Anton Čulen
71.6K

Fauci k Vatikánskej konferencii o zdraví: Kňazi sú kľúčom k presvedčeniu veriacich, aby prijali vakcíny proti covidu

Fauci k Vatikánskej konferencii o zdraví: Kňazi sú kľúčom k presvedčeniu veriacich, aby prijali vakcíny proti covidu.

Fauciho „morálny kompas je na rovnakej úrovni ako Dr. Josef Mengele“

VATICAN CITY, May 10, 2021 (LifeSiteNews) — Tvár americkej odpovede na COVID-19 je presvedčená, že duchovní sú kľúčom k presvedčeniu veriacich, ktorí sa zdráhajú prijať experimentálnu vakcínu proti koronavírusu.
Dr. CN Sanjay Gupta, novinár špecializujúci sa na medicínu, urobil rozhovor s Dr. Anthony Faucim, riaditeľom Národného ústavu pre alergie a infekčné choroby (NIAD), ku konferencii o zdraví sponzorovanú Vatikánom, zverejnenú minulý týždeň. Na otázku Guptu, čo by povedal ľuďom „váhajúcim s očkovaním“, Fauci naznačil, že nebol vždy najefektívnejším presvedčovacím prostriedkom.

„Musíte ich spojiť s ľuďmi, ktorým dôverujú,“ uviedol Fauci, ktorého divízia NIAD v Národnom inštitúte zdravia (NIH) poskytla univerzite v Pittsburghu veľký grant na vykonávanie lekárskeho výskumu vrúbľovaním skalpov potratených detí na hlodavce.

„To, čo zisťujeme, je, že záleží na vás, kto je publikum a kto je posol,“ povedal Fauci ľavicovému novinárovi.

„Musíte sa spojiť s poslom publika. A myslím si, že ak to urobíte, prekonáte veľa zdráhania. Keď idete do zákopov a máte niekoho, kto je hlboko veriacim človekom, ktorý bude počúvať svojich duchovných, je to iné ako keď ja, s oblekom, idem do terénu povedať ľuďom, aby niečo robili.“

Gupta reagoval slovami, že väčšina ľudí bude Fauciho počúvať a že je to jedna z jeho najväčších ašpirácií a snov, aby čoskoro spolu s režisérom strávili nejaký čas. Lichotivé poznámky boli v súlade s rozhovorom reportéra CNN, ktorý sa začal plnou chválou a Faucimu pripísal zásluhy za vývoj vakcín.
„Už viac ako rok pomáha Dr. Anthony Fauci nám všetkým tu v Spojených štátoch a po celom svete prekonať túto pandémiu koronavírusu,“ uviedol Gupta.
„Jeho vytrvalý prístup plný dôkazov a faktov priniesol pocit uistenia, ale tiež nám pomohol vyvinúť veci ako vakcíny bezprecedentnou rýchlosťou, ktoré očividne pomáhali krajinám po celom svete.“

Prvá Guptova otázka, ktorá najskôr hovorila o tom, že „veda a viera“ sa niekedy javia ako „nekompatibilné“, sa v skutočnosti netýkala náboženskej viery, ale bola výzvou pre Fauciho, aby vysvetlil, ako jeho „systém viery“ informoval o jeho prístupe k novému koronavírusu. Fauci predtým počas vypuknutia koronavírusu povedal Američanom, že je príliš nebezpečné prijímať sväté prijímanie, ale sex s cudzincami bol v poriadku „ak ste ochotní riskovať“.
„Viera, veríš v určité veci.“ Ale s vedou chcete dôkazy, chcete rozum, úsudok,“ povedal Gupta.

„Len by vás zaujímalo, čo si myslíte o vede a viere a inflexných bodoch, ale tiež o tom, keď je niečo skutočne nové, ako napríklad v prípade tohto koronavírusu, nie je veľa dôkazov?“ pokračoval.

„Nakoľko sa musíš spoliehať iba na svoju vlastnú vieru, nie nevyhnutne na náboženskú vieru, ale iba na svoj systém viery?“
Ctený hosť Vatikánskej konferencie o zdraví uviedol, že je rád, že Gupta povedal „nie nevyhnutne náboženská viera“. Fauci vysvetlil, že jeho prístup, keď „začínal s ničím“, bol „kombináciou inštinktu, dobrého úsudku a volania späť zo skúsenosti“.

„To je v niektorých ohľadoch otázka nenáboženskej viery,“ pokračoval.
Fauciho národný inštitút pre alergiu a infekciu (NIAD), Národný inštitút zdravia (NIH), udelil univerzite v Pittsburghu veľký grant na vykonávanie lekárskeho výskumu štepením skalpov potratených detí na hlodavce.

„Keď sa budete dostávať stále viac a viac k spoľahlivým vedeckým informáciám, trochu sa vzdialite od druhu skúseností, inštinktu a získate viac informácií o realite dôkazov, ktoré máte.“
S možným odvolaním sa na svoju predchádzajúcu radu na začiatku vypuknutia epidémie COVID-19, aby nelekársky personál nenosil masky, Fauci sa posťažoval, že niektorí ľudia „neocenia“, že „vývoj porozumenia a vývoj vedomostí“ znamenalo, že sa zmenili „hľadiská“.

„Pretože samotné údaje sa nevyhnutne nezmenia, ale ďalšie údaje zmenia stav vašich vedomostí,“ uviedol.

„A vaše vedomosti môžu byť len minimálne a vy konáte na základe „viery“ v porovnaní so skutočnými vecnými dôkazmi v dátach, ktoré vám skutočne dajú oveľa väčší základ.“

Gupta pomohol Faucimu vysvetliť vývoj jeho názorov tým, že sa ho opýtal, ako je ochotný prijať nové údaje, ktoré „nedávajú zmysel“. Fauci, ktorý sa za posledný rok zúčastnil viac ako 300 mediálnych vystúpení, odpovedal, že musí byť flexibilný, rozhľadený a skromný. Naznačil, že väčšina ľudí šíriacich COVID-19 je asymptomatická, čo je v rozpore s konvenčnými poznatkami o prenose respiračných chorôb.

„Nikdy by sme si nepredstavovali a bolo jedinečné, že máme do činenia s vírusom, kde jedna tretina až 40% ľudí nikdy nemá žiadne príznaky.“ A 50 až 60% ľudí, ktorí sa nakazia, sa nakazia od niekoho bez príznakov,“ uviedol Fauci.
„To bolo úplne bezprecedentné.“ Naprosto. A to je dôvod, prečo, keď vedci hovorili, nie je to skutočne hlavný zdroj asymptomatickej infekcie. A teraz zistíte, že sa prenáša najmenej polovica infekcií.“

Fauci tvrdil, že potreba nosenia masiek „bola závažná“, že vírus zabil v USA 570 000 ľudí a ľudia boli každý týždeň „zasiahnutí ďalšou výzvou“ z variantov vírusu.
Fauci je najlepšie plateným zamestnancom vlády USA. Od roku 2014 zarobil 417 608 dolárov ročne – viac ako prezident. Krátko po svojom nástupe do funkcie prezident Joe Bidena ustanovil Fauciho za svojho hlavného lekárskeho poradcu a Fauci informoval Svetovú zdravotnícku organizáciu, že peniaze amerických daňových poplatníkov budú opäť financovať potraty v zahraničí.

„Našou politikou bude podpora sexuálneho a reprodukčného zdravia a reprodukčných práv žien a dievčat v Spojených štátoch, ako aj na celom svete,“ uviedol vtedy. „Za týmto účelom prezident Biden v nadchádzajúcich dňoch odvolá politiku mesta Mexico City, ako súčasť svojho širšieho záväzku chrániť zdravie žien a presadzovať rodovú rovnosť doma i na celom svete.“


Politika v Mexico City zakazuje federálne financovanie potratov v zahraničí. Za bývalého prezidenta Donalda Trumpa sa rozšírila do politiky s názvom Ochrana života v rámci globálnej pomoci v oblasti zdravia.

Vo februári 2021 Fauci trval na tom, že pre bezpečné opätovné otvorenie škôl je nevyhnutné schválenie stimulačného balíka COVID-19 vo výške takmer 2 bilióny dolárov, ktorý dal stovky miliónov dolárov na potratové aktivity a umožnil prístup plánovaného rodičovstva ku grantom „pre malé podniky“.

Fauciho „morálny kompas je na rovnakej úrovni ako Dr. Josef Mengele“
Vzhľadom na skutočnosť, že Fauci „dohliadal na agentúru, ktorá brala skalpy zavraždených detí a vrúbľovala ich na myši“, „morálny kompas Fauciho je na rovnakej úrovni ako Dr. Josef Mengele“, komentoval Michael Hichborn, prezident Lepanto Institute.

Napodobňujúc prístup zakladateľky Planned Parenthood Margaret Sangerovej, „Fauci chce teraz pomocou katolíckych kňazov presvedčiť verných katolíkov, aby prijali neoverenú vakcínu, ktorá spôsobila viac ako 3 000 hlásených úmrtí a s tým spojených viac ako 100 000 závažných nežiaducich reakcií,“ varoval Michael Hichborn z Inštitútu Lepanto.

„Za posledných osem rokov verní katolíci s hrôzou sledovali, ako Vatikán chváli potratárov, dal priestor nadšencom kontroly populácie, zvrátil katolícke učenie, upravil nášho blahoslaveného Pána a dokonca posadil na trón pohanský idol, takže prítomnosť Anthonyho Fauciho na tejto konferencii nie je, bohužiaľ, prekvapením,“ povedal Hichborn pre LifeSiteNews. „Fauciho politika viedla k zastaveniu VŠETKÝCH verejných omší po celých Spojených štátoch v najposvätnejšom období roka, takže jeho žiadosť o poskytnutie „vedenia“ katolíckemu kléru je známkou toho, že Vatikán stratil zmysel pre nadprirodzenú vieru.“

Hichborn poznamenal, že ak by sa Fauci „posmieval pojmu globálna zmena podnebia, alebo by sa postavil dôrazne proti socializmu, alebo keby miloval tradičnú latinskú omšu, bol by vo vatikánskych kruhoch považovaný za vyvrheľa. Vatikán je úplne hore nohami, ako Simonisti v Danteho ôsmom kruhu pekla.“
Hichborn pripomenul, že podlé osobnosti už v minulosti vyzývali farárov a kňazov, aby pomáhali pri propagovaní vnútorných ziel.

„V roku 1939 napísala Margaret Sangerová doktorovi Clarencovi Gambleovi návrh, aby presvedčili „čiernych lekárov“ a „čiernych kňazov“, aby propagovali antikoncepciu medzi čiernou populáciou. Fauci, napodobňujúc Sangerovej prístup, chce teraz pomocou katolíckych kňazov presvedčiť verných katolíkov, aby prijali neoverenú vakcínu, ktorá má viac ako 3 000 hlásených úmrtí a s tým spojených viac ako 100 000 závažných nežiaducich reakcií. Verní katolíci majú plné právo vakcínu odmietnuť a mali by povedať Faucimu a jeho lokajom, aby vypadli!“

Iba jedna z mnohých prezentácií na propagáciu vakcín COVID-19
Predbežne zaznamenaný rozhovor reportéra CNN s Fauci zverejnili organizátori V. vatikánskej konferencie „Exploring the Mind, Body & Soul“ („Skúmanie mysle, tela a duše“) vo štvrtok 6. mája 2021. Bol to prvý rozhovor, ktorý otvoril trojdňové prezentácie, ihneď po úvodných slovách predsedu Nadácie Cura Dr. Robina L. Smitha a príhovore kardinála Gianfranca Ravasiho, prefekta Pápežskej rady pre kultúru, dvoch spoluhostiteľov konferencie o zdraví. V súlade s medzinárodným, predovšetkým na anglický jazyk zameraním a s dôrazom na USA, kardinál Ravasi uviedol okrem Sokrata a Biblie aj amerického básnika Walta Whitmana.

Rozhovor Gupta pre Fauci bol iba jednou z mnohých vopred zaznamenaných prezentácií, ktoré sa zameriavali na pandémiu COVID-19 a propagovali experimentálne vakcíny COVID-19. V jednom rozhovore sa dcéra bývalého prezidenta Chelsea Clintonová, ktorá je teraz podpredsedníčkou Clintonovej nadácie, zasadzovala za globálnu reguláciu sociálnych médií za účelom cenzúry kritikov vakcín proti koronavírusom. Niekoľko generálnych riaditeľov farmaceutických a biotechnologických spoločností, vrátane Alberta Bourlu zo spoločnosti Pfizer a Dr. Stéphane Bancel, diskutovalo o vakcínach COVID-19. Vatikán tiež oznámil, že Bancel dostal cenu Pápežského hrdinu „za inšpiráciu pre vedenie a vytrvalé odhodlanie chrániť celé ľudstvo“.

Na konferencii, ktorá sa konala vo Vatikáne, bolo medzi darcami mnoho farmaceutických a biotechnologických spoločností. Medzi ne patrili Sanford Health, Celularity, Akkad Holdings, John Templeton Foundation, Helmsley Charitable Trust, Sorrento Therapeutics, Aspire Capital, Hackensack Meridian Health, University of California San Diego T. Denny Sanford Institute for Empathy and Compassion, United Therapeutics, Alliance Global Partneri, Moderna, nadácia Guthy-Jackson Foundation, AARP, rodinná nadácia Elizy a Hugha Culverhouseovcov, Lawrence Krimker, John and Mary Pappajohn, Produce Marketing Association, Tivity Health, Breton Family Fund, CRISPR Therapeutics, Gary & Mary West Foundation , Health eVillages, Horizon Blue Cross Blue Shield of New Jersey, JDRF, First Quality, Piper Sandler, Sternaegis Ventures, The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, Cryoport, Dr. Randall Prust, Nadácia Susan Scott, Amicus Therapeutics, Arlean a Martin Bednaroví, poradcovia Healthscape, Malekova Pizza Palace, skupina Selective Benefits Group, Maltézsky rád a sponzori, ktorí si želali zostať v anonymite.

Výber moderátorov, z ktorých niektorí, ako napríklad Chelsea Clintonová, sú známymi podporovateľmi potratov a záležitostí LGBT, bol medzi katolíkmi kontroverzný arcibiskup Carlo Maria Viganò. Bývalý pápežský nuncius v Spojených štátoch vyhlásil, že V. vatikánska konferencia bola škandalóznym potvrdením znepokojivého vzdialenia sa súčasnej hierarchie, najmä jej najvyšších rímskych členov, od katolíckej viery.“

Preklad: Dalibor Kovačič
alianciazanedelu.sk/archiv/8964
ľubica
nechápem...prečo také deti Janko a Marianka odmietli sadnúť ježibabe na lopatu a všetko urobili preto, aby NIE oni ale ona, tá podlá klamárka skončila v peci! a biskupi celého sveta tlačiaci na svojich knazov, zasvatených a laikov konajú ako zbavení rozumu, bez viery v moc Trojjeidného Boha Chmielewski - Dobry pastier dôveruje v moc Boha
a nútia tak sadnúť si na lopatu diablom stelesneným vo …More
nechápem...prečo také deti Janko a Marianka odmietli sadnúť ježibabe na lopatu a všetko urobili preto, aby NIE oni ale ona, tá podlá klamárka skončila v peci! a biskupi celého sveta tlačiaci na svojich knazov, zasvatených a laikov konajú ako zbavení rozumu, bez viery v moc Trojjeidného Boha Chmielewski - Dobry pastier dôveruje v moc Boha
a nútia tak sadnúť si na lopatu diablom stelesneným vo farmakopriemysle....ktorým nejde o nič iné len o špinavé zisky z vakcín a o genocídu národov....
takí hlúpi ste? to sa pýta apoštol Pavol! Nebránite EVANJELIUM ZIVOTA a podporujete smrt tísícov ludským životov?
Kedy sa spamatate páni v KBS? Ked budu deti a mladí umierat ako na bežiacom páse?
Ak si tak chcete velmi sadnut diablovi na lopatu, tak si sadnite sami a nenutte veriacich a nemýlte ostatných svojimi dvojznačnými slizkými nariadeniami, trúfalou reklamou v TV LUX na LUMENE a v Katolíckych novinách!!! Boh sa posledné slovo a kiežby tak mocne zahviždal v Jeho rukách bič nad vašimi očkovacími miestnostami a všetkou provládnou špinou, ktorú ste natrúsili v božích chrámoch...../ dezinfekcia, rúška,odpstupy apodobne prejavz NWO:::/
ľubica
Výber moderátorov, z ktorých niektorí, ako napríklad Chelsea Clintonová, sú známymi podporovateľmi potratov a záležitostí LGBT, bol medzi katolíkmi kontroverzný arcibiskup Carlo Maria Viganò. Bývalý pápežský nuncius v Spojených štátoch vyhlásil, že V. vatikánska konferencia bola škandalóznym potvrdením znepokojivého vzdialenia sa súčasnej hierarchie, najmä jej najvyšších rímskych členov …More
Výber moderátorov, z ktorých niektorí, ako napríklad Chelsea Clintonová, sú známymi podporovateľmi potratov a záležitostí LGBT, bol medzi katolíkmi kontroverzný arcibiskup Carlo Maria Viganò. Bývalý pápežský nuncius v Spojených štátoch vyhlásil, že V. vatikánska konferencia bola škandalóznym potvrdením znepokojivého vzdialenia sa súčasnej hierarchie, najmä jej najvyšších rímskych členov, od katolíckej viery.“
---------------------------

Vigano je jediný majak v RKC, ale len tí ktorí sa chcú zachranit sa budu riadit jeho svetlom, ostatni sa roztrieskaju o skaly a plytčinu NWO, ktorý sa rozvíja a bujnie už dlho ( od II.VK) no hlavne po roku 2012 , ked pravá cirkev bola oklamaná, podvedená a zvedená nepravým kormidelníkom rímskym biskupom Bergogliom....

Viganò on Vatican ‘health’ conference with Fauci: Holy See is ‘making itself the servant of the New World Order’
Hammer Hammer
Už nemajú veľa času a preto robia tie zrúdne veci , a vedia o tom.
Samson1
Fauci kněží mají být služebníky Boží a ne Luciferovi.
ľubica
Modré Hluboké Nebe
Proč ještě nevíte, že vatikán je díra z pekla?