Marieta Ria
1141.2K

V Austrálii vyrábajú z ľudských embryí šperky

Austrália 19. mája 2017

Nielen katolíkov v krajine protinožcov pobúrila najnovšia módna novinka z dielne miestnej spoločnosti. Baby Bee Hummingbirds začala rodičom vyrábať z „nadpočetných“ ľudských embryí, ktoré vznikli z metódy umelého oplodnenia in vitro (IVF), šperky na pamiatku.
Zakladateľka firmy Amy McGladová tvrdí, že ide o umelecké dielo. „V tomto sakrálnom umení sme priekopníci a otvárame tým dvere novým možnostiam pre rodiny na celom svete,“ vysvetlila pre médiá. Za posledné tri roky vytvorili päťdesiat kusov šperkov zo spopolnených embryí a približne štyritisíc z materského mlieka, placenty, vlasov či pupočnej šnúry. Cena jedného kusu sa pohybuje od 80 do 600 dolárov.
„Nemám na to slov. Neviem kam zaradiť človeka, ktorý si myslí, že toto je dobrý nápad,“ uviedla pre agentúru CNA Jennifer Lahlová, zakladateľka a riaditeľka Centra pre bioetiku a kultúru v Kalifornii. Napriek tomu, že nie je katolíčka, učenie Katolíckej cirkvi v tejto oblasti považuje „za bohaté a dôležité“. „Myslím si, že Katolícka cirkev pochopila túto problematiku celkom správne. Ak sa pozriete na dôkazy a lekársku literatúru, iba to posilní učenie Katolíckej cirkvi,“ dodala Jennifer Lahlová.
Inštukcia Donum vitae už v roku 1987 upozorňovala na nebezpečenstvo „oplodnenia vajíčka v skúmavke (oplodnenie in vitro)“ a vytvorenia „nesmierneho množstva oplodnení a zničenia ľudských embryí“. Vatikánsky dokument vysvetľuje, že „niektoré zárodky, bežne označované ako ,nadpočetné’, sa zničia alebo zamrazia“. „Takéto úmyselné usmrcovanie ľudských bytostí alebo ich používanie na rozličné účely, na úkor ich celistvosti a života“ je v rozpore s učením Katolíckej cirkvi.
„Riešením je prestať vytvárať ,nadpočetné’ embryá. Riešením je zastaviť zmrazovanie ľudských embryí, aby tak rodičia neboli ponechaní napospas týmto etickým dilemám,“ vysvetlila pre CNA Jennifer Lahlová a dodala: „Ak nič iné, minimálne to vytvára obrovský komplex etických problémov, nový spôsob nerešpektovania ľudského života“. -ej-

2017-05-19 archivioradiovaticana.va
Peter(skala)
...ako to vedia zaobaliť do "poozlátka" hovoriac: to aby si mal pri sebe človiečika
🤗🤭🥴🤐😲🥺
Marieta Ria
... to je "láska" - nechať ho usmrtiť, zamraziť, či spáliť a potom ho nosiť pri srdci! Láskou by bolo nechať ho žiť a tešiť sa z neho... No na hriechu umelého oplodnenia nemožno postaviť šťastie budúcej rodiny... kde likvidujú všetkých "navyše", nehovoriac už o zasahovaní do Božieho diela touto skúmavkovou "kultúrou"!
didimos
Ano, hůř než za Noema....Bůh tehdy ty lidi zastavil potopou ve chvíli, kdy vyráběli umělého člověka- kyborga" ekonomického a výkonného, schopného přežít ve vodě atd...Byla to hnusná inženýrská genocida vyspělé civilizace po Adamovi...Má se za to, že dnešní mocní světa našli asi zdroje těchto vědomostí, v tunelech pod Gízskou plošinou u Sfingy, Japonci tam měli detektory v r. 2002, a od …More
Ano, hůř než za Noema....Bůh tehdy ty lidi zastavil potopou ve chvíli, kdy vyráběli umělého člověka- kyborga" ekonomického a výkonného, schopného přežít ve vodě atd...Byla to hnusná inženýrská genocida vyspělé civilizace po Adamovi...Má se za to, že dnešní mocní světa našli asi zdroje těchto vědomostí, v tunelech pod Gízskou plošinou u Sfingy, Japonci tam měli detektory v r. 2002, a od té doby jsou veškeré vědecké operace v Gíze zastaveny!! V noci je tam asi 100 strážců a turistika ve dne omezená...Podle starých egyptských podání jsou tyto knihovny informací časově daleko před Egyptskou dynastickou dobou. Asi tam něco našli...Kolik času nás tedy dělí od hnusných hříchů prvních vyspělých lidí? K čemu jim byla chytrost?Hodili Bohu pod nohy dar života, a dělali si svého člověka???
didimos
Ano, toto je fakt umělecké dílo...nádhera. To jen zlý Hitler mlel kosti v Osvětimi a hnojil prý s nimi pole...a z kůže vyráběli stínítka na lampy..Ale my jsme přece humanisti a naše kultura je zcela nová a čistá""""Je to prostě hnus, modleme se !!
Marieta Ria
To boli fašisti a teraz máme "demokraciu", ktorá plodí horšie zlo, ako bolo za nacistov - len používame iné, modernejšie slová, ktoré sú synonymom pre zlo a hriech
Peter(skala)
za Hitlera považovali "nečistých" židov, romov, ... ale teraz všetkých, čo nechcu prijať ich znak šelmy
Anna Hrivnakova shares this
20
agnesino
Už sme na tom horšie ako za Noema...
alexamarie
Oh Mary, conceived with out sin, pray for us who have recourse to thee. Amen.. :(
Janko333
Čím človek hreší, tým je trestaný. Prečo je v austrálii taký veľký očkovací teror? Lebo austrálii vyrábajú šperky z ľudských embryí a vakcína je tiež z ľudských embryí potratených detí a PLUS potraty. Sú to kliatby národa.
Austrálska spoločnosť vyrába šperky zo zvyškov mŕtvych detí.
Zakladateľka Amy McGlade hovorí: „Neverím, že na svete existuje iný podnik, ktorý vytvára šperky z ľudských …More
Čím človek hreší, tým je trestaný. Prečo je v austrálii taký veľký očkovací teror? Lebo austrálii vyrábajú šperky z ľudských embryí a vakcína je tiež z ľudských embryí potratených detí a PLUS potraty. Sú to kliatby národa.
Austrálska spoločnosť vyrába šperky zo zvyškov mŕtvych detí.

Zakladateľka Amy McGlade hovorí: „Neverím, že na svete existuje iný podnik, ktorý vytvára šperky z ľudských embryí, a pevne verím, že sme priekopníkom v tomto sakrálnom umení a otvárame možnosti rodinám na celom svete, hovorí Amy McGlade, povedal pre Kidspot zakladateľ Baby Bee Hummingbirds. Baby Bee Hummingbirds predtým vyrábali šperky z materského mlieka a placenty. Teraz spoločnosť upriamila svoju pozornosť na mrazené ľudské embryá.

The Horror of Human Embryo Jewelry. desiringgod.org/articles/the-horror-of-human-embryo-jewelry
Marieta Ria
@Janko333 presne toto ma hneď napadlo pri objavení tohto článku - ten súvis s tým, čo je teraz za teror a genocída v Austrálii a čo sa tam dialo už pred 3 rokmi - a oni sa chválili, že sú prví na svete, kto s takýmto niečím prišiel - tým sa chválili a teraz tiež vedú v tomto očkovacom šialenstve a covidových lágroch... Základ, ktorý to oboje spája je nenarodené dieťa - potratená ľudská …More
@Janko333 presne toto ma hneď napadlo pri objavení tohto článku - ten súvis s tým, čo je teraz za teror a genocída v Austrálii a čo sa tam dialo už pred 3 rokmi - a oni sa chválili, že sú prví na svete, kto s takýmto niečím prišiel - tým sa chválili a teraz tiež vedú v tomto očkovacom šialenstve a covidových lágroch... Základ, ktorý to oboje spája je nenarodené dieťa - potratená ľudská bytosť - v prvom prípade ako "nadbytočná" zmrazená, v druhom mučená a jej časti využívané na výskum a vývoj tzv. covid vakcín. Jeden hriech plodí ďalší - reťazová reakcia - kedy bude jej koniec??
Svojou apatiou, nezáujmom, či uspokojovaním sa, že to bol nejaký "vzdialený" potrat, ktorý keď už sa stal, tak sa využil "pre spoločné dobro" prispievame k obnovovaniu tohto kolotoča zla. Zlo bude vždy plodiť len nové zlo. Hriech bude hriechom, nech ho pomenujeme akokoľvek.
Janko333
Generáci nesú dôsledky hriechov - V bývalých mestách v Juhoslávie Sarajeva, mostaru a vukovar boli mestami, kde sa dalo najľahšie dostať na potrat. Tieto miesta trpeli najväčšie škody počas balkánske vojny. Tam kde sa koncentrujú hriechy proti životu Boh vykoná svoju spravodlivosť spôsobmi ktorým sa nevyhneme.
Potrat je najväčšia vojna a najväčší horor všetkých čias. Satanovi umožnila táto …More
Generáci nesú dôsledky hriechov - V bývalých mestách v Juhoslávie Sarajeva, mostaru a vukovar boli mestami, kde sa dalo najľahšie dostať na potrat. Tieto miesta trpeli najväčšie škody počas balkánske vojny. Tam kde sa koncentrujú hriechy proti životu Boh vykoná svoju spravodlivosť spôsobmi ktorým sa nevyhneme.
Potrat je najväčšia vojna a najväčší horor všetkých čias. Satanovi umožnila táto veľmi paralyzovaná chorá spoločnosť vraždiť nevinných na milióny len tak, ako ďalší roj múch. Zadosťučinenie za to bude musieť byť nesmierne!
Nech je tento príklad varovaním pre všetky vlády súdy, lekárov, a rodiny celého sveta. Môže zatratená duša škodiť živým ľudom? Mária Sima mystička: Áno, napádajú ľudí na zemi a najmä svoje vlastné rodiny. Dnes sa toho deje veľmi veľa. Niektorí hovoria, že peklo je takmer prázdne, pretože satanova armáda behá po celom svete.

Toto je jednoznačné vysvetlenie ku kriminálnym rodinám, a kliatbam ktoré naozaj jestvujú.
Zatratený starý otec v pekle so všetkou nenávisťou, ktorú v sebe nosí, veľmi ľahko potlačí svojho vnuka do toho istého typu zleho života, aký viedol on. Len silný exorcísta a veľa modlitieb ruženca, pôstu a obety môžu zastaviť pokračovanie tejto diabolskej reťaze zlá. Viac tu: webnode.sk/sodoma-gomora-homosexualita-lgbt/
Marieta Ria
To mi pripomína situáciu s "očkovanými" - tiež nemôžu zniesť, že ostatní nie sú, bojujú za to, aby aj druhí, "aby ich neohrozovali"... Nedokážu si priznať pri ťažkých následkoch, že oni pochybili, ale radšej vinu zvaľujú na neočkovaných, zdravých ľudí. Tu si diabol razí svoju cestu... veď pôvod vakcíny na báze potratených detí je vlastne satanskou obetou, jeho vyznávači si ho týmto spôsobom …More
To mi pripomína situáciu s "očkovanými" - tiež nemôžu zniesť, že ostatní nie sú, bojujú za to, aby aj druhí, "aby ich neohrozovali"... Nedokážu si priznať pri ťažkých následkoch, že oni pochybili, ale radšej vinu zvaľujú na neočkovaných, zdravých ľudí. Tu si diabol razí svoju cestu... veď pôvod vakcíny na báze potratených detí je vlastne satanskou obetou, jeho vyznávači si ho týmto spôsobom - potratmi najviac "uctievajú"!!
Roberto 55
Je to na zvracanie...
Janko333
Náhody nie su, prečo je v austrálii taký veľký očkovací teror? Lebo v austrálii vyrábajú šperky z ľudských embryí a vakcína je tiež z ľudských embryí potratených detí. Sú to kliatby národa.
Austrálska spoločnosť vyrába šperky zo zvyškov mŕtvych detí.
Zakladateľka Amy McGlade hovorí: „Neverím, že na svete existuje iný podnik, ktorý vytvára šperky z ľudských embryí, a pevne verím, že sme …More
Náhody nie su, prečo je v austrálii taký veľký očkovací teror? Lebo v austrálii vyrábajú šperky z ľudských embryí a vakcína je tiež z ľudských embryí potratených detí. Sú to kliatby národa.
Austrálska spoločnosť vyrába šperky zo zvyškov mŕtvych detí.

Zakladateľka Amy McGlade hovorí: „Neverím, že na svete existuje iný podnik, ktorý vytvára šperky z ľudských embryí, a pevne verím, že sme priekopníkom v tomto sakrálnom umení a otvárame možnosti rodinám na celom svete, hovorí Amy McGlade, povedal pre Kidspot zakladateľ Baby Bee Hummingbirds. Baby Bee Hummingbirds predtým vyrábali šperky z materského mlieka a placenty. Teraz spoločnosť upriamila svoju pozornosť na mrazené ľudské embryá.

The Horror of Human Embryo Jewelry. desiringgod.org/articles/the-horror-of-human-embryo-jewelry