06:46
box video
41.6K
MR. Duda - początek roku szkolnego . nie będzie obowiązku wbicia igły na przyszłość ? 30 sie 2021More
MR. Duda - początek roku szkolnego . nie będzie obowiązku wbicia igły na przyszłość ?
30 sie 2021
Prawda inside
Duda to zdrajca taki sam jak reszta tej zbrodniczej bandy z pisuaru
przeciwherezjom
haha, a wszyscy mu wierzą! A on kłamie, zwodzi... Kiedyś też zapowiadał, że nie będzie przymusu szczepień a co jest teraz?! Kameleon ukrywający się! A kto podpisał specustawę 8marca 2020 wprowadzającą "stan nadzwyczajny" w naszym kraju czyli reżim, zamknięcie kościołów? A kto przyzwala na aborcję, blokuje projekty chroniące życie?? Ale wy nadal nic nie widzicie... Najbardziej niebezpieczni wrogowie …More
haha, a wszyscy mu wierzą! A on kłamie, zwodzi... Kiedyś też zapowiadał, że nie będzie przymusu szczepień a co jest teraz?! Kameleon ukrywający się! A kto podpisał specustawę 8marca 2020 wprowadzającą "stan nadzwyczajny" w naszym kraju czyli reżim, zamknięcie kościołów? A kto przyzwala na aborcję, blokuje projekty chroniące życie?? Ale wy nadal nic nie widzicie... Najbardziej niebezpieczni wrogowie to zakamuflowani!
Jan Zbigniew wojan
Prezydent Andrzej Duda: Jestem przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia
interia.pl/…-jestem-przeciwnikiem-obowiazkowego-sz,nId,5451686
"- Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. Byłoby to przekroczeniem granicy, na które nie możemy sobie pozwolić, powodującym niepokoje społeczne - mówił prezydent Andrzej Duda na Radzie Gabinetowej, czyli obradach rządu pod przewodnictwem głowy …More
Prezydent Andrzej Duda: Jestem przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia
interia.pl/…-jestem-przeciwnikiem-obowiazkowego-sz,nId,5451686
"- Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. Byłoby to przekroczeniem granicy, na które nie możemy sobie pozwolić, powodującym niepokoje społeczne - mówił prezydent Andrzej Duda na Radzie Gabinetowej, czyli obradach rządu pod przewodnictwem głowy państwa. Zdaniem Dudy przyjęcie preparatu przeciw COVID-19 lub niezrobienie tego jest "kwestią odpowiedzialności ludzi", którą "każdy powinien ponosić sam".
W poniedziałkowe południe w Pałacu Prezydenckim politycy spotkali się na obradach Rady Gabinetowej poświęconej przygotowaniom do nowego roku szkolnego. - Musimy rozmawiać o działaniach ws. przygotowań szkół na kolejną falę koronawirusa - mówił prezydent Andrzej Duda tłumacząc powód organizacji posiedzenia.
"Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia"
Jak zauważył, rodzice boją się, że dzieci miałyby być obowiązkowo szczepione. - Chcę panu premierowi i państwu powiedzieć jedno: jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. Uważam, że spowoduje to niepokoje społeczne. Jest to kwestia odpowiedzialności ludzi i każdy tę odpowiedzialność powinien ponosić sam - stwierdził Andrzej Duda.
Dodał, że nakaz szczepień byłby "przekroczeniem granicy, na które nie możemy sobie pozwolić". Uzasadniał to "narodowym charakterem" i "przekorą" Polaków. - Jeżeli ludzie będą do tego zmuszani (do szczepień przeciwko COVID-19 - red.), to będziemy mieć niedobrą sytuację społeczną, która naprawdę pogorszy nastroje - dodał.
Prezydent Andrzej Duda: Państwo powinno zapewnić każdemu możliwość szczepienia
Andrzej Duda powiedział też: - Czy rodzic zdecyduje się wyrazić zgodę na zaszczepienie dziecka, czy rodzic sam zdecyduje się poddać szczepieniu - każdy powinien taką decyzję podjąć osobiście.
Jak jednocześnie zaznaczył, obowiązkiem ze strony polskiego państwa zapewnić każdemu możliwość zaszczepienia, ale nie przymuszać do tego.
Prezydent poinformował, że podczas posiedzenia Rady Gabinetowej chce usłyszeć informację, "jaka jest ogólnie sytuacja" związana z pandemią: ze szczepieniami i z zachorowalnością. Chce też poznać opinie ekspertów, na ile zagraża nam kolejna fala koronawirusa.
- Sytuacja nie wygląda na zatrważającą w tym momencie. Jeżeli liczba stwierdzanych przypadków dziennych waha nam się pomiędzy 150 a 250, bo tak to było w ostatnich dniach, to nie jest zatrważająca liczba zachorowań zważywszy, że mamy 38 mln obywateli - ocenił. Według prezydenta, należy zachęcać do szczepień i wdrażać różnego rodzaju programy edukacyjne w tej sprawie."
Zapamiętajcie te słowa, by mieć dowód na prawdomówność prezydenta !
nihil quicquam
Czekałem na te słowa, oby się ziściły, żadnej obowiązkowej kłujki dla dzieci i dla starszych zresztą też. 👋👋👋