NIEDZIELA PALMOWA 2020 - KONCERT JEST NADZIEJA POMIMO PANDEMII - NIEGAOTU! Twórcy polskiej sceny chrześcijańskiej rozpoczynają cykl koncertów na trudne czasy, poprzez które chcą pomagać potrzebującym …More
NIEDZIELA PALMOWA 2020 - KONCERT JEST NADZIEJA POMIMO PANDEMII - NIEGAOTU!

Twórcy polskiej sceny chrześcijańskiej rozpoczynają cykl koncertów na trudne czasy, poprzez które chcą pomagać potrzebującym. Już w Niedzielę Palmową (5 kwietnia) o godz. 18:00 premiera koncertu „Mimo pandemii … Jest Nadzieja”. Wystąpi popularna grupa NIEMAGOTU. – podaje serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

Powstał on specjalnie z myślą o tegorocznym Wielkim Tygodniu. Dostęp do koncertu możliwy jest poprzez stronę: www.fabrykakoncertow.com.pl Dodatkową atrakcją po koncercie i okazją do wirtualnego spotkania, będzie rozmowa z charyzmatycznymi muzykami: twórcą niemaGOtu, Kubą Blycharzem i solistką zespołu Olą Maciejewską.

Cykl koncertów to pomysł organizatorów widowisk „Betlejem w Polsce”, Chrześcijańskiego Grania oraz – gromadzących tłumy widzów – corocznych Ekumenicznych Koncertów Rodzinnych „Bądź jak Jezus”.
– Przełamujemy narzucone przez pandemię trudności i umożliwiamy wysłuchanie w sieci wybitnych twórców polskiej sceny chrześcijańskiej. W tak trudnych czasach, jak obecnie, wszyscy potrzebujemy nadziei. Chcemy napełnić serca ludzi modlitwą i muzyką – tłumaczy Adam Guzdek, inicjator przedsięwzięcia.

Do koncertowania w specjalnie utworzonym do tego projektu bezpiecznym studiu nagraniowym zostali zaproszeni wybitni polscy wykonawcy nurtu CCM, czyli współczesnej muzyki chrześcijan.

Kolejne koncerty będą systematycznie realizowane na kanale i stronie www.fabrykakoncertow.com.pl Każdy z nich będzie dostępny za niewielką opłatą przez dwa tygodnie. W ten sposób organizatorzy zbiorą środki, które pomogą siostrom w zakonach kontemplacyjnych. – Bowiem one również z powodu epidemii znalazły się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Siostry zawsze modlą się za nas, teraz wspólnie możemy im pomoc – mówi zaangażowany w projekt Michał Guzek.

Pierwszy z koncertujących zespołów, niemaGOtu, jest marką samą w sobie. Powstał wkrótce po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. – To było spełnienie moich marzeń – mówi założyciel i lider zespołu, Kuba Blycharz. To właśnie pieśń jego autorstwa, hymn ŚDM 2016 „Błogosławieni miłosierni”, śpiewały tysiące uczestników Światowych Dni Młodzieży.

KUP PŁYTĘ NIEMAGOTU NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Niemagotu 2020 – NIEDZIELA PALMOWA
REKLAMA

Szukasz fotelika 0-13 KG – kup na www.fotelik.info
Wejdź na stronę Centrum Bezpieczeństwa Fotelik.info i umów się na dobór