Clicks190
Zosiasamosia
1

Szef ADL Abraham Foxman wygłosił przemówienie 25.08.1998 w Nowym Jorku i powiedział:

„My kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy niezgodę między naszymi wrogami i sprawiliśmy, że zabijają się nawzajem. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi … Mówię o śmierci Białej rasy. Całkowite usunięcie wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Ludzie, teraz kontrolujemy przeznaczenie tej rasy. Nadszedł czas, aby upewnić się, że Biała rasa wyginie na skutek krzyżowania i praktycznie zerowego wskaźnika urodzeń. Wszyscy cieszyliśmy się wizją powtarzaną na całym świecie każdego dnia o OSTATNICH BIAŁYCH DZIECIACH bawiących się z małymi ciemnymi dziećmi i wiedząc, że są przygotowywane na ich ostateczne zniszczenie.
„Możemy zrujnować pradawną czystą krew aryjskiego dziecka, przekonując go /ją do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci. Musimy wprowadzić mieszanie ras w ośrodkach miejskich na przedmieścia i obszary wiejskie tego kraju. Bardziej agresywne programy do integracji tych obszarów są obecnie realizowanego poprzez HUD [Housing Urban Development / rozwój budownictwa miejskiego]. Warto za wszelką cenę unicestwić następne pokolenie białych dzieci. Chcemy by każdy biały ojciec poczuł żądło, by jego dzieci poślubiały kolorowych partnerów i produkowały dwurasowe dzieci.

<- Muzułmanów w Europie wykorzystują Żydzi do rasowego ludobójstwa tubylczych białych.
Rabin Abarron Haviv powiedział na światowym kongresie Żydów latem 2011:
„Homogeniczność narodów europejskich jest zasadniczo sprzeczna z interesami narodu żydowskiego. Znajdujemy się w krytycznym punkcie zwrotnym w historii. Zachód staje się coraz bardziej zróżnicowany rasowo i wkrótce biała rasa zostanie zmuszona do poddania się.
Przyszłością Zachodu będzie etnicznie zróżnicowany tygiel, w którym nie panują już złe podziały rasowe i biała supremacja. To wszystko dzięki ogromnej sile naszych ruchów społecznych i instytucji. Ta wielka zmiana będzie katalizowana przez osiedlanie się muzułmanów. Z ziemi Izraela Żydzi zawsze będą światłem dla nowego jednorasowego świata jak obiecał Bóg”. wolna-polska.pl/wiadomosci/jerozolima-ma-b…
EON
To brzmi jak złowrogi protokół -przepis prawa nieznanego pochodzenia.