Edward7
12.1K

"Szczepionka COVID reprezentuje chrzest w kulcie nowego porządku światowego, rodzaj rytuału oczyszczenia, poprzez który przyznawane są podstawowe prawa człowieka"

Stephen Kokx
- Ogólnie rzecz biorąc, to oczywiste, że w końcu wszystko przyśpieszy. Niezależnie od tego, czy zbliżamy się do panowania Antychrysta, czy nie, nie można zaprzeczyć, że „Wielki Reset” toczy się z zawrotną prędkością. Złowieszczy ludzie, tacy jak Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego, wykorzystują ten moment, aby dosłownie odtworzyć ludzkość (i społeczeństwo) od podstaw. Wszystko to jest diaboliczną imitacją jedynego Wielkiego Odrodzenia: śmierci Chrystusa na krzyżu, która uwolniła nas z kajdan grzechu pierworodnego.

Szczepionka COVID reprezentuje chrzest w kulcie nowego porządku światowego, rodzaj rytuału oczyszczenia, poprzez który przyznawane są podstawowe prawa człowieka. Ci, którzy odrzucają ten sakrament szatana, są uważani za pogan i ekskomunikowani z życia publicznego.

Dopóki cały świat nie podda się temu komunistycznemu pokazowi, media będą nadal odkrywać i promować „nowe warianty” wirusa. Z czasem nowe zastrzyki „dopalacza” będą podawane co kilka miesięcy. Skorumpowani generałowie tego niewidzialnego reżimu, na którego czele stoi Szatan, chcą tak ułożyć talię tak wysoko, że zwykli ludzie nie będą mogli oprzeć się otrzymaniu przynajmniej "jednego" w dowolnym momencie.

Gdziekolwiek spojrzysz, coraz więcej krajów i firm domaga się dowodu, że wstrzyknęły ten koktajl wyludniania. W Michigan, gdzie mieszkam, szpitale wymagają, aby pracownicy otrzymali zastrzyk lub ich zwolnią. Korporacje międzynarodowe zaczynają robić to samo. Podróże międzynarodowe prawdopodobnie będą również wymagać, tej możliwości w niezbyt odległej przyszłości. Krajowe bilety lotnicze prawdopodobnie pójdą w ich ślady.

Po przybyciu do Watykanu zwiedzający muszą pokazać Zieloną Przepustkę przed wizytą w muzeach. „Papież” Franciszek haniebnie przyłączył się do medialnej kpiny z kardynała Burke'a za to, że otwarcie mówił o COVID, a następnie trafił z tego powodu do szpitala. Innym powodem, dla którego zastrzyk COVID może być znakiem bestii (lub przygotowaniem dopow.) , jest to, że zawiera element transhumanistyczny. Podobnie jak sztuczna żywność, którą jemy i podrabiane leki farmaceutyczne, które przyjmujemy, ma na celu subtelną zmianę tego, kim jesteśmy jako istoty ludzkie.

Na przykład wiele kobiet w ciąży zgłosiło poronienia po otrzymaniu "szczepionki". W odpowiedzi na to młodzi ludzie mają również poważne problemy z sercem. Ciało ludzkie po prostu nie zostało zaprojektowane tak przez Boga, aby właściwie obchodzić się z zawartymi w "szczepionce" składnikami.

Jesienią i zimą przyszłej jesieni i zimy mogą umrzeć miliony ludzi, ponieważ szczepionka osłabiła ich układ odpornościowy, który nie będzie w stanie zwalczyć przeziębienia. Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie zostaną obwinieni „nieszczepieni”. Wszystko to było przewidziane w hollywoodzkich filmach od dziesięcioleci.

To, czego jesteśmy świadkami, to całkowite przekształcenie ludzkości na obraz i podobieństwo księcia tego świata. Wiele osób na całym świecie będzie starało się domagać się wyjątków religijnych, aby pozostać wolnymi od zastrzyków. Inni mogą wcześniej przejść na emeryturę. Ale komunizm nie zna granic. Szatan nie toleruje sprzeciwu. Jest zazdrosnym demonem i chce wszystkiego dla siebie. Módlcie się, abyśmy ty, ja i nasi współchrześcijanie oparli się kolejnemu aspektowi ponownego uruchomienia COVID, które on i jego słudzy na ziemi planują wdrożyć w nadchodzących miesiącach i latach. Prawdopodobnie tylko się pogorszy, zanim stanie się lepiej. lifesitenews.com/…must-stay-faithful-during-mounting-covid-pressure/ przez - ejercitoremanente.com/…ecer-fieles-durante-la-creciente-presion-de-covid/

Paszporty szczepień = obowiązkowe szczepienia
Podczas gdy w Europie są wprowadzane obowiązkowe szczepienia , przez egzekwowanie "Zielonej przepustki", w innych krajach poza Europą rządzący, nie ukrywają się, o co chodzi... czyli jeśli rząd wprowadza, albo planuje wprowadzić "faszystowsko-komunistyczne paszporty podziału" - to znaczy że planuje obowiązkowe depopulacyjne szczepienia;

Arcybiskup: Tylko zaszczepieni mogą uczestniczyć we Mszy św. (Kanada) MONCTON, NB – Każdy, kto ma co najmniej 12 lat, uczestniczy w spotkaniach w kościołach katolickich, plebanach lub ośrodkach społecznych podlegających archidiecezji Moncton, musi przedstawić dowód, że jest w pełni zaszczepiony, ogłosiła w piątek archidiecezja. Nowa polityka dotyczy wszystkich uroczystości religijnych, mszy niedzielnych i niedzielnych, chrztów, ślubów i pogrzebów, zgromadzeń parafialnych i duszpasterskich, katechez i spotkań towarzyskich... więcej https://www.ncregister.com/

Rządy dwóch południowych stanów Nigerii nakazały swoim mieszkańcom zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi lub zakaz wstępu do nabożeństw i miejsc publicznych, podczas gdy niezaszczepieni od połowy września nie będą mieli dostępu do usług bankowych w nigeryjskim stanie. Gubernator stanu Edo, Godwin Obaseki, oświadczył w zeszłym tygodniu, że do dużych zgromadzeń, i miejsc kultu i banków będą mieli dostęp tylko ci którzy mogą udowodnić, że otrzymali co najmniej jedną szczepionkę przeciwko Covid-19 od połowy września. 30 sierpnia przywódcy sąsiedniego Ondo ogłosili, że tylko zaszczepieni mogą wejść do kościołów, meczetów, szpitali, urzędów i innych miejsc publicznych... Premier stanu Victoria w Australii, Dan Andrews, również ogłosił swoje plany „zablokowania” nieszczepionych obywateli z gospodarki; mówi, że „tylko zaszczepieni będą mogli w przyszłości uczestniczyć w gospodarce”... więcej mentealternativa.com

Po ludobójstwie: Czy wystarczy Ocalonych, aby odbudować cywilizację? Mike Adams ( Natural News )
Najnowsze dane VAERS ujawniają 70 zgonów dziennie wśród zaszczepionych Amerykanów , a wiarygodne prognozy raportów VAERS wymagają pomnożenia tego przez około 40, aby uzyskać rzeczywiste liczby. Oznacza to, że w samych Stanach Zjednoczonych liczba zgonów spowodowanych szczepionkami wynosi 2800 (około 1% rzeczywistych w USA, czyli 7000 dziennie dopow. ) Światowa populacja wynosi obecnie 7,9 miliarda ludzi ( Worldometers.info ). Prawie 43% światowej populacji otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciwko Covid-19. ( OurWorldInData.org ) Oznacza to, że do tej pory zaszczepiono prawie 3,4 miliarda ludzi . Czy te szczepionki zabijają teraz te miliony na całym świecie? Poza domysłami , lekarze, pielęgniarek i ekspertów w dziedzinie zdrowia, ciągle zgłaszją dużą liczbę zgonów poszczepiennych, które mają miejsce głównie w szpitalach. Szpitale są teraz nazywane „polami śmierci” "plandemii", a lekarze szpitalni, pielęgniarki i administratorzy otwarcie spiskują w celu masowego mordu tych, którzy nie są zaszczepieni, jednocześnie ukrywając śmierć tych, którzy wzięli cios:

Obecnie powszechnie wiadomo, że szpitale tuszują zgony spowodowane szczepionkami, aby jak najdłużej ukrywać liczbę zgonów. Odbywa się to wraz z publicznie przyjętymi wysiłkami szpitali, aby „przestraszyć opinię publiczną” poprzez sfałszowanie liczby hospitalizowanych osób „z nosicielstwem”. Pomimo najlepszych wysiłków szpitali kryminalnych i zdradzieckiego reżimu Bidena, aby ukryć trwający obecnie holokaust szczepionkowy, liczba zgonów związanych ze szczepionkami gwałtownie rośnie. A niektóre rodzaje nowotworów u kobiet wzrastają o 2000% wśród zaszczepionych... Tymczasem naród izraelski – z ponad 80% wskaźnikiem szczepień – doświadcza tak wysokiego poziomu nowych infekcji, hospitalizacji i zgonów, że jest teraz rażącym przykładem niepowodzenia szczepień . Podobnie, najbardziej zaszczepiony stan w USA — Vermont, z 88% odsetkiem zaszczepień — odnotowuje rekordowy wzrost liczby przypadków dziennie. Wszędzie wskaźniki przyjmowania szczepionek są najwyższe, „przypadki nosicielstwa”, wkrótce następują hospitalizacje i zgony. Jest całkowicie oczywiste, że szczepionka jest pandemią , a białko kolca (grafen) zawarte w szczepionkach jest przyczyną urazów i zgonów.

Ilu zginie na świecie, zanim ta zbrodnia przeciwko ludzkości zostanie zatrzymana?
Z 3,4 miliarda ludzi już zaszczepionych na całym świecie, oczywiste pytanie brzmi: „Ilu umrze z powodu długoterminowych skutków szczepień depopulacyjnych?”
Pamiętaj, że te „szczepionki” mają na celu osiągnięcie globalnego wyludnienia. Robią to poprzez różne mechanizmy biologiczne:

Zabijanie ludzi z zakrzepami krwi i atakami serca (efekty naczyniowe).
Zabijanie osób ze zwiększonym odsetkiem zachorowań na raka i zaburzenia autoimmunologiczne.
Usuwanie dzieci i powodowanie długotrwałej niepłodności.
Wyrzucanie toksycznych nanocząsteczek białka kolczastego na innych, powodując choroby i śmierć nawet wśród tych, którzy nie zaszczepili.
Atakowanie układu nerwowego i powodowanie upośledzenia funkcji poznawczych.


Eksperci medyczni, którzy badali te efekty, szacują obecnie, że długoterminowa śmiertelność wśród osób, które przyjęły szczepionki, wynosi od 10% do 70%. Oznacza to, że w oparciu o aktualne dane dotyczące szczepień możemy oczekiwać, że zgony wywołane szczepionką zabiją od 340 do 2,38 miliarda ludzi.
I to jest, jeśli przestaną teraz szczepić. (Ale oni się nie zatrzymują.) Obecnie codziennie podaje się prawie 30 milionów nowych dawek szczepionek ( OurWorldInData.org ). Wiele z nich to drugie dawki, więc ta liczba nie reprezentuje nowych osób otrzymujących pierwszą dawkę, chociaż jest to część tej liczby. Według tego samego źródła danych około 90% osób, które otrzymały co najmniej jedną szczepionkę, otrzymało również drugą szczepionkę. (Innymi słowy, ludzie, którzy biorą szczepionki, zwykle przyjmują dwie dawki, a nie tylko jedną).

Szeroko publikowane badania medyczne – w tym własne dane producentów szczepionek – ujawniają, że obrażenia i zgony spowodowane szczepionką gwałtownie wzrastają wraz z drugą dawką zastrzyku . Podczas gdy pierwsze szczepienie zabija niektórych ludzi, drugie szczepienie zwykle naraża ludzi na poważne komplikacje i ryzyko obrażeń lub śmierci. Tak więc każdego dnia około 30 milionów ludzi przesuwa się w górę „hierarchii ryzyka”, przy czym większość z nich przechodzi z kategorii niskiego ryzyka (pojedynczy cios) do kategorii wysokiego ryzyka (podwójne ciosy).

Jeśli tylko 10% osób, które otrzymują szczepionki, ostatecznie umiera z powodu zastrzyków białka kolczastego (grafenu), oznacza to, że każdego dnia globalna inicjatywa szczepionkowa ostatecznie morduje około 3 miliony nowych ludzi . I to jest niskie oszacowanie. 50% śmiertelności oznaczałoby, że dzienna liczba morderstw wynosi około 15 milionów ludzi , co stanowi ponad dwukrotność całkowitego kosztu holokaustu III Rzeszy w całym okresie II wojny światowej. Mówiąc raz jeszcze, jest całkowicie prawdopodobne, że właśnie w tej chwili globalna inicjatywa szczepionkowa osiąga to ; „drugi holocaust” … chociaż nie poznamy rzeczywistych liczb, dopóki pełny zakres obrażeń i zgonów poszczepiennych nie zostanie ujawniony w czasie . A to prawdopodobnie zajmie lata, aby w pełni to poznać…

Miliardy ofiar wojny szczepionkowej przeciwko ludzkości?
Szacujemy, że globalistyczne parcie na szczepionki ostatecznie zdoła zaszczepić aż 5 miliardom ludzi co najmniej jedną „dawkę” "szpikulca z broni biologicznej".
Przy wskaźnikach ofiar śmiertelnych wynoszących od 10% do 70% teoretycznie patrzymy na globalną śmierć od pół miliarda do 3,5 miliarda ludzi . Mam nadzieję, że ujawniając prawdę o broni biologicznej w szczepionkach, będziemy w stanie ograniczyć liczbę zgonów na świecie do zaledwie miliarda ludzi, ale może to być zbyt optymistyczne. Jest całkiem możliwe, że globalne zgony mogą znacznie przekroczyć 1 miliard ludzi i zbliżyć się do 2, a nawet 3 miliardów w najgorszym przypadku.
Dr Paul Cottrell wyjaśnia, że pełne uświadomienie sobie tych zgonów może zająć dziesięć lat, ze względu na naturę ADE i czas potrzebny na pojawienie się nowych odmian opornych na szczepionki, które omijają układ odpornościowy, uszkodzony przez szczepionkę: (film na stronie)

Innymi słowy, możemy nie zauważyć od razu miliarda lub więcej zgonów , ale prawdopodobnie pojawi się inny krążący wirus typu dzikiego (czyli choroba po szczepionkach), który, jak mówi dr Cottrell, sieje spustoszenie wśród zaszczepionych, podobnie jak to, co widzieliśmy w przypadku hiszpańskiej grypy epidemia z 1918 r.

Zgony poszczepienne są oddzielone od zgonów spowodowanych załamaniem gospodarczym, sztucznym głodem i wojną
Innym niepokojącym czynnikiem w tym wszystkim jest to, że uzbrojone szczepionki nie są jedynym wektorem używanym przez globalistów do prowadzenia wojny przeciwko rasie ludzkiej . Inne aktywnie realizowane formy to:

Terraformowanie (ograniczanie ważnego CO2 (dla roślin) , w celu załamania światowych upraw żywności)
Inżynieryjny głód (niszczenie zaopatrzenia w żywność / niedobór)
Narażenie chemiczne (pestycydy, fluorki, substancje zaburzające hormony w opakowaniach żywności)
Załamanie ekologiczne (odpływy z rolnictwa, nadmierne połowy, niszczenie lasów deszczowych pod uprawę soi, GMO itp.)
Załamanie gospodarcze (upadek waluty, implozje bomb dłużnych, przymusowe blokady, karne opodatkowanie, drukowanie waluty fiducjarnej)
Upadek kulturowy (ataki na Kościół, rodzinę, rozumne rządy prawa)
Wojna cybernetyczna (ataki na sieć energetyczną, telekomunikację itp.)


Jeśli połączysz to wszystko razem, stanie się oczywiste, że wojna szczepionkowa przeciwko ludzkości jest tylko częścią znacznie większego ataku , który ma za cel wyludnienie, i który może łatwo doprowadzić do masowego głodu, chorób, nędzy, przemocy i wojny. Całkowita liczba ofiar takich wydarzeń jest całkowicie nieznana, ale ponieważ każdy żyjący człowiek potrzebuje jedzenia, wody i schronienia, aby przeżyć, uzbrojenie i niedobór takich zapasów potencjalnie zagraża całemu życiu ludzkiemu . Wszystkich 7,9 miliarda z nas... Zatem jedynym wnioskiem z tego wszystkiego jest to, że wszystkim 7,9 miliardom żywych istot ludzkich grozi poważne niebezpieczeństwo eksterminacji różnymi środkami: bronią biologiczną, załamaniem gospodarczym, głodem, geoinżynierią i bronią pogodową, wojnami geopolitycznymi i tak dalej.

Aby odpowiedzieć na główne pytanie tego artykułu, czy przeżyje wystarczająco dużo ludzi, aby odbudować cywilizację, mogę tylko szczerze odpowiedzieć: naprawdę nie jestem pewien . Nie wiem, czy ludzka cywilizacja przetrwa to, nie pogrążając się w XVIII-wiecznej egzystencji i tracąc wiele z tego, co zyskaliśmy przez ostatnie 2 wieki. Co więcej, wygląda na to, że totalna eksterminacja ludzkiej cywilizacji jest celem globalistów . Przygotowują ziemię na postludzką przyszłość (antychrysta). Nie mają żadnego planu, aby istoty ludzkie istniały w jakiejkolwiek zrównoważonej formie. Dlatego nie obchodzi ich, czy ryzykują wiarygodność „nauki”, „medycyny”, a nawet samego rządu. Jeśli ich własne plany (szatańskie) się powiodą, nikt nie pozostanie przy życiu... Módlmy się, abyśmy mogli ich powstrzymać i pamiętajmy, że będzie to wymagało czegoś więcej niż podpisywania petycji czy dzielenia się linkami. W międzyczasie unikaj strzału zakrzepowego, jeśli chcesz być częścią społeczności ludzkiej. naturalnews.com/…ugh-vaccine-survivors-to-rebuild-civilization.html
henryk33 shares this
58
"Szczepionka COVID reprezentuje chrzest w kulcie nowego porządku światowego, rodzaj rytuału oczyszczenia, poprzez który przyznawane są podstawowe prawa człowieka"