarło w wyniku przedawkowania narkotyków
. Wśród najbardziej znanych, którzy zniszczyli swoje życie są: -Elvis Presley
-Gary Thain ("Urian Heep")
-Brian Epstain ("The Beatles")
-Gram Person ("The Byrd")
-Jimi Hendrix
-Bon Scott ("AC/DC")
-Jim McCulloch ("Wings")
-Jimi Morrison ("The Doors")
-Paul Kossof ("Free")
-Tommy Kolin ("Deep Purple")
-John Bonhan ("Led Zeppelin")
-Brian Jones ("Rolling Stones")
-Janis Joplin
-Ryszard Skibiński

*******************

Lista niektórych gwiazd rocka które popełniły samobójstwo: Bobby Bloom (1974), Graham Bond (1974), Roy Buchanan (1988), Curt Cobain - Nirvana (1994), Vincent Crane - Atomic Rooster (1989), Darby Crash - Germs (1980), Ian Curtis (1971), Dalida (1987), Nick Drake (1974), Tom Evans - Badfinger (1983), Danny Gatton (1994), Pete Ham - Badfinger (1975), Donny Hathway (1979), Jay Henning - Demolition 23 (1997), Michael Hutchence - INXS (1997), Phyllis Hyman (1995), Billy Jones - Outlaws (1995), Billy McKenzie - Associates (1997), Richard Manual - The Band (1986), Joe Meek (1967), Yogi Norton - Luther Vandros (1987), Phil Ochs (1976), Davi Savoy Jr. - Husker Du (1987), Ingo Schwichtenberg - Helloween (1995), Del Shannon (1990), Rory Storm - Rory Storm and the Hurricanes (1972), Jason Thirsk - Pennywise (1996), Paul Williams - Temptations (1973), Al Wilson - Canned Heat (1970)...

*******************

Lista niektórych gwiazd rocka które zapiły się na śmierć: Gene Vincent (1971), Townes Van Zandt (1997), Bon Scott - AC/DC (1980), John Panozzo - Styx (1996), Ron 'Pigpen' McKernan - Grateful Dead (1973), Bill Haley (1981), Rory Gallagher (1995), Steve Clark - Def Leppard (1991), John Bonham - Led Zeppelin (1980)...

*******************

www.okiem.pl/cnota/rock/wydarzenia.htm
Public domain
Nemo potest duobus dominis servire !
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. …
More
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. Jego szkolny kolega wspomina, ze na okładce albumu tego zespołu wokalista ma zawieszony na szyji pentagram, najpopularniejszy symbol satanizmu. Ramirez malował go na ścianach domów swoich ofiar lub wycinał na ich ciele.

- W 1987 r. aresztowano Garego Hednika, zabojce dokonujacego
okultystycznych morderstw polaczonych z kanibalizmem. Tygodnik "Time" pisal, ze z jego domu, gdzie popelnial on zbrodnie, dniem i noca dochodzila muzyka haevy metalowa.
Nemo potest duobus dominis servire !
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. …
More
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. Jego szkolny kolega wspomina, ze na okładce albumu tego zespołu wokalista ma zawieszony na szyji pentagram, najpopularniejszy symbol satanizmu. Ramirez malował go na ścianach domów swoich ofiar lub wycinał na ich ciele.

- W 1987 r. aresztowano Garego Hednika, zabojce dokonujacego okultystycznych morderstw polaczonych z kanibalizmem. Tygodnik "Time" pisal, ze z jego domu, gdzie popelnial on zbrodnie, dniem i noca dochodzila muzyka haevy metalowa.
Króluj nam Chryste !
Kilka przykładów wadarzeń charakterystycznych dla nurtów muzyki młodzieżowej, szczególnie dla cięższych gatunków związanych z satanizmem.
stanisław ciućka
Trzeba się chyba za nich pomodlić.Sorry ale jaka muzyka takie skutki 🤦
+ + +
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. …More
- 12.04.1986 r. 14-letni wielbiciel heavy metalu zabił 3 osoby. Był on fanem grupy Iron Maiden. Zajmował się on tez okultyzmem. a piersi swojej ofiary wyciął numer 666. Chłopiec twierdził, ze gdy popełniał morderstwa był pod wpływem Edyego (maskotki zespołu Iron Maiden).

- Jak stwierdza raport policyjny, morderca z Kalifornii Rich Remirez zajmowal sie okultyzmem i był pod wpływem grupy AC/DC. Jego szkolny kolega wspomina, ze na okładce albumu tego zespołu wokalista ma zawieszony na szyji pentagram, najpopularniejszy symbol satanizmu. Ramirez malował go na ścianach domów swoich ofiar lub wycinał na ich ciele.

- W 1987 r. aresztowano Garego Hednika, zabojce dokonujacego okultystycznych morderstw polaczonych z kanibalizmem. Tygodnik "Time" pisal, ze z jego domu, gdzie popelnial on zbrodnie, dniem i noca dochodzila muzyka haevy metalowa.