Finanční riaditelia spoločností Pfizer a Moderna rezignujú po správach, že vakcíny zabíjajú ľudí – MSM úplne MLČIA

Finanční riaditelia veľkých farmaceutických gigantov Pfizer a Moderna tento týždeň rezignovali na základe viacerých správ, že očkovanie COVID nie je bezpečné pre verejné použitie a vedie k alarmujúcej miere úmrtí .

Pfizer a Moderna v pondelok samostatne vymenovali nových finančných riaditeľov .

Zatiaľ čo mainstreamové médiá do značnej miery ignorovali správy, výstupy, ktoré sa nimi zaoberali, poskytli výhovorku, že CFO len starnú a deje sa to po celej krajine. Ale oboje do týždňa?

Cfodive.com uvádza: Vo všeobecnosti naprieč odvetviami obrat v miestach finančného riaditeľa, generálneho riaditeľa a prevádzkového riaditeľa za posledné dva roky neustále rástol v dôsledku tlakov súvisiacich s pandémiou a dodávateľským reťazcom, povedal Crist. „Verím, že teraz začneme vidieť ešte väčší skok do predčasného dôchodku, pretože tí manažéri na úrovni C, ktorí buď chceli, alebo boli požiadaní, aby svoju spoločnosť prekonali pandémiou a urobili tak, začnú VÝCHOD. Do predčasného dôchodku si so sebou ponesú bojové jazvy.“

Pokiaľ ide o budúcnosť, finanční riaditelia v spoločnostiach Pfizer a Moderna budú mať za úlohu riadiť neočakávané príjmy, ktoré každá spoločnosť zarába z vakcín proti COVID-19, a budú musieť určiť , ako tieto doláre prideliť na výskum a strategické aktivity, ako je napríklad uzatváranie obchodov. BioPharma Dive.

Denton sa bude zodpovedať generálnemu riaditeľovi spoločnosti Pfizer Albertovi Bourlovi, ktorý citoval Dentonove „hlboké finančné skúsenosti, doterajšie úspechy a skutočný prehľad o dnešnom systéme zdravotnej starostlivosti. Z týchto dôvodov je dokonalým lídrom na to, aby prevzal kormidlo našej talentovanej finančnej organizácie a dodal komplexnú strategickú finančnú víziu, ktorá pomôže spoločnosti Pfizer riadiť budúci rast a úspech,“ uvádza sa v tlačovej správe.

Pred nástupom do Lowe's v roku 2018 zohral Denton ako finančný riaditeľ CVS Health kľúčovú úlohu pri transformácii spoločnosti z maloobchodnej lekárne na spoločnosť poskytujúcu zdravotnícke riešenia, ako aj pri akvizícii Aetna spoločnosťou CVS.

V Moderna bude Gomez podriadený generálnemu riaditeľovi Stéphanovi Bancelovi, ktorý vo vyhlásení uviedol, že Gomezove skúsenosti v nadnárodných zdravotníckych spoločnostiach budú prínosom, keďže spoločnosť rastie, a uviedol, že Gomezova „vášeň pre udržateľnosť a ESG“ je v súlade s víziou Moderny.

Gomez nahradí Meline, ktorá odíde do dôchodku 8. júla, ale poskytuje poradenské služby pre Modernu ešte dva roky, do 8. júla 2024.

Zdroj: The CFO's of Pfizer and Moderna Both Resign After Reports That Vaccines Are KILLING People — MSM Completely SILENT
Vladislav Vojčák
Pomalú smrť satanistickým beštiám! Nemali sa vôbec narodiť! Lepšie by im bolo uviazať mlynský kameň a hodiť sa do mora!