Clicks17.2K
Agata.B
7

Plaga tatuaży wśrod katolików widzialnym znakiem szatana

Ksiądz Piotr Glas to jeden z tych duchownych, którzy są bardzo zaangażowani w walkę z szeroko pojętymi działaniami Szatana na Ziemi. Ksiądz Glas jest specjalistą w temacie demonów i egzorcyzmów. Sam jeszcze w październiku nawoływał do przeprowadzenia "Wielkiego Egzorcyzmu w ramach Wielkiej Pokuty".W jednym ze swoich ostatnich wystąpień ksiądz Glas przestrzegał przed tatuażami. Jak ocenił, te są niczym innym jak podpisaniem paktu z samym Szatanem. Wszystko za sprawą "okultystycznie mieszanej z krwią farby".
- Te farby, których się używa są demonicznie przetwarzane. Najgorszy kontrakt z szatanem to kontrakt krwi. Teraz robi się to okultystycznie przerobioną farbą, miesza się to z krwią. Są pytania, czy można sobie strzelić Matkę Boską na plecach. Ja osobiście mówię: Błagam, nie idźcie w to. To nie jest wszystko czyste - przestrzegał duchowny.
Jak mówił podczas swojego wykładu ksiądz, podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych widział, w jaki sposób na ludzi oddziałują tatuaże i akupunktura. Zdaniem duchownego, "ludzie mają z nimi straszne doświadczenia, przechodzili męki".
- Ludzie, którzy mieli tatuaże przechodzili straszne męki. Działa za tym uzależnienie zrobienia sobie następnego. To jest psychologiczne? Wątpię. W Stanach dowiedziałem się, że ludzie mają straszne doświadczenia z tatuażami i akupunkturą. To dramat. Nie róbcie sobie tatuaży - relacjonował Glas.
pikio.pl/ksiadz-o-tatuaz…
Agata.B
Czy słyszal kto kiedy żeby biskupi lub księża ostrzegali na kazaniach wiernych że tatuaż to oddanie się szatanowi.Bo ja nie słyszałam.
Agata.B
W 2017 r. naukowcy z Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach znaleźli w używanych przez tatuażystów barwnikach toksyczne metale ciężkie. Największe stężenie kadmu, ołowiu i arsenu występowało w tuszach kolorowych.
Najbardziej zanieczyszczone okazały się zielone, ponieważ zawierały arsen. Objawy zatrucia arsenem pojawiają się zwykle po kilku latach. Mogą to …More
W 2017 r. naukowcy z Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach znaleźli w używanych przez tatuażystów barwnikach toksyczne metale ciężkie. Największe stężenie kadmu, ołowiu i arsenu występowało w tuszach kolorowych.
Najbardziej zanieczyszczone okazały się zielone, ponieważ zawierały arsen. Objawy zatrucia arsenem pojawiają się zwykle po kilku latach. Mogą to być nowotwory skóry, płuc, nerek, wątroby i pęcherza moczowego.
biznes.interia.pl/…/tatuaze-moda-gr…
2 more comments from Agata.B
Agata.B
Tusze do tatuażu i makijażu permanentnego nie są ani kosmetykami, ani wyrobami medycznymi, dlatego należy traktować je jak zwykłe chemikalia. Mogą zawierać substancje, które wywołują raka, mutacje genetyczne, działają szkodliwie na rozrodczość, powodują alergie - informuje Główny Inspektor Sanitarny.
na biznes.interia.pl/…/tatuaze-moda-gr…
Agata.B
Biskupi talmudo-katoliccy nie ostrzegaja przed diabelskim tatuażem wiernych.Ciekawe dlaczego?Czyli dalej uznaja zasade "róbta co chceta,głosujta na kogo chceta itd bylebyście tylko nie klekali w czasie Komunii św 🙂 skąd przyszli ci biskupi ,jakiej narodowosci sa i jakiego wyznania tak naprawde
abracham
świadectwo kobiety która ostrzega przed złem piercingu hary poter tatuaż okultyzm i homeopati tak była opętana www.youtube.com/watch
Agata.B
Biskupi i kapłani milczą zgodnie w wiekszości.Ciekawe co i kto powoduje milczenie biskupów i kapłanów w sprawie tatuaży.Czas powiedzieć prawdę wiernym żeby sie opamiętali.Czas zacząć egzorcyzmować wytatuowanych.
BeatkaS
Tak samo jak milczą w sprawie coraz bardziej rozebranych kobiet i mężczyzn w kościołach....
Polecam godnosc.org