m.rekinek
11.3K

AUSTRALIA - KARA WIĘZIENIA ZA WEJŚCIE DO SKLEPU BEZ PASZPORTU COVID ! Gubernator Nowego Jorku ogłasza: „Szczepionka pochodzi od Boga”!

Władze Nowej Południowej Walii grożą więzieniem Australijczykom, którzy nie przedstawią dokumentacji szczepień przeciw COVID-19 przy wejściu do sklepów

Sekretarz obsługi klienta NSW Victor Dominello groził aresztowaniem każdego, kogo nazwał „oszustami”, jeśli próbowali wejść do sklepów z „fałszywymi rejestrami szczepień”

„Jeśli ludzie chcą postępować źle, jeśli zostaną złapani, tak jak powiedziałem, mogą iść do więzienia” – powiedział Dominello.

Według raportu aresztowane są również osoby, które próbują dostać się do środka bez pokazywania czegokolwiek.

„Pan Dominello powtórzył, że osoby, które odmawiają okazania statusu szczepień wchodząc do sklepów, restauracji i innych miejsc, należy zgłosić na policję” – donosi News.com.au.

Jednak egzekwowanie takiego systemu może być problematyczne, ponieważ komisarz policji Nowej Południowej Walii stwierdził niedawno, że jego funkcjonariusze nie będą sprawdzać dokumentów medycznych.

„Nie będziemy przeglądać restauracji, kawiarni i pubów i sprawdzać, czy ludzie są podwójnie zaszczepieni” – powiedział Mick Fuller.

Mamy teraz do czynienia z dwupoziomowym społeczeństwem, w którym nieszczepieni są nie tylko bezwstydnie dyskryminowani, ale nawet wtrącani do więzienia za próbę zaangażowania się w podstawowe czynności biznesowe lub życiowe.

Jak już wspomnieliśmy, Australijczycy, którzy są jedynie podejrzani przez policję o chęć wzięcia udziału w proteście przeciwko tyranii COVID, są zastraszani telefonami domowymi.

Zobacz film :

youtube.com/watch?v=0sue4tcMP-g

summit.news/…-unvaccinated-aussies-who-try-to-enter-businesses/

------------------------------------------------------------------------

Gubernator Nowego Jorku ogłasza: „Szczepionka pochodzi od Boga”!

Gubernator Nowego Jorku Kathy Hochul powiedziała na niedzielnym nabożeństwie w Brooklynie, że szczepionka koronowa pochodzi „od Boga”.

„Nie pozbyliśmy się jeszcze tej pandemii” – powiedziała Hochul. „Gdyby to była prawda.

Dużo modliłam się w tym czasie do Boga, a on odpowiedział na nasze modlitwy. Upewnił się, że najzdolniejsi mężczyźni i kobiety, naukowcy, lekarze, badacze wymyślili szczepionkę. Pochodzi od Boga, a teraz musimy powiedzieć: „Dziękuję Ci, Boże. Dziękuję".

„Tak, wiem, że zostałeś zaszczepiony. Jesteś mądry, ale są też ludzie, którzy nie słuchają Boga - powiedział gubernator. „Proszę, abyście zostali moimi apostołami”.

Dar z ręki Boga

Minister zdrowia Hugo de Jonge w Holandii wydał ostatnio podobne oświadczenie. W wywiadzie dla Nederlands Dagblad opisał szczepionkę koronową jako „dar z ręki Boga”. „Istnieje tylko jeden sposób na walkę z tym wirusem i jest nim szczepienie. Szczepionkę widzę tylko jako dobry prezent z ręki Boga ”- powiedział.

Tymczasem stan Nowy Jork poszukuje tymczasowych rozwiązań, ponieważ dziesiątki tysięcy pracowników służby zdrowia nie przestrzegają przepisów dotyczących szczepień. Jedną z rozważanych opcji jest powołanie Gwardii Narodowej.

Personel szpitala miał czas do północy w poniedziałek na wykonanie zastrzyku koronowego.

Odmowy mogą spowodować utratę pracy. Około 70 000 pracowników szpitali w Nowym Jorku nie zostało jeszcze w pełni zaszczepionych. Gubernator Hochul ogłosiła stan wyjątkowy.
Voytek
Oni mają swojego boga ale z piekła rodem i prawdą jest że z jego ręki pochodzi ten preparat.