Clicks488
PetraB

TAK TOHLE JE TEN POVĚSTNÝ COVID-PASS! VÍTEJTE V REALITĚ! NE, TO NENÍ SEN. TO JE NWO!!

Dnes ráno, když jsem jela pražským metrem, málem jsem nevěřila svým očím. Ano, přesně tenhle obrázek na mě vybafnul z obrovské reklamní tabule, přímo ve vlaku metra!

Je to přesně ten Covid-pass, i přesně toho názvu (!), jak ho představil NWO Bill Gates, někdy letos cca. v dubnu! Také jsme vám přinesli zde na stránkách to video, můžete si ho najít.
Ne, to není sen! To je realita! Realita NWO!!
My víme, jak se máme zachovat. S testováním i očkováním, „proti“ koronaviru, že?
Dokonce jedna pražská firma, která toto bude zajišťovat, se i tak jmenuje: CovidPass! www.covidpass.cz/cs-CZ/rozcestnik/
Ňejprve je Covidpass „dobrovolný“ a až to bude v testování (a následném očkování!) váznout, tak přitvrdí a zákonem to dají povinně! A kdo se nepodvolí, nepustí ho ani do autobusu, ani do obchodu! Zkrátka nikam! (Když takového rovnou přímo nezavřou…:-( )
Kdo jste si mysleli, že to přece ještě „nějak“ vymodlíte, chyba lávky. Ne, nevymodlíte.
Teď už se jenom správně zachovat, že?
ms
CovidPass nabídne aplikaci s databází testů na covid-19
18. 6. 2020, 11:55ČTK
Firma CovidPass do konce června spustí aplikaci se zabezpečenou databází s výsledky testů na covid-19. Ta bude sloužit jako doklad, že uživatel testem prošel, a navíc v případě potřeby zajistí nejbližší testovací místo. Postupně by měla zahrnovat desítky odběrných míst s denní kapacitou přes 10 tisíc testů. Ve čtvrtek o tom informovali zástupci firmy.

Ilustrační foto Foto: Baz Ratner, Reuters
Bezplatná aplikace a web podle jednatele CovidPassu Marka Pavlase umožní se snadno nechat otestovat a následně se svým negativním stavem jednoduše a ověřeně prokazovat. To uživatelům pomůže běžně žít i v dobách případných omezení a zabrání šíření viru v místech, kde se bude nutné prokazovat bezinfekčností. Tedy například v jejich zaměstnání nebo při hromadných akcích.
Snadné, ale nezpochybnitelné prokazování bezinfekčnosti má spolu s tzv. chytrou karanténou pomoci vyhnout se drahým plošným opatřením a širokým karanténám. V Česku je sice aktuálně pandemie na ústupu, i nadále ale vznikají lokální ohniska nákazy, jako například nedávno v OKD nebo nyní na pražském magistrátu.V Praze budou vznikat nová ohniska koronaviru, říká hygieničkaDomácí
„I nyní, kdy všichni věříme, že je pandemie na ústupu, je podobný systém potřebný. Již jen z čistě preventivních důvodů je žádoucí, aby platforma, jakou je CovidPass, byla plně funkční a připravená. Díky němu bude Česká republika podstatně lépe připravena na jakoukoliv podobnou hrozbu v budoucnu,“ uvedl epidemiolog a vládní zmocněnec pro vědu a výzkum ve zdravotnictví Roman Prymula.
CovidPass spolupracuje například se společností GHC Genetics, která již nyní zajišťuje dostatečnou kapacitu pro testování. GHC navíc již příští týden otevírá své odběrné pracoviště přímo na pražském Letišti Václava Havla a je připravena pružně reagovat na aktuální epidemiologickou situaci a přidávat další odběrová místa.Koronavirus na magistrátu: Hřib s Pospíšilem se hádají, kdo za to můžeDomácí
Systém CovidPass má potenciál vytvořit mezinárodní standard pro proces testování a následné prokazování výsledků. Bude spuštěn na konci června tak, aby lidem pomohl zjednodušit letní cestování do zahraničí.
Zdroj: www.novinky.cz/…/covidpass-nabid…