3
4
1
2
Libor Halik
17.6K
Redukce obyvatel na půl miliardy. tj. na 500 000 000. Ostatní vyhubit a sterilizovat.More
Redukce obyvatel na půl miliardy.

tj. na 500 000 000. Ostatní vyhubit a sterilizovat.
Public domain
Libor Halik
Radiace z Fukušimy je nejméně 4x horší než z Černobylu a stále trvá a bude trvat dokud Fukušimu nazabetonují - o čemž dosud definitivně nerozhodli, na rozdíl od Černobylu, který brzy zabetonovali. Viz Dr. Gundersen, Dr. Michio Kaku z USA.
U 200 000 lidí z 10 milionů obyvatel v okruhu 200 km od elektrárny nastoupí rakovina v následujících 10 letech dle analýzy European Committee on Radiation …More
Radiace z Fukušimy je nejméně 4x horší než z Černobylu a stále trvá a bude trvat dokud Fukušimu nazabetonují - o čemž dosud definitivně nerozhodli, na rozdíl od Černobylu, který brzy zabetonovali. Viz Dr. Gundersen, Dr. Michio Kaku z USA.
U 200 000 lidí z 10 milionů obyvatel v okruhu 200 km od elektrárny nastoupí rakovina v následujících 10 letech dle analýzy European Committee on Radiation Risk ECRR, Chris Busby Green Audit; Occasional Paper 2011/7 Aberystwyth UK, 30th March 2011. www.fairewinds.com/content/health-outcome-…
www.fairewinds.com/…/fukuhealthrept.…
Němci z univerzity v Kolíně nad Rýnem a Rusové z Moskvy 29.3.2011 předpokládali, že radioaktivní mrak se dostane do Evropy a Ruska zejména v květnu, ale že to neví přesně, neboť Japonci potřebná data utajují i před atomovou mezinárodní organizací. Může nám zde uškodit radioaktivní cesium, jehož poločas rozpadu je 30 let. Ruská vláda v Moskvě se bude bránit podobně jako před radioaktivním dešťovým spadem z Černobylu - do nebezpečných mraků nasype letadly dusičnan stříbrný. www.utro.ru/…/965663.shtml Český Státní úřad pro jadernou bezpečnost stále demagogicky opakuje jako za komunistů, že: „v době po Černobylské havárii byly tyto hodnoty (radiace) měřené na území ČR zhruba desettisíckrát vyšší a ani tyto hodnoty nevedly k přímému ohrožení zdraví.“ www.sujb.cz Šéfová tohoto úřadu Drábová si udělala kariéru mlčením o Černobylu za komunistů a stejně mlčí či plete páté přes deváté nyní za zednářů. Není ve lhaní osamocená, lže se o radiaci celosvětově, protože hlavní cíl radiace je tajný plán zredukovat (zlikvidovat) TRVALE NAVŽDY počet obyvatel na zeměkouli.
K tomu cíli americká vládní organizace Environmental Protection Agency (EPA) usiluje snížit limity (hranice) škodlivosti radiace tak, aby radioaktivní katastrofy a jiné radioaktivní úniky mohla nově vysvětlovat jako že jsou v normě a neškodí lidkému zdraví. www.collapsenet.com/…/723-fallout Jak vysvětlili ruští vědci ve spolupráci s německými www.utro.ru/…/965663.shtml ,tak i nízké dávky radiace, o kterých se všude tvrdí, že neškodí, způsobují změnu genetického kódu DNA v spermatu a vajíčkách. Nerodí se pak vůbec děti, nebo se rodí děti geneticky poškozené - zmutované, např. bez rukou, nohou, slepé atd. U laboratorních myší ta nízká dávka radiace způsobí hned genetické mutace a v 6.generaci myši přestávají rodit úplně. Viz i Dr. Leuren Moretová bývalá majorka pracující dříve v USA jaderné vojenské laboratoři. Lidi jsou složitější než myši, a tak je možné, že přestanou rodit děti dříve než až v 6.generaci. Je to přímo plán ze Satanova pekla, aby lidstvo přestalo existovat definitivně. Umělé potraty a antikoncepce jsou proti tomu slabá kávička! Toto je o konci lidstva.
Jak konkrétně bude geneticky poškozen český národ a která česká a moravská města budou více nebo méně radiací zamořena, o tom rozhodne ve své spravedlnosti nakonec Bůh. My ho můžeme a měli bychom prosit o smilování, aby se nám ta radiace z některých oblaků co nejvíce vyhnula.
Je asi vhodné nosit s sebou pláštěnku či deštník pro případ radioaktivního deště. Je lépe, abychom nebyli vystaveni přímo na holé tělo.