Clicks401
CÓRKA MARYI
2

ZAPROSZENIE NA GLOBALNE SPOTKANIE KRUCJATY MODLITWY

Drodzy Wojownicy Modlitwy Krucjaty,

Jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w następnym Globalnym Spotkaniu Krucjaty Modlitwy, które odbędzie się 21 listopada o godzinie 21:00 czasu Hongkongu - (14:00 czasu warszawskiego).

Tematem przewodnim tego Światowego Spotkania Krucjaty Modlitwy będzie „Nasz Pan Jezus Chrystus, Powracający Król".

Ta globalna sesja modlitewna krucjaty jest bardzo ważna, ponieważ jest to nasze jedyne globalne spotkanie modlitewne w listopadzie - w 10 rocznicę Misji Jezusa dla ludzkości.

To globalne spotkanie modlitewne będzie w języku angielskim, jednak podczas tego wydarzenia będą obecni tłumacze na żywo, którzy poprowadzą modlitwy w różnych językach, a mianowicie: hiszpańskim, francuskim, wietnamskim, indonezyjskim, koreańskim, chińskim, chorwackim, polskim, słowackim i węgierskim.

To Globalne Spotkanie Modlitewne Krucjaty jest przygotowaniem do zbliżającej się uroczystości Chrystusa Króla. Połączmy się wszyscy jako jedna zjednoczona, Globalna Armia Reszty w tym globalnym spotkaniu modlitewnym, kiedy razem odmawiamy Różaniec Święty, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a także Modlitwy Krucjaty.

Będziemy również czytać wybrane Orędzia z Księgi Prawdy na temat „Nasz Pan Jezus Chrystus, Powracający Król”.

Ponieważ z niecierpliwością oczekujemy nadejścia Bożego Narodzenia 2020 roku, przygotujmy się również duchowo jako jedna Armia Reszty na Drugie Boże Narodzenie - zbliżające się Drugie Przyjście Pana naszego Jezusa Chrystusa, który wkrótce powróci jako Król Wszechświata.

Zaproś swoich przyjaciół i innych Wojowników Modlitwy Jezusa do Ludzkości, aby przyłączyli się do tej globalnej sesji modlitewnej, udostępniając ten link rejestracyjny: https://bit.ly/GlobalCrusadeofPrayerMeetingNov21

* * *

P.S. odnośnie do programu zoom.
Jak się zarejestrować?


Aby się zarejestrować na spotkanie, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk “Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)
Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Jak się połączyć?
Aby się połączyć na spotkanie modlitewne, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa “Click Here to Join” (co oznacza: “Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa “Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie. Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.
CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
Zaproś swoich przyjaciół i innych Wojowników Modlitwy Jezusa do Ludzkości, aby przyłączyli się do tej globalnej sesji modlitewnej.