Clicks2.7K

Do: Kardynała Kazimierza Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego

Oto fragmenty:

Całość tu: godnosc.org/do_kard_nycza.pdf

Zapraszam wszystkich na godnosc.org

Sławomir Sokołowski

Do:

Kardynała Kazimierza Nycza

Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego

I do wszystkich duchownych Kościoła Katolickiego,

aby głosili tylko prawdę Chrystusa, a nie kłamstwa świata

To, co wg Ciebie jest troską o dobro wspólne,
według Pana Jezusa jest ZBRODNIĄ !

Żaden kłamca i zwodziciel

Królestwa Bożego nie odziedziczy!!!

[...]


Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili (Mt 25,40)

Ty również, kardynale Nycz, wymuszając udział w zbrodniczym eksperymencie medycznym, niemiłosiernie prześladujesz Pana Jezusa!!!

· Prześladujesz Pana Jezusa, zamykając kobiece łono (co już w Starym Testamencie było największym nieszczęściem kobiety[i]; niszcząc „glebę” dla nowego życia, ponieważ z ogromnym prawdopodobieństwem – każdy „zaszczepiony” chłopiec i dziewczyna, kobieta i mężczyzna, przestanie być zdolny do przekazywania „zdrowego życia”!!! (Białko kolca, będące składnikiem „szczepionki”, umiejscawia się i namnaża w każdym organie człowieka[ii], również w jajnikach i jądrach, trwale upośledzając narządy rozrodcze). Powinieneś to wiedzieć, bo przed szczepionkami niszczącymi płodność, już prawie 30 lat temu ostrzegał Jan Paweł II[iii].

· Prześladujesz Pana Jezusa ukrytego w dzieciach poczętych, ponieważ one masowo umierają, gdy ich matki przyjmują „szczepionki”[iv]. Przymuszając do szczepień, będziesz odpowiadał za stosowanie „szczepionek” i za skutki środków wczesnoporonnych umieszczonych w „szczepionce”!

· Prześladujesz Pana Jezusa w dzieciach karmionych zatrutym mlekiem matki, ponieważ te maleństwa również umierają[v], gdy mateńka, zwiedziona takimi „zachętami” jak Twoje, przyjmie polecaną „szczepionkę”.

· Prześladujesz Pana Jezusa, polecając „szczepionkę”, którą testuje się już na 6 miesięcznych maleństwach[vi] (a nawet jeszcze wcześniej), co jest niespotykaną i niewybaczalną zbrodnią przeciwko ludzkości. Żadne prawo Boże czy ludzkie nie pozwala na testowanie jakichkolwiek preparatów na zdrowych dzieciach!!!

· Prześladujesz Pana Jezusa, polecając „szczepionkę”, którą już niebawem, prawdopodobnie będą przymusowo wstrzykiwać zdrowym dzieciom w szkołach, bez wiedzy i zgody ich rodziców. Truciznę, która prawdopodobnie przyczyni się do śmierci dużej części młodzieńców w ciągu kilku lat od „zabiegu”, a ocaleńcy na zawsze pozostaną schorowani i bezpłodni!
A, co do zdrowia i płodności najmłodszego pokolenia, to – dobrze, abyś wiedział, że i bez obecnej, zachwalanej przez Ciebie trucizny, a jedynie „dzięki” współczesnym „szczepionkom”, stosowanym od dziesięcioleci, Polska umiera i zatraca biologiczną zdolność do przetrwania[vii]!
A jak się „dołoży” obecną „nowoczesną” „szczepionkę”, to nie potrzeba będzie czekać nawet tych 20 lat... Niestety, Polska jest państwem medyczno-farmaceutycznego totalitaryzmu, a Ty, kardynale Nycz, co widać, słychać i czuć, zachowujesz się tak, jakbyś był jednym z wielu akwizytorów zbrodniczych koncernów, z pomocą których ten totalitaryzm się zaprowadza!

· Prześladujesz Pana Jezusa, polecając „szczepionkę” ludziom dorosłym, zamiast bronić ich (a więc i bronić Pana Jezusa) przed nachalną kampanią „antykowidową”. Dorosłym, ulegającym presji z lęku przed utratą pracy, szkoły, z lęku przed skutkami wymyślonej „pandemii”. Wielu z nich umrze przedwcześnie, często w ogromnych mękach, a w każdym pozostałym dorosłym, który przeżyje, po pewnym czasie, liczonym już w miesiącach, zaczną rozwijać się ciężkie choroby!
A tych, którzy nie ulegną m.in. Twojej i podobnym Tobie nagonce, albo się przymusowo „zaszczepi”, w końcu już, jak na totalitarne państwo przystało, takie „prawo” przegłosowano[viii], albo umieści się ich w specjalnych placówkach, które – jak wiemy – również są już, zgodnie z totalitarnym prawem, przygotowane i przyjaźnie nazwane (izolatoria). Tam się wszystkich niepokornych, nie troszczących się o dobro wspólne „zresocjalizuje”, a jak nadal będą niepokorni, to ostatecznie się ich „pożegna”, „odejdą” z powodu powikłań „pokowidowych”, a ich ciało spali się w krematorium („skremuje”...), aby nie było dowodów zbrodni, przepraszam – aby nie zarażali innych. Oczywiście wszystko to, będzie czynione (ponownie zacytuję Ciebie, kardynale Nycz) w imię troski o dobro wspólne.

· Prześladujesz Pana Jezusa, polecając „szczepionkę” seniorom, którzy z lęku przed samotnością (i obiecanym kontaktem z bliskimi po zaszczepieniu), z obawy o wyrzucenie czy o nie przyjęcie np. do lekarza, do sanatorium do DPS..., z obawy o własne zdrowie, bo im wmówiono, że są nadzwyczajnie podatni na groźną chorobę, nieświadomi zagrożeń, przyjmują „preparat”, który niemal zawsze zrujnuje resztki ich zdrowia! Czyż to jest przypadek, że w jednym z domów opieki, na 37 zaszczepionych staruszków, jeszcze zanim podano im drugą dawkę, zmarło aż 11 pensjonariuszy? Prawie co trzeci! Wcześniej umierał jeden na kilka miesięcy, a po „szczepieniu” umierał średnio jeden na dzień! Oczywiście nasze dzielne „służby” sanitarne i medyczne nie dostrzegły żadnego związku tak ogromnego śmiertelnego „żniwa” z podaną tak niedawno „szczepionką”[ix].
Kardynale Nycz (i inni kapłani), jeszcze nie jest za późno, ale to już jest na prawdę najwyższy czas: opuść grono szyderców i fałszywych naukowców, nie mających nic wspólnego z Panem Bogiem, z rozumem i z prawdą.
Przypomnij sobie to, co ślubowałeś Bogu, gdy on pozwolił Ci (bo nie jestem pewien czy zechciał), abyś był biskupem, napisałeś wtedy [jestem] Z ludu i dla ludu.
Dopełnij tego przyrzeczenia – bądź dobrym pasterzem, prowadź lud do Pana Jezusa!

Jesteś kardynałem, księciem Kościoła,
więc nie zachowuj się tak, jak sprzedajna prostytutka!


Jaki kardynał, taki Kościół, jaki Kościół, taki świat...

Całość tu: godnosc.org/do_kard_nycza.pdf
Zapraszam wszystkich na godnosc.org/index.html
darek104
Do:

Kardynała Kazimierza Nycza

Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego zapraszam na grilla i krzakówkę
Quas Primas shares this
304
LIST do Kard. NYCZA
bernard wielgo shares this
35
Weronika....S
Zapewne ten list nie przemówi do kardynała Nycza, jeżeli będąc kapłanem służy masonom i globalistom, bo ten koronawirus to niezwykłe światowe oszustwo, któremu Franciszek poddał Kościół. Kapłani w Polsce wszystkich szczebli, z niewielkimi wyjątkami, deprawują rozmyślnie polskich katolików, szantażując ich koronawirusem, maskami i płynami dezynfekującymi.
Podobno, jak ktoś jakiś czas temu wspomnia…More
Zapewne ten list nie przemówi do kardynała Nycza, jeżeli będąc kapłanem służy masonom i globalistom, bo ten koronawirus to niezwykłe światowe oszustwo, któremu Franciszek poddał Kościół. Kapłani w Polsce wszystkich szczebli, z niewielkimi wyjątkami, deprawują rozmyślnie polskich katolików, szantażując ich koronawirusem, maskami i płynami dezynfekującymi.
Podobno, jak ktoś jakiś czas temu wspomniał, władze dotują polskich hierarchów, a ,,srebrnikami,, trudno wzgardzić.
Sławomir Sokołowski
Ma Pani rację; raczej nie liczę na nawrócenie kapłanów. Ten list niech będzie umocnieniem dla nas i szansą na poznanie prawdy przez ludzi dobrej woli, ale zmanipulowanych.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Jesteś kardynałem, księciem Kościoła,
więc nie zachowuj się tak, jak sprzedajna prostytutka!


Jaki kardynał, taki Kościół, jaki Kościół, taki świat...(...)''