m.rekinek
5.1K

15 BALSAMISTÓW MONITORUJE DZIWNE, ŚMIERTELNE SKRZEPY U LUDZI ZASZCZEPIONYCH.

Nie tylko on tego doświadcza. Wszyscy jego koledzy też to widzą. Wszyscy. Jedyne możliwe wytłumaczenie: szczepionki przeciw COVID zabijają dużą liczbę wcześniej zdrowych ludzi.

Ponad połowa zgonów zaobserwowanych przez tego dyrektora zakładu pogrzebowego była prawdopodobnie spowodowana szczepionkami przeciw COVID

Steve Kirsch

Piętnastu balsamistów obserwuje dziwne śmiertelne skrzepy u osób, które po raz pierwszy zaczęły w 2021 r. Dotyczy to aż 65% przypadków. Podobnie jak dane DMED , dowody te są całkowicie ignorowane przez prasę głównego nurtu i społeczność medyczną, a także CDC i inne agencje HHS. Jedynym wyjaśnieniem, które pasuje do wszystkich faktów, jest to, że szczepionki zabijają masowo Amerykanów i należy je natychmiast powstrzymać.

Poznaj Richarda Hirschmana, balsamistę z Alabamy z ponad 20-letnim doświadczeniem

Richard Hirschman jest dyrektorem zakładu pogrzebowego, który po wprowadzeniu szczepionek zauważył u zmarłych naprawdę dziwne skrzepy.

Udzielił wywiadu Jane Ruby w programie Stew Peters Show . Z prawie 800 000 wyświetleń samego Rumble, jego wywiad jest jednym z najpopularniejszych odcinków w historii Stew Peters Show.

Po raz pierwszy zostałem przedstawiony Richardowi przez jeden z moich kontaktów. Richard balsamuje ludzi od ponad 20 lat. Mieszka w Alabamie.

Oto mój 53-minutowy wywiad , w którym dochodzimy do głębokich implikacji tego, co odkrył Richard: że szczepionki prawdopodobnie zabijają około 65% przypadków, które obecnie obserwuje. Po prostu nie ma innego możliwego wyjaśnienia, które pasowałoby do dowodów.

Jeśli przed nagraniem myślałeś, że szczepionki przeciw COVID są bezpieczne i skuteczne, a nadal masz sprawny mózg, jestem prawie pewien, że ten film zmieni twoje myślenie, ponieważ jest tylko jeden możliwy wniosek : szczepionki przeciw COVID zabijają ogromną liczbę ludzi i nikt nie bada.

Oto kilka najważniejszych rzeczy, których nauczyłem się od Richarda:

Zaczął zauważać dziwne skrzepy około maja lub czerwca 2021 roku. Nigdy w życiu nie widział czegoś takiego. Przyznaje jednak, że mogli zacząć dużo wcześniej i po prostu nigdy ich wcześniej nie zauważył, ponieważ był bardzo zajęty.

Nie są mu znane przypadki, w których dziwne skrzepy były widoczne u osób nieszczepionych (z wyjątkiem jednej nieszczepionej osoby, która otrzymała transfuzję)

Zaczął formalnie śledzić liczbę pacjentów z dziwnymi skrzepami pod koniec 2021 roku.

Mówi, że obecnie ponad 50% balsamowanych przez niego ciał ma dziwne skrzepy , które w unikalny sposób kojarzą ze szczepionkami/dopalaczami. To jest bomba. CDC twierdzi, że liczba zgonów spowodowanych szczepionką wynosi 0%, a ten balsamista, który nie ma konfliktu interesów, twierdzi, że obecnie jest to ponad 50% przypadków, które widzi. Nie mogą oboje mówić prawdy. Jeden z nich kłamie.

W styczniu 2022 r. 37 z 57 ( 65% wszystkich przypadków ) miało te podejrzane skrzepy. To jest ogromne.

Jego ilość balsamowania zmienia się w zależności od dnia. Czasami jest to jeden

dzień, w inne dni może to być nawet 6 lub 7. Szacuje, że robi średnio 2 ciała dziennie, czyli ponad 600 ciał rocznie. Więc chociaż nie są to ogromne liczby, są one na tyle duże, że jest mało prawdopodobne, aby efekt, który widzą, był spowodowany tylko małymi liczbami.

Zleca swoje usługi różnym domom pogrzebowym. W 2020 roku widziałby wiele zgonów z powodu COVID, ponieważ inni balsamiści nie chcieli dotykać tych przypadków. Richard jest wyleczony z COVID, więc nie miał problemu z obsługą tych spraw.

Teraz jednak ten strach znacznie opadł, więc teraz widzi więcej reprezentatywnej (tj. bezstronnej) próby osób, które umierają. Tak więc jego liczba „ponad 50% zgonów” jest tylko nieco przesadzona, ponieważ balsamista widzi „niefiltrowaną” grupę ludzi.

Młodsi ludzie bywają kremowani, więc nie zobaczy takich przypadków.

Jego rówieśnicy (omówił go z 15 z nich) widzą to samo, co on, ale nie wypowiadają się publicznie. Widzę to w innych obszarach, takich jak władze szkolne, które boją się ujawnić wysokie wskaźniki zapalenia mięśnia sercowego w swoich szkołach.

Na przykład Nikki Daniels, dyrektor szkoły w Monte Vista Christian School, nie mówi o czterech przypadkach zapalenia mięśnia sercowego w ich małej prywatnej szkole (co przekłada się na wskaźnik zapalenia mięśnia sercowego, który szacuje się na ponad 1 na 100). .

Media głównego nurtu, społeczność medyczna głównego nurtu i agencje HHS ignorują Hirschmana i innych, takich jak John Looney . Tylko alt-media skontaktowały się z nim, aby napisać artykuł.

PolitiFact próbował go zdyskredytować, ale ostatecznie nie napisał artykułu, prawdopodobnie dlatego, że nie znaleźli niczego, co mogłoby go zaatakować.

Nie ma innego wytłumaczenia, które możemy rozgryźć. Musi to być nowy produkt do wstrzykiwania, po raz pierwszy użyty w 2021 r., który powoduje zakrzepy krwi i jest wstrzykiwany znacznie ponad 50% populacji. Jest tylko jeden lek, który pasuje do tego rachunku: szczepionki przeciw COVID.

Żaden z jego przyjaciół balsamistów, którzy widzieli dane, nie planuje więcej zastrzyków na COVID.

Richard nie jest sam. Zobacz tę kompilację: Osoby, które by wiedziały .

Zginie mniej niż 1% osób, które dostaną zastrzyk. Jak wskazuje dr Mike Yeadon w komentarzach poniżej, to, czy umrzesz, czy nie, jest prawdopodobnie kombinacją tego, jak dobrze „przyjmujesz” i „replikujesz” mRNA, jak niebezpieczna jest partia i inne czynniki.

Czy może to być spowodowane przez 5G?

Kilka osób spekulowało, że było to spowodowane wdrożeniem 5G w Alabamie. Nie, to wcale nie to. W okolicy Hirschmana nic się nie zmieniło. Sprawdziliśmy.

Czy te skrzepy mogą być spowodowane przez COVID?

Weryfikator faktów politycznych, Naseem Ferdowsi , nie ma żadnego doświadczenia medycznego. Wysłała wiadomość 4 lutego 2022 r., że została poinformowana przez balsamistę w Phoenix w Arizonie, że „ciemne skrzepy znaleziono u ofiar COVID na długo przed udostępnieniem szczepień”.

Z hipotezą wiąże się kilka problemów:

Skrzepy są białym materiałem włóknistym (wyraźnie osoba sprawdzająca fakty nigdy nie oglądała filmu, który sprawdzała)

Liczba zgonów z powodu COVID w hrabstwie Houston, gdzie pracuje Richard, jest znikoma. Na przykład liczba zgonów z powodu COVID wynosiła 9 w styczniu, ale Richard miał 37 z tymi zakrzepami.

Procenty nie mają sensu. Tylko niewielki ułamek wszystkich zgonów w styczniu pochodzi z COVID. Gdyby 65% zgonów w hrabstwie Houston w styczniu 2022 r. pochodziło z COVID, byłyby to wiadomości na pierwszej stronie.

Jeśli te skrzepy zostały spowodowane przez COVID, jest bardzo prawdopodobne, że ktoś zauważyłby je przed 2021 r. i nakręcił podobny film.

Omicron przejął jako dominujący wariant COVID w styczniu w całym kraju. Omicron nie zabija ludzi. Ludzie umierają z Omicronem, a nie z Omicronem. Dlatego też, gdyby był związany z COVID, skrzepy zniknęłyby, a nie na najwyższym poziomie.

Jednak wszyscy wiemy, co się stanie, prawda? Myślę, że wkrótce zobaczymy artykuł PolitiFact, że te skrzepy są spowodowane przez COVID.

Kolejna wskazówka, że osoby zaszczepione umierają częściej niż osoby nieszczepione

Jeden z komentatorów powiedział: „tylko 61% otrzymało co najmniej jeden cios, a 49% dwa ciosy w AL”.

Wynika z tego, że 65% zgonów nie może pochodzić z ciosów.

Ale to wcale nie jest prawda.

Gdyby 61% zostało zaszczepionych we wszystkich grupach wiekowych, a szczepionka byłaby całkowicie bezpieczna, spodziewalibyśmy się, że zaszczepionych zostanie 61% zmarłych.

Obserwacja Richarda, że 65% zmarłych miało te skrzepy oznacza po prostu, że szczepionka wydaje się powodować śmierć w większym stopniu niż można by się spodziewać, niż gdyby szczepionka była naprawdę bezpieczna i skuteczna.

Osoby dźgnięte podwójnie są bardziej narażone na śmierć, więc wzrost z oczekiwanych 49% do 65% sugeruje, że ciosy zabijają ludzi.

Szacowanie całkowitej liczby osób zabitych przez szczepionki przeciw COVID na podstawie tych danych

Dane Hirschmana są wybuchowe, ponieważ określają względną proporcję osób dotkniętych chorobą, którą możemy następnie wykorzystać do ustalenia bezwzględnego wskaźnika zgonów.

Czy to jest ostateczne? Nie. To tylko kolejny punkt danych do „sprawdzania stanu psychicznego”.

Załóżmy więc, że rzeczywisty wskaźnik zgonów spowodowanych szczepieniami wynosi 40% wszystkich zgonów, czyli mniej niż 65%, które obserwuje Hirschman.

CDC twierdzi, że tygodniowo umiera około 65 000 ludzi . Więc to byłoby 26 000 ludzi tygodniowo zabijanych przez szczepionkę. Zaczął zauważać te zgony w maju (mogły zacząć się wcześniej), więc powiedzmy, że tylko w ciągu ostatnich 6 miesięcy był konserwatywny.

26 tygodni *26 000 zgonów/tydzień= 676 000 zgonów związanych ze szczepionką .

To dużo zgonów. Widzisz więc, dlaczego ta obserwacja jest wybuchowa.

Nawet jeśli wypadnie 1000 razy, ta szczepionka jest nadal zbyt niebezpieczna, aby można ją było stosować u ludzi


Załóżmy jednak, że Hirschman pomylił się tysiąckrotnie i było tylko 676 zgonów. To sprawia, że te szczepionki są 3 razy bardziej śmiercionośne niż szczepionka na ospę (która zabija 1 na milion), a ospa jest uważana za zbyt niebezpieczną w użyciu .

Tak więc nawet przy najbardziej absurdalnych założeniach nie ma innego sposobu na zinterpretowanie tych danych niż stwierdzenie, że szczepionki są niebezpieczne i należy je powstrzymać.

Nikt w mediach głównego nurtu, na uczelniach ani w HHS nie jest zainteresowany rozmową z Hirschmanem

Przy 65% śmiertelności można by pomyśleć, że CDC będzie prowadzić aktywne śledztwo w tej sprawie, aby zebrać dane.

Można by też pomyśleć, że po nagraniu z 26 stycznia z Hirschmanem skontaktuje się CDC, FDA, NIH, NY Times , CNN , Washington Post i tak dalej, prawda?

Nie.

Tylko program Stew Peters Show (Jane Ruby), Epoch Times , PolitiFact i Newsletter Steve'a Kirscha.

Nikt ze środowisk akademickich głównego nurtu nie zwrócił się do niego o próbki tkanek do analizy lub opisanie jego wyników w artykule, który można było przesłać do czasopisma medycznego w celu udokumentowania.

Co mogę powiedzieć? Po prostu nie chcą wiedzieć.

W styczniu 2022 r. 65% jego przypadków balsamowania miało ten „problem”, ale nikt nie chce się temu przyjrzeć. Nikt!

Nie jestem zaskoczony. Nie chcą poznać prawdy o tych „szczepionkach”. Wszyscy chcą tylko opowiedzieć Ameryce jedną stronę tej historii i cenzurować wszelkie dowody, które są sprzeczne z tą narracją.

Uwagi dr Mike Yeadon dotyczące mechanizmu działania

Przy ocenie przyczynowości jednym z kluczowych kryteriów jest wiarygodny mechanizm działania. Tu idziesz od Dr. Mike Yeadon.

Steve, chciałbym być zszokowany, ale nikt z nas nie rozumie, że te czynniki oparte na genach pobudzają nasze organizmy do wytwarzania białek kolców wirusa w niekontrolowanych ilościach i w niekontrolowanych miejscach anatomicznych nie spodziewał się, że białko kolce zrobi to, co robi w ilościach: skłoni krew do koagulować.

Otrzymałem wyniki nieformalnej ankiety przeprowadzonej na zlecenie doradcy finansowego na listę jego klientów. Pytania obejmowały, czy klienci lub członkowie ich rodzin znają kogoś, kto bardzo zachorował lub zmarł po szczepieniu i około 2/3 respondentów twierdzi, że tak. Wyniki zostały przesłane do mnie, aby podkreślić, jak powszechne są te urazy i zgony.

Osobiście znam cztery zgony i dwa razy więcej poważnych, jeszcze nie śmiertelnych chorób po ok. 19 „szczepieniach”.

Pośrednio znam dwie osoby, o których mówiono, że padły ofiarą covid19. Jeden był w wieku 80 lat i słaby, a drugi, w wieku 60 lat, żył ze śmiertelną diagnozą raka.

Źródło : Over half the deaths seen by this funeral director were likely caused by the COVID vaccines