Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks176

Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie?

Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie? Za posledných 20 rokov to už poznáte všetci. Minimálne raz za mesiac sa musí v …More
Začne denník SME po obhajobe pedofílie uplatňovať rovnakú zhovievavosť aj voči kňazom, ktorých obviňuje z pedofílie?

Za posledných 20 rokov to už poznáte všetci. Minimálne raz za mesiac sa musí v mainstreame objaviť nejaký pedofilný škandál v cirkvi z druhého konca sveta.

Deje sa tak pravidelne mesiac čo mesiac, rok čo rok, kým celá spoločnosť nenadobudne dojem, že väčšinu cirkvi zrejme tvoria pedofili. A to všetko s jediným cieľom. Zdiskreditovať cirkev ako nositeľku morálnych hodnôt a potom napadnúť hodnoty samotné

Ako predviedol denník SME, nie je však pedofil ako pedofil. Pokiaľ sa dívame na pedofila ako člena diskriminovanej menšiny, ktorá tiež len chce svoje práva ako zvyšok LGBTI, treba sa na vec pozerať predsa trochu zhovievavo. Ide totiž len o „človeka s poruchou sexuálneho výberu“. No ak sa objaví takéto podozrenie v rámci cirkvi, musia tie isté médiá vyjadriť nekompromisné zhnusenie.

Nie je dokonca problém takúto kauzu účelovo priniesť, ak to má za cieľ znevážiť určitú osobu. Skúsenosť v tomto smere má už aj gréckokatolícky biskup Milan Chautur, kvôli ktorému reportéri z RTVS priniesli svedkyňu až z Anglicka, ktorá uvádza, že pred 20 rokmi si ju Chautur posadil na kolená a hladkal ju po tele, čo na nej zanechalo psychické následky.

Kauzu spolu s denníkom N priživoval aj kresťansky sa tváriaci web Postoj, ktorého redakciu tvoria novinári zo SME, Aktualít a .týždňa.
Kauzu výdatne priživovala aj Hanzelová, ktorá dnes brojí za pedofilov

Zároveň je to také kladivo aj na všetkých ostatných predstaviteľov cirkvi. „Pozor! Veľmi sa neangažujte proti liberálnym agendám, lebo hneď na vás vytiahneme nejakú svedkyňu, ktorá si po 20 rokoch spomenie, ako ste ju obťažovali.“

A tak sa biskupi radšej ticho prizerajú ako liberáli krok za krokom presadzujú v spoločnosti úchylne hodnoty, aby neboli ďalší na rade, čo dostanú v médiách po papuli. Budú vítať hlavných predstaviteľov tohto sorošovského prúdu Čaputovú a Kisku na omšiach a radšej sa budú odťahovať od tých, ktorí sa neboja za kresťanské hodnoty naozaj bojovať, len aby ich niekto nevhodne neonálepkoval.

A tak zatiaľ čo kňaz Kuffa, bojuje pred parlamentom proti Istanbulskému dohovoru a proti potratom, jeho nadriadení žehnajú Hlinom, Kiskom a ďalším judášom, ktorí sa hneď po voľbách pripoja k liberálom, ktorí sa cielene chystajú kresťanské hodnoty zlikvidovať. A to všetko v nádeji, že si tým u nich kúpia odpustky. Poučiť by sa mohli aspoň z Fica, ktorý si myslel to isté, keď napchal milióny zo štátneho rozpočtu do mimovládiek, ktoré mu napokon aj tak rozpútali revolúciu v uliciach.

Pavol Novák
alianciazanedelu.sk/archiv/4050
Robia to rafinovane. O zmene katolíckeho učenia na ekumenizmus sa nikde v mainstreame nedočítate. Práve naopak.Chvália apostatu Františka a odpadlú štruktúru za všetky synkretistické kroky a postoje.
Ale súčasne vyťahujú každý morálny poklesok týchto ekumenistov.
Prečo?
Aby ju ľudia znenávideli a stáli na strane globalistov ,keď zničia a vyplienia Vatikán po tom ,ako im poslúži v ich plánoch.A …More
Robia to rafinovane. O zmene katolíckeho učenia na ekumenizmus sa nikde v mainstreame nedočítate. Práve naopak.Chvália apostatu Františka a odpadlú štruktúru za všetky synkretistické kroky a postoje.
Ale súčasne vyťahujú každý morálny poklesok týchto ekumenistov.
Prečo?
Aby ju ľudia znenávideli a stáli na strane globalistov ,keď zničia a vyplienia Vatikán po tom ,ako im poslúži v ich plánoch.A takto sa splní Písmo a RKC -babylonská neviestka dostane trest opísaný v ZJ.sv.Jan 17 kap.:

"Desať rohov, ktoré si videl, je desať kráľov, ktorí ešte nedostali kráľovstvo, ale na jednu hodinu dostanú kráľovskú moc spolu so šelmou....A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová."
Jana Teleki: Požiadala som znalcov o posúdenie textov SME o pedofílii. Niektorí sa zhodli, že ich písal pedofil
alianciazanedelu.sk/archiv/4061
Bratia a sestry likes this.
Bratia a sestry likes this.
Petícia „Zastavte propagáciu pedofílie a chráňte naše deti!“
www.podpisem.sk/…/peticia-zastavt…
SMEčko na smetisko a že vraj "len triedia smetie" sami produkuju smetie
Nechcete Istanbulský dohovor? Emancipujte ženy povinnými škôlkami! Čaputová neprotestovala, v duchu marxizmu-leninizmu podpísala zákon o povinných škôlkach