Amid
11.1K

Medjugorie - historia kłamstw, manipulacji, nieposłuszeństwa.

Polecam poznać! całość tłumaczenia.

Trudno mi to było czytać, jak można w usta Matki Niepokalanej, nieskalanej żadnym grzechem, wkładać takie kłamstwa i manipulacje? Prawda zdeptana! Krótkie streszczenie tych łgarstw, ale wprost poraża! Postawa duchownych, ukryć prawdę, bronić fałszu! 🙁

"4 Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom." (2 Tm 4,4).

Medjugorie - historia kłamstw, manipulacji, nieposłuszeństwa.

Poniżej oświadczenie ks. bp Pavao Žanicia - biskupa Mostar-Duvno, opublikowane w maju 1990 r.


W latach 1987 - 1990 była trzecia Komisja. W styczniu 1987 w wyniku sugestii Kongregacji ds. Doktryny Wiary, kardynał Franjo Kuharić przewodniczący Konferencji Biskupów i biskup Żanić wydali wspólny komunikat w który ogłosili utworzenie trzeciej Komisji i w którym poprosili wiernych aby nie organizowali pielgrzymek motywowanych "z góry" które byłyby przypisywane wydarzeniom w Medjugorie. Komisja składała się z 11 księży ( 6 zakonnych, 5 diecezjalnych), 4 lekarzy i psychologów, i jednej siostry zakonnej jako sekretarki. Komisja miała 23 spotkania w Zagrzebiu w Sekretariacie Konferencji Biskupów. Pierwsze spotkanie było w kwietniu 1987 a ostatnie 23 sierpnia 1990. Oświadczenie zostało opublikowane w maju 1990 roku.

PRAWDA O MEDZIUGORJU

(...)

google.com/file/d/1B6gjWeTBjY-rtyXAggUi7fzPHVLMsca5/view
Izabela Sylwia
Należy jak najwięcej dawać takich materiałów, dla opamiętania wyznawców Medjugorie, może oni przejrzą na oczy i się nawrócą. Może to dla nich nie być rzeczą przyjemną, gdy to czytają, ale zerwanie z kłamstwem i ,,miłą,, ułudą często jest bolesne, ale jest z pożytkiem dla duszy.