Clicks700
Bos016
6

W Australii segregacja wierzących, niezaszczepieni pozostają bez spowiedzi.

W Australii arcybiskup Melbourne żąda, aby księża w jego diecezji prowadzili segregację na „zaszczepionych i nieszczepionych”.

Arcybiskup Peter Comensoli
zmusza księży do podzielenia wiernych na dwie grupy, z mszami dla nieograniczonej liczby parafian, którzy zostali „zaszczepieni” przeciwko COVID z jednej strony i ściśle ograniczonymi usługami dla nieszczepionych.

Jeśli księża mają zorganizować mszę, w której mogliby uczestniczyć niezaszczepieni, co nazywa się imprezą dla osób o „nieznanym statusie szczepień ”, wówczas liczba miejsc w kościele jest ograniczona do 30 osób.

Ponadto sakrament spowiedzi nie może być publicznie dostępny na takich Mszach.

Warto wspomnieć, że premier Dan Andrews , który wprowadził rządy terroru z eszechobecną izolacją, określa się jako katolik, mimo że jest zagorzałym orędownikiem prawa do aborcji i popiera agendę LGBT. Pomimo tego, że popiera aborcję, Andrews niedawno przyjął Komunię Świętą podczas Mszy św. odprawionej przez arcybiskupa Comensoli.

Popularny katolicki pisarz, diakon Nick Donnelly, zauważył, że wdrożenie przez Arcybiskupa reguł Premiera Andrewsa było „sprzeczne z naturą Kościoła”.

Całkowicie sprzeczne z eklezjologią eucharystyczną Kościoła katolickiego jest wprowadzanie w celebracjach mszy podziału wierzących — na zaszczepionych i nieszczepionych” – powiedział Donnelly, odnosząc się do św. Pawła w liście do Koryntian: bo wszyscy jesteśmy uczestnikami jednego chleba ”. (1 Kor 10:17).

„Jeszcze gorzej jest odmówić spowiedzi tym wierzącym, którzy nie zostali zaszczepieni, i uniemożliwić im przyjęcie Komunii Świętej” – kontynuował Donnelly.

Diakon powiedział, że wydaje mu się, że Arcybiskup „wykorzystał odmowę sakramentu spowiedzi, aby zmusić wiernych do zaszczepienia się. To, co robi arcybiskup Comensoli, jest całkowicie sprzeczne z naturą Kościoła”.

Ojciec Kevin Williams z parafii św. Józefa w Chelsea w stanie Wiktoria powiedział, że 19-miesięczne ograniczenie kultu „całkowicie go zniszczyło”, co skłoniło go do złożenia rezygnacji na rzecz arcybiskupa Comensoli.

„Arcybiskup spędził dużo czasu, rozmawiając ze mną i zapewniając mnie, żebym wytrzymał trochę dłużej” – powiedział ojciec Williams.

„Zrobię to – ale nie wiem, jak długo wytrzymam. Jak mogę dać nadzieję ludowi Bożemu, kiedy cała nadzieja jest we mnie całkowicie zniszczona?”

„W konsekwencji… jestem zmuszony robić dokładnie to, czym gardzę, a teraz będę musiał odróżnić zaszczepionych i nieszczepionych. Trzy niedzielne msze będą otwarte tylko dla podwójnie zaszczepionych parafian” – narzekał.

„Nie mam słów, aby wyrazić, jak bardzo jestem tym zniesmaczony. Zostałem księdzem, abym mógł nieść słowo Boże uzdrowienia temu ludowi. Nie dlatego, że mógłbym być opłacanym biurokratą, który przerzuca papiery po stołach i prowadzi dyskryminacyjną politykę rządu”.

wordpress.com
MementoMori+++
Szczepionki przecież ani nie są zarejestrowane jako szczepionki ani nimi nie są , a przez to że powstają w wyniku aborcji czego producenci nie zaprzeczyli , jak mówił ks. prof Tadeusz Guz ci którzy je przyjmują popełniają peccatum mortale . To co robią ci księża nie dość że zmuszają i wywołują presję do tej zbrodni jako warunek do otrzymania łaski Bożej to jeszcze segregują ludzi i stosują …More
Szczepionki przecież ani nie są zarejestrowane jako szczepionki ani nimi nie są , a przez to że powstają w wyniku aborcji czego producenci nie zaprzeczyli , jak mówił ks. prof Tadeusz Guz ci którzy je przyjmują popełniają peccatum mortale . To co robią ci księża nie dość że zmuszają i wywołują presję do tej zbrodni jako warunek do otrzymania łaski Bożej to jeszcze segregują ludzi i stosują praktyki z III Rzeszy . To jest DIABELSTWO. Oby ci ludzie nie łamali sumień, oby tylko nie brali udział w tej zbrodni aby wejść do takich kościołów...
Bos016
Wideo pokazało dzieci pakujące waciki, które są używane w testach COVID-19, bez noszenia rękawiczek i masek. Na matach podłogowych leżały też patyki, które dzieci dotykały gołymi rękami.

india.com/…nhygienic-conditions-in-mumbai-slum-watch-4645108/
Bos016
„Dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że szczepionki w ogóle NIE ratują życia. Zero. Zamek błyskawiczny. Nada.”
substack.com/p/uk-data-shows-the-vaccines-are-not
Oryginał:
substack.com/p/uk-data-shows-the-vaccines-are-not
marta1012
Arcybiskupie czy ty wiesz na co sie narażasz. Czy z masonerią ci po drodze. Czy nie do innych działań powołał cię Pan Bóg. Pytania retoryczne,
Bos016
„Nie mam słów, aby wyrazić, jak bardzo jestem tym zniesmaczony. Zostałem księdzem, abym mógł nieść słowo Boże uzdrowienia temu ludowi. Nie dlatego, że mógłbym być opłacanym biurokratą, który przerzuca papiery po stołach i prowadzi dyskryminacyjną politykę rządu”.