07:02
Anton Selecký
8437K
Kde domov můj... (!) Bývalá komunistka z NDR, dnes...More
Kde domov můj... (!)

Bývalá komunistka z NDR, dnes...
snakee
jiná tvář naší soudružky Anděly @acer
Sonia Chrisye and one more user link to this post
Mordechaj Kapusta
Samson1
Samson1
janka cpž
Zvednu ti náladúm Marie. Už je připraven dokument ke schválení o postupném ozdravení vztahu mezi EU a Ruskem. Bližší košile než kabát, to platí stále.
No a vážně se uvažuje nad možnou spoluprací v rámci Euroasij. hospodář. unie.
aobubo
zase fráze
aobubo
někomu ke štěstí postačí gtv,ale to je také jako joj,markíza,nova a bulvár všeobecně,jen si tu někdo namýšlí,že je in
One more comment from aobubo
aobubo
já tu taky mimochodem Cssk necpu žádné nesmyly na základě bulvárních teorií,jako fráze,jako třebas ty nebo pár dalších demagogů upjatých vůči všemu černobílou obrazovkou ,zaseklých na gtv s pocitem troubit své názory azory do světa jako dogma
pokrk
mike084-prečo sa rozčuľuješ,niektorých nepresvedčíš,vidíš,že im ku šťastiu stačí markíza, joj,nova, novy čas a podobne.Propagandu sú schopni/é/ citovať doslovne a myslia si,že sú viac ako ostatní,lebo čítajú články na sme,prípadne vedia ukázať na mape európu.
Maria Dubovska
Takto ciganit hore dole toto snad neni ani normalne.Profesionalni klamari toto. Žiadneho "novinára Ebela" som nenašla. Prečo klameš "dominikguzman". Žiadny Ebel neni.
Maria Dubovska
Jej pani naštudovana, to budem ja. To je krasne. Tak ale neviem vo vašej opičej komunite zrejme ma ist o o urážku, ťažko povedat, co sa niekedy primatom honi hlavou.
2 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
😀 😀 😀 možeš začat. trebars tym, že prestaneš omalat moj nick .
Maria Dubovska
A to k čomu ty nabadaš, ignoracia, je len jedna z foriem agresii. Si najprv niečo naštuduj než začneš niečo hovorit o agresii a ignoracii.
+Joseph+
Anton Selecký, ty nechápeš že všechna diskuzní fóra jsou monitorována a infiltrována tajnými službami a k těm se občas přidají i někteří slabší ve víře a nechají se stáhnout na jejich notu a potom se diskuze odvíjí dle toho jak potřebují. Ani bych se nedivil že Gloria je z dílny sionistů, tak jak ostatně většina dalších křesťanských webů.
Maria Dubovska
Ne ja čsksl ale papež www.pluska.sk/…/papez-frantisek…
A ten Ebel musí byt fakt novinarske eso, ked material o nom hovorí jak o "istom Ebelovi". A dominik ty sa nezosmiešňuj svojimi "plamennými výzvami", jediné tvoje sú prachy na ktoré sa traseš. Myslím že svoju ignoraciu teba ludia dostatočne vyjadrili vo volbach, takže sklapni.More
Ne ja čsksl ale papež www.pluska.sk/…/papez-frantisek…

A ten Ebel musí byt fakt novinarske eso, ked material o nom hovorí jak o "istom Ebelovi". A dominik ty sa nezosmiešňuj svojimi "plamennými výzvami", jediné tvoje sú prachy na ktoré sa traseš. Myslím že svoju ignoraciu teba ludia dostatočne vyjadrili vo volbach, takže sklapni.
dominikguzman
Ebel je nemecký novinár. Mimochodom poprosím, aby jednotliví prispievatelia diskusie, si všetci, ktorí medzi sebou súhlasia, dali like, teda zdvihnutý prst v diskusii, rovnako, aby dali tomuto videu like, teda zdvyhnutý prst na ľavom okraji videa. Pomôže to popularite videa všeobecne. Prispievateľka Maria Dubovska sa tu vyznačuje nadmiernou agresivitou a neznášanlivosťou voči zvyšným prispievateľ…More
Ebel je nemecký novinár. Mimochodom poprosím, aby jednotliví prispievatelia diskusie, si všetci, ktorí medzi sebou súhlasia, dali like, teda zdvihnutý prst v diskusii, rovnako, aby dali tomuto videu like, teda zdvyhnutý prst na ľavom okraji videa. Pomôže to popularite videa všeobecne. Prispievateľka Maria Dubovska sa tu vyznačuje nadmiernou agresivitou a neznášanlivosťou voči zvyšným prispievateľom, teda je lepšie, aj v duchu demokracie a slobody vyjadrenia, si tohto prispievateľa nevšímať a ignorovať. Spomeňme si na nedávne udalosti v Paríži, ako to dopadlo, keď niekomu preplo.
aobubo
ani gloriák