Clicks2.8K
Edward7
4

Polski naukowiec Dr Zalewski , znajduje w szczepionce , jaja dziwnego organizmu, które rozwijają się w pasożyta

„Dlatego w szczepionkach znajduje się grafen, który odżywia jaja”
„Coś takiego rozwinie się w tobie.” - jeśli się zaszczepiłeś....
Wiele osób może być już świadomych dziwnej „hydry”, podobnej do pasożyta, który został znaleziony w szczepionkach COVID przez dr Carrie Madej i kilku innych badaczy/naukowców –Dr Carrie Madej była kiedyś szczerym kiedyś zwolennikiem, a teraz i pojawia się w wielu wywiadach i wydarzenia, aby ostrzec opinię publiczną o tych niebezpiecznych zastrzykach. Oto wywiad między nią a Stew Petersem szczegółowo opisujący, co ona i jej zespół odkryli podczas badania zawartości fiolek:
Wideo - | Gulasz Peters | Dr Carrie Madej: Pierwsze amerykańskie laboratorium bada fiolki „szczepionki”, ujawniono przerażające wyniki

W szczepionce przeciw COVID zaobserwowano pasożyta, który mógł zostać zidentyfikowany jako „hydra vulgaris”. Zdjęcie przypisane do The Stew Peters Show i dr Carrie Madej.

Oprócz powyższego filmu, inny lekarz ujawnił podobny, ale nieco inaczej wyglądający organizm również w szczepionkach.
Dr Franc Zalewski twierdzi, że znalazł w szczepionkach COVID formę życia opartą na aluminium i węglu. Przedstawia również kilka pytań, dlaczego znajdują się one tylko w niektórych szczepionkach. W niektórych szczepionkach, jak mówi, mogły znaleźć tylko roztwór soli fizjologicznej. Stwarza to teorię, że szeroko rozpowszechniona legalna szczepionka zakażona pasożytami spowodowałaby zbyt wiele szkodliwych skutków ubocznych naraz – to byłoby dość alarmujące dla opinii publicznej, więc ci stojący za plandemią przeplatali swoje eksperymentalne/doświadczalne szczepionki pasożytnicze roztworami soli w aby oszczędzić niektórym szkodliwych skutków ubocznych i zgonów, ale tylko po to, aby przywrócić je później przy drugich strzałach i ciągłych dawkach przypominających (być może szczepionki są też z różną zawartością , w zależności od kraju dopow.).
To oczywiście tylko hipoteza; ale widząc wszystkie manipulacje, planiści dążą do i egzekwowania nakazów szczepień, kiedy NIE JEST TO POTRZEBNE, alternatywne powody - „dla zdrowia” są coraz mniej uzasadnione. Należy również pamiętać o radykalnych próbach NIH, CDC itp. zakazujących stosowania iwermektyny w leczeniu COVID i osób zaszczepionych, dobrze znanego i zatwierdzonego leku, który jest na rynku od LAT, a który tak się składa, że działa przeciwko pasożytom…

Ale inna hipoteza, którą stawia Franc Zalewski, mówi, że te pasożytnicze stworzenia mogą się nie pojawić, dopóki nie zostaną spełnione odpowiednie warunki życia. Mianowicie zmieszany z żywicą wraz z grafenem.
Nie przebiera w słowach. Nie powleka swoich odkryć cukrem. Podnosi alarm, że każdy, kto wziął te szczepionki, ma możliwość rozwoju tych istot w sobie. Film, w którym dr Zalewski omawia to, co znalazł w szczepionkach, można znaleźć poniżej , oryginalny wykład jest języku polskim.

Wideo - formy życia na bazie aluminium znalezione w szczepionkach pod mikroskopem – dr Franc Zalewski

Wszystkie cytaty dr. Franca Zalewskiego transkrypcja filmu:
Pierwsza próbka CV: „I tutaj widzimy dziurę (ponieważ taśma grafitowa użyta jako powierzchnia) zauważyłem dużo kryształów, ale niektóre tak „agresywne”, że nawet grafit trochę się stopił. I myślałem, że coś znalazłem. Oczywiście przeprowadziłem testy i okazało się, że to sól; ten płyn okazał się roztworem soli fizjologicznej. Nic innego w środku.
Więc kontynuowałem… Więc w pierwszej próbce nic nie znaleziono, wszystko wyschło, a nawet soli nie było już widać… więc skład płynu jest różny.”
Druga próbka CV: „W drugiej próbce znalazłem dużo kryształów. I tutaj widzimy wyniki: Składają się z sodu (Na) i chlorku (Cl). To właśnie nazywamy zwykłą solą do gotowania. Więc płyn zawiera tylko roztwór soli. Ale szukałem czegoś innego i jak zawsze coś znalazłem. I znalazłem to:
Oto, co znalazłem: „The Thing”.

@1:12 (zdjęcie przypisane dr. Francowi Zalewskiemu)
Gdzie jest mój marker? Musimy napisać „to coś” dużymi i pogrubionymi literami.
Kontynuowałem studia i przeprowadzałem testy. Co to jest? Wydaje się, że ma głowę i trzy nogi. Przeprowadziłem testy głowicy(1) i (2),(3),(4) i oto wyniki: to aluminium i węgiel… przepraszam, dostałem swoje narzędzie.”
[dr Franc Zalewski pisze na tablicy prezentacyjnej]: „TO”
„Ludzie bojaźliwi mogą wyjść z pokoju.
Nie, bez żartów.
Wyniki badań to: aluminium, brom i węgiel. Oznacza to, że „coś” ma nogi w różnych kolorach. Tutaj mamy wyniki testów tego „coś”. [trzyma obiekt demonstracyjny] To jest 1/10 tego. Jeśli głowa ma tutaj 2mm, to nogi/taśmy mają 25m. Głowica 2mm, a taśmy 25m. Tak."

@3:00 (zdjęcie przypisane dr. Francowi Zalewskiemu)
„I myślę: „Co to za istota?” Czy „to coś” jest czymś w rodzaju tego stworzenia z pazurami, które zabija ludzi? Czy może coś, co jest pokazane w „Matrixie”, które lata, ma macki i przyczepia się do innych rzeczy?
Nie.
„Ta rzecz” jest tutaj.

@ 3:50 (zdjęcie przypisane dr. Francowi Zalewskiemu)
„Tu masz to na zdjęciu. Covid19 szczepionki.
Witajcie przyjaciele. To jest „The Thing”, który testowałem na tych próbkach.
Tak? Wstrząśnięty?
„To coś” jest podawane ludziom w szczepionkach, ale w jajkach. Szukałem jego jaj. I powinni mieć odpowiednie środowisko. Jeśli zastrzyk jest testowany na gołym naczyniu, nic się nie dzieje, a jaja nie można znaleźć. Być może nie było ich w środku zastrzyku, ponieważ niektóre z nich to czyste roztwory soli fizjologicznej.
Ale testowane na taśmie grafitowej… Dlatego do szczepionek dodawany jest grafen, który odżywia jaja.
I drogie zaszczepione panie i panowie, możecie teraz zemdleć… Coś takiego będzie się w was rozwijało.
A głowa będzie miała 20 mikronów [ µ ] i długość 2,5 mm (macki).
To jest forma życia.
A teraz powinieneś zadać sobie pytanie… Za mało? Zbieg okoliczności… Franc właśnie to zrozumiał?… nawet ślepa wiewiórka czasami znajduje żołędzie…
Oznaczyłem fiolki numerami 1, 2 i 3. Dopiero w trzeciej było „ta rzecz” w środku. I rosło/rozwijało się 4 dni. Następnie jest umieszczany w komorze napylającej. Tam temperatura jest wysoka, więc grafit jest napylany, więc łuk elektryczny się pali.
Inny! Gdyby to był tylko jeden… ale tutaj widzimy jeszcze jeden… Widzimy wychodzącą z niego głowę i nogi. Skala wynosi 30 mikronów [ µ ].

@6:30 i 6:35 (zdjęcia przypisane dr. Francowi Zalewskiemu)

„To coś” znalazło podatny grunt. I tu mamy „to coś”, to się do nas uśmiecha. Tu jest głowa, a tu macki. Oto kolejny i kolorowe macki. I jest wykonany z aluminium i węgla. Czy znamy jakieś formy życia na bazie aluminium?

Teraz robimy. Większość ludzi ma go już w swoim ciele. Większość, która wzięła go dobrowolnie…
Bardzo się cieszę, że się tu zebraliśmy i że mogłem Wam zaprezentować „to coś”.
I znowu „rzecz” w innej próbce. Czy to jest roślina? Pył? „Istota” podana ludziom w jajach w żyznym/odpowiednim środowisku. Gdzieś w pobliżu może być jakiś sygnał, który spowodował, że ta istota zaczęła żyć. Tak jak nasiona szyszek nie wyrosną, jeśli nie znajdą się w odpowiednim środowisku na żyznej glebie, tak samo „ta rzecz” wydaje się nie ruszać. Może być uśpiony/śpiący.

Kto chce mieć w sobie „to”?
Wielu z Was już to wybrało i otrzymało… Witam. Mam nadzieję, że nie zostanie aktywowany.
Przejdźmy do kolejnych testów i punktów. Tutaj mamy formy życia oparte na aluminium. Czy znamy jakieś formy życia na bazie aluminium? Pytam najmądrzejszych przedstawicieli tego świata. Niech to przedstawią… ale nie w tajemnicy.

To jest koniec macki/nogi. Sposób, w jaki jest zbudowany, nie jest postrzępiony. Jest tak zbudowany. Kończy się łapą… I jest wykonany z aluminium. 100% aluminium. Mamy teraz istoty oparte na aluminium, które są w nas. [Dr. Zalewski koryguje się później, twierdząc, że końcówka macki jest oparta na węglu, a nie na aluminium.]
Tutaj mamy 10 mikronów i to jest noga. Długość nogi tej istoty wynosi około 2,5 mm.
To tylko życie… ale inne. Czy będzie życzliwy?
Może powinniśmy gdzieś tutaj wywiesić plakat… Żeby wszyscy dobrowolnie poddali się eutanazji?
Przestępcy tego świata… dobrze słyszysz…
Oto wyniki testów: Wykonany jest z węgla. Przepraszam, miałem na myśli węgiel, a nie aluminium, ale końcówka wykonana jest tylko z węgla. Popełniłem błąd.
To marka, która produkuje ten „uzdrawiający eliksir” dla naszego szczęścia i dobrego samopoczucia. [pokazuje slajd szczepionek firmy Pfizer] . To jest od tej marki.
A teraz warto zapytać, dlaczego niektórzy dostają zastrzyk z samego roztworu soli, a niektórzy dostają coś innego – jajka.
Ale nie mam się tego dowiadywać. Jestem poszukiwaczem prawdy, ale nie z tego świata. Musimy sobie zdać sprawę, że ten świat jest już prawie stracony.

Wystarczy spojrzeć na statystyki. Ile osób już to wzięło.
Tak, mamy wiele bakterii i wirusów, z którymi musimy sobie radzić. I nadal żyjemy. Ale nikt nam ich nie dawał sztucznie. Teraz większość wzięła go dobrowolnie.
Czy chcesz mieć w sobie taką istotę? Ma ładne kolory, można się nim zająć… Ale nie został stworzony po to, żeby siedzieć i nic nie robić. Chce też żyć i rozmnażać się… trzeba to sobie uświadomić.

A to nie jest jeż, ani też jeż morski”.

@12:38 (zdjęcie przypisane dr. Francowi Zalewskiemu)
„To jest pędzelek do wacików do pobierania próbek DNA. Jest to mały pędzelek do wymazów do pobierania próbek z ust lub z drugiej strony, jak w Chinach.
Dlaczego wacik jest tak zbudowany? Każde zakończenie jest stopione/zapieczętowane. Nie jest odcięty, jest stopiony. Przeanalizowałem końce, a także ściany boczne. Tutaj mamy ścianę boczną, a tutaj stopiony koniec. Szczoteczka do wacików zawiera tytan, aluminium i węgiel.
Musisz zdać sobie sprawę, że chodzi o zbieranie DNA. Byłem na lotnisku… i gdy tam przechodziłem, było oficjalnie napisane: „Centralna Baza Danych DNA”.
I tam pobierają próbki.
Celem testu wymazowego jest pobranie DNA. Dlaczego potrzebują naszego DNA? Zapraszam do sprawdzenia. Żartuję, teraz nie zrobimy sobie przerwy.
Ale kogo to interesuje? Tym, którzy są tym zainteresowani, cieszę się, że jesteście tutaj dzisiaj. Pokój jest wypełniony, ale… Powinno być was tu dzisiaj milion.
Ale może tam? Za ekranem będzie milion z was, którzy się o tym wszystkim dowiedzą.”

KONIEC TRANSKRYPTU

O: „Nazywam się Franc Zalewski, z zawodu geolog, mineralog ale także archeolog, kosmolog, egiptolog, zafascynowany matematyką i z powołania odkrywcą prawdy w Polsce i na świecie.” – Franc Zalewski

OGROMNE podziękowania dla dr. Franca Zalewskiego i wielu innych lekarzy/badaczy, którzy badają te szczepionki i prezentują swoje odkrycia. Narracja, że „szczepionki COVID” są dla nas korzystne, kruszy się z dnia na dzień. Twoja pomoc i poświęcenie w ujawnieniu tego jest bardzo doceniane.

A jak pyta dr Zalewski „po co im nasze DNA”? Cóż, spojrzenie na Human Genome Project, który ściśle współpracuje z NIH, może dostarczyć odpowiedzi. I nie mogę tego wyjaśnić, kiedy mówię, że TO NIE JEST DLA NASZEGO ZDROWIA .

I jeszcze raz trzeba się dziwić, że Ivermectin, lek pasożytniczy, tak dobrze sprawdza się w zwalczaniu szczepionek na COVID/COVID… I NIEZWYKLE WAŻNE pytanie, które musisz sobie zadać, dlaczego Ivermectin jest oczerniany i zabroniony w walce COVID/szczepionki zastępcze konkretnie? Na szefów agencji zdrowia/medycznych ? Zwłaszcza wśród licznych doniesień o pasożytniczych stworzeniach i zanieczyszczeniach znajdowanych w szczepionkach na całym świecie?

Nadal nie sądzisz, że dzieje się coś nikczemnego? Każdy bowiem, kto chce zaangażować się w tak przerażające (i złe) projekty, jak hybrydy ludzko-zwierzęce, czy eksperymenty z abortowanymi płodami, przekroczył już moralno-etyczne granice ludzkości i nie wykazuje przyzwoitości w trosce o zdrowie zwykłego człowieka.
Dr Anthony Fauci związany ze skandalem związanym z eksperymentami na hybrydach ludzi i zwierząt z abortowanymi częściami płodu

expandingawarenessrelations.com/…added-inside-the-vaccines-which-nourishes-the-egg/
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Ivermectin, lek przeciw pasożytniczy, tak dobrze sprawdza się w zwalczaniu szczepionek na COVID. I NIEZWYKLE WAŻNE pytanie, które musisz sobie zadać, dlaczego Ivermectin jest oczerniany i zabroniony w walce COVID/szczepionki zastępcze konkretnie? Na szefów agencji zdrowia/medycznych ? Zwłaszcza wśród licznych doniesień o pasożytniczych stworzeniach i zanieczyszczeniach znajdowanych w More
.
Ivermectin, lek przeciw pasożytniczy, tak dobrze sprawdza się w zwalczaniu szczepionek na COVID. I NIEZWYKLE WAŻNE pytanie, które musisz sobie zadać, dlaczego Ivermectin jest oczerniany i zabroniony w walce COVID/szczepionki zastępcze konkretnie? Na szefów agencji zdrowia/medycznych ? Zwłaszcza wśród licznych doniesień o pasożytniczych stworzeniach i zanieczyszczeniach znajdowanych w szczepionkach na całym świecie?

Nadal nie sądzisz, że dzieje się coś nikczemnego?

Każdy bowiem, kto chce zaangażować się w tak przerażające (i złe) projekty, jak hybrydy ludzko-zwierzęce, czy eksperymenty z abortowanymi płodami, przekroczył już moralno-etyczne granice ludzkości i nie wykazuje przyzwoitości w trosce o zdrowie zwykłego człowieka.

Dr Anthony Fauci związany ze skandalem związanym z eksperymentami na hybrydach ludzi i zwierząt z abortowanymi częściami płodu
trio plus
Zapraszam do filmu Venom. I nie koniecznie musi się to skończyć dobrze.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU