Clicks416
Coburg
2

Milí priatelia, Gratulujem a ďakujeme! Vyhrali sme v pomere 25 615 : 25 438 hlasov voči rakovickému mauzóleu. Kapucíni sa statočne držali a vy s nimi. Super. Kostolík v Dúbravici bude obnovený! -----------------------------------------------------------------------Priatelia, ešte pol hodiny vydržať! Je 23. 30! Kto ešte nehlasoval, HLASUJTE! Víťazstvo je na dosah! Sme v cieľovej rovinke! Oprime sa do pedálov! Ťahajme až do posledných metrov!

Priatelia, týždňový boj je vo finále! Podobá sa to špurtu na Tour de France pred cieľovou rovinkou. . Zvíťazíme? Chýba nám LEN 100 hlasov. HLASUJTE! Do toho! Vďaka!
- - - -
DUEL VRCHOLÍ – DÚBRAVICI CHÝBA LEN 100 HLASOV
POZOR! Hlasovali ste už? PERFEKTNÉ. Ale neskladajte zbrane. Stále existuje niekto, koho poznáte a kto ešte má hlas k dobru. Hľadáme skutočných bojovníkov a adrenalínových nadšencov, pre ktorých tento duel končí až minútu po polnoci. Tých, ktorí milujú víťazstvá, ale neboja sa prehier. Pridáte sa? Vďaka. Zdieľajte a hlasujte: www.nadaciavub.sk/poklady/

AKTUALIZOVANÉ!! Rakovo nás predbieha. 14 545 : 14 524 - teda naša Dúbravica UŽ nevedie . Dostáva sa Rakovo do posledného "úniku"? Musíme ho zachytiť, a prešpurtovať ich aspoň v cieli.

------

Dobiehajú nás.. Tak nedovoľme, aby sme to pre prehrali. Zdieľajte to, priatelia, ak chcete. teda dúfam, že chcete pomôcť. Ak nie, tak sa tu namáham zbytočne.

Pridaj sa. Mám tu 3 500 priateľov, tak aspoň niektorí ešte zahlasujte. Vďaka

: Súboj vrcholí - do polnoci 31. mája 2020. t.j. nedele. Rakovo - Dúbravica (aktuálny pomer hlasov) 14 545 : 14 524 - teda naša Dúbravica UŽ nevedie .- Tesný stav! Kto môže, zahlasujte za kapucínsku Dúbravicu ! Bratia kapucíni aj nás poprosili o pomoc. Prispej svojím hlasom ku oprave výnimočného kostolíka! Priatelia - zápas o grant sa rozhodne medzi Rakovom a Dúbravicou. Zahlasovať nie je nijaký problém, otvorte si link a tam je inštrukcia

www.nadaciavub.sk/poklady/
Peter(skala)
Hlasujte za obnovenie fresiek v kostolíku (obec Dúbravica)
actual-news.wixsite.com/…/hlasujte-za-obn…
Peter(skala)