02:19
MODLITWA DO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ - 7 PAŻDZIERNIKA - WSPOMNIENEI. Modlitwa do Matki Bożej Różańcowej Maryjo, spraw, aby rozważanie tajemnic różańca wprowadzało mnie w duchowe głębie, gdzie rozum, …More
MODLITWA DO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ - 7 PAŻDZIERNIKA - WSPOMNIENEI.

Modlitwa do Matki Bożej Różańcowej
Maryjo, spraw, aby rozważanie tajemnic różańca wprowadzało mnie w duchowe głębie, gdzie rozum, wola i uczucia pozwalają ogarnąć się i przeniknąć sprawami Bożymi.

Spraw, aby rozważanie Tajemnic Waszego życia wprowadzało mnie w duchowe głębie, gdzie rozum, wola i uczucia pozwalają ogarnąć się i przeniknąć sprawami Bożymi. W świetle świętych Tajemnic Różańcowych ukazuj mi Matko powagę życia ziemskiego, które przygotowuje mi los wieczny, więc powinno być godne, czyste i szlachetne.

Przez Tajemnice Różańcowe pouczaj mnie, że cierpienie pokornie przyjęte i ofiarowane Ojcu, przynosi wielkie owoce zbawcze, że przetrwanie z Jezusem na Kalwarii doświadczenia otwiera przede mną blask zmartwychwstania na wieczne szczęście z Nim, tam nie będzie już łez, lecz nieustanne dziękczynienie za łaski, które z cierpienia Bóg wydobył dla mnie i dla braci moich w Chrystusie.