Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks17K
Agata.B
105

Plaga tatuaży wśrod katolików widzialnym znakiem szatana

Ksiądz Piotr Glas to jeden z tych duchownych, którzy są bardzo zaangażowani w walkę z szeroko pojętymi działaniami Szatana na Ziemi. Ksiądz Glas jest specjalistą w temacie demonów i egzorcyzmów. Sam jeszcze w październiku nawoływał do przeprowadzenia "Wielkiego Egzorcyzmu w ramach Wielkiej Pokuty".W jednym ze swoich ostatnich wystąpień ksiądz Glas przestrzegał przed tatuażami. Jak ocenił, te są niczym innym jak podpisaniem paktu z samym Szatanem. Wszystko za sprawą "okultystycznie mieszanej z krwią farby".
- Te farby, których się używa są demonicznie przetwarzane. Najgorszy kontrakt z szatanem to kontrakt krwi. Teraz robi się to okultystycznie przerobioną farbą, miesza się to z krwią. Są pytania, czy można sobie strzelić Matkę Boską na plecach. Ja osobiście mówię: Błagam, nie idźcie w to. To nie jest wszystko czyste - przestrzegał duchowny.
Jak mówił podczas swojego wykładu ksiądz, podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych widział, w jaki sposób na ludzi oddziałują tatuaże i akupunktura. Zdaniem duchownego, "ludzie mają z nimi straszne doświadczenia, przechodzili męki".
- Ludzie, którzy mieli tatuaże przechodzili straszne męki. Działa za tym uzależnienie zrobienia sobie następnego. To jest psychologiczne? Wątpię. W Stanach dowiedziałem się, że ludzie mają straszne doświadczenia z tatuażami i akupunkturą. To dramat. Nie róbcie sobie tatuaży - relacjonował Glas.
pikio.pl/ksiadz-o-tatuaz…
Agata.B
Czy słyszal kto kiedy żeby biskupi lub księża ostrzegali na kazaniach wiernych że tatuaż to oddanie się szatanowi.Bo ja nie słyszałam.
Nieprzejednany Wstecznik likes this.
Agata.B
W 2017 r. naukowcy z Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach znaleźli w używanych przez tatuażystów barwnikach toksyczne metale ciężkie. Największe stężenie kadmu, ołowiu i arsenu występowało w tuszach kolorowych.
Najbardziej zanieczyszczone okazały się zielone, ponieważ zawierały arsen. Objawy zatrucia arsenem pojawiają się zwykle po kilku latach. Mogą to …More
W 2017 r. naukowcy z Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach znaleźli w używanych przez tatuażystów barwnikach toksyczne metale ciężkie. Największe stężenie kadmu, ołowiu i arsenu występowało w tuszach kolorowych.
Najbardziej zanieczyszczone okazały się zielone, ponieważ zawierały arsen. Objawy zatrucia arsenem pojawiają się zwykle po kilku latach. Mogą to być nowotwory skóry, płuc, nerek, wątroby i pęcherza moczowego.
biznes.interia.pl/…/tatuaze-moda-gr…
Agata.B
Tusze do tatuażu i makijażu permanentnego nie są ani kosmetykami, ani wyrobami medycznymi, dlatego należy traktować je jak zwykłe chemikalia. Mogą zawierać substancje, które wywołują raka, mutacje genetyczne, działają szkodliwie na rozrodczość, powodują alergie - informuje Główny Inspektor Sanitarny.
na biznes.interia.pl/…/tatuaze-moda-gr…
mk2017 likes this.
One more comment from Agata.B
Agata.B
Biskupi talmudo-katoliccy nie ostrzegaja przed diabelskim tatuażem wiernych.Ciekawe dlaczego?Czyli dalej uznaja zasade "róbta co chceta,głosujta na kogo chceta itd bylebyście tylko nie klekali w czasie Komunii św skąd przyszli ci biskupi ,jakiej narodowosci sa i jakiego wyznania tak naprawde
pavelo likes this.
abracham
świadectwo kobiety która ostrzega przed złem piercingu hary poter tatuaż okultyzm i homeopati tak była opętana www.youtube.com/watch
m.rekinek and 2 more users like this.
m.rekinek likes this.
mk2017 likes this.
PiotrM likes this.
Ja nigdy sobie żadnego tatuażu nie zrobiłem i nie planuję. Także żadnych kolczyków nie zakładałem. Nie wiem po co ludzie to robią. Dziś prawdopodobnie większość pod wpływem głupiej mody. To samo z zarostem. Te ohydne brodziska. Nie mogę na to patrzeć. Jak pierwszy raz zobaczyłem Grzegorza Brauna w tej rudo siwej brodzie to aż mną wstrząsnęło. Niby się już teraz przyzwyczaiłem do tego widoku …More
Ja nigdy sobie żadnego tatuażu nie zrobiłem i nie planuję. Także żadnych kolczyków nie zakładałem. Nie wiem po co ludzie to robią. Dziś prawdopodobnie większość pod wpływem głupiej mody. To samo z zarostem. Te ohydne brodziska. Nie mogę na to patrzeć. Jak pierwszy raz zobaczyłem Grzegorza Brauna w tej rudo siwej brodzie to aż mną wstrząsnęło. Niby się już teraz przyzwyczaiłem do tego widoku jednak niesmak pozostał. Dużo lepiej prezentował się bez zarostu podczas pierwszej kampanii prezydenckiej. Teraz jego wizerunek jest nazbyt semicki.
mk2017 likes this.
Ochroniarz to mason i satanista
(Ochroniarz) likes this.
@bogumila333 Szkoda komentować. Wystarczy polubienie. Z Bogiem
Agata.B
Biskupi i kapłani milczą zgodnie w wiekszości.Ciekawe co i kto powoduje milczenie biskupów i kapłanów w sprawie tatuaży.Czas powiedzieć prawdę wiernym żeby sie opamiętali.Czas zacząć egzorcyzmować wytatuowanych.
BeatkaS
Tak samo jak milczą w sprawie coraz bardziej rozebranych kobiet i mężczyzn w kościołach....
Polecam godnosc.org
m.rekinek likes this.