Otec Eirene
222K

Nagasaki bomba náhoda?

Nagasaki bomba náhoda?

o. Eirene
sites.google.com/…/nagasaki

Sv. Don Bosko povedal: "Jediná skutočná vojná v histórii je vojna proti Kristovej Cirkvi."
Možno nám tento citát objasní aj zhodenie atómovej bomby na Nagasaki.

Mám svoje roky, katolícku vieru, aj skúsenosti, aby som len tak ĹAHKO pripustil, že zhodenie atómovej bomby PRESNE na najväčšiu katolícku komunitu v Japonsku bola iba taká "neuveriteľná" NÁHODA. Podobne, ako brutálne zbombardovanie Drážďan nebolo žiadnou "náhodou", hoci nemali žiadny vojenský význam (okrem vojny medzi Bohom a satanom zaiste), tak všetko svedčí aj o zhodení bomby v Nagasaki.

Najhutnejší zdroj a dôkazy o tom, že Nagasaki nebola "náhoda" je v knihe: David J Dionisi, Atomic Bomb Secrets. Je to hutne písaná 217 stranová kniha so 496 poznámkami (referenciami), ktorá zmieta zo stola tradičnú verziu o bombardovaní Nagasaki.

Argumenty, že zhodenie atómových bômb bolo nutné na skoré ukončenie vojny, na záchranu tisícov životov, na vyhnutie sa studenej vojny s Ruskom, na donútenie Japonska vzdať sa, a podobné, vôbec neobstoja. A niet tu miesta o nich hovoriť.

Podľa Dionisia bolo v Nagasaki v r. 1945 asi 50 tisíc katolíkov. Zdá sa mi, že mnohé čísla sú veľmi podhodnotené (a opozícia má na to svoj dôvod!). Nagasaki bolo nazývané: "Japonský Vatikán".

- To, že vraj nad Kokurou, hlavným cieľom bomby, bola "slabá viditeľnosť", Dionisi dôkladne vyvracia.

- Bomba bola zhodená PRESNE nad katedrálu v Urakami, ktorá bola najväčšia na celom Východe. Bolo to počas národnej púte.

- Truman a iní U.S. hodnostári tvrdili, že cieľ bol vojenský, prístav. Ale lietadlo preletelo 5 km za prístav a tam zhodilo bombu. Prístavný žeriav, jasne viditeľný, postavený v r. 1909 dodnes stojí.

- Keď ľudia myslia na atómové zbombardovanie Japonska, väčšina myslí na Hirošimu. Dionisi uvažuje nad psychologickou zámienkou. Prvá bomba zostane v ľudských mysliach, zatiaľčo prvoradý cieľ sa bude prehliadať.

- Iný usvedčujúci fakt od Dinonisia je, že nehorázne krvavý boj o Okinawu (cez 150 tisíc zabitých) nebol vôbec potrebný, aby sa vyhrala vojna. Bojoval sa preto, aby presvedčila Američanov, že zhodenie atómových bômb je nutné.

- Japonsko už jasne prehralo vojnu a cisár bude musieť prehlásiť, že nie je bohom, bude musieť povedať ľuďom, že nemá božské atribúty. Zbombardovanie Nagasaki okrem iného zaistilo, aby duchovné prázdno po tomto vyhlásení nezaplnila katolícka Cirkev.

- Ruiny kostola boli neskôr odstránené (aby neboli na očiach pre budúce pokolenia) a “ODNIEKIAĽ” prišli veľké peniaze na jeho znovuvybudovanie.

- Dionisi hovorí, že s kníhkupectvom Amazon má už dlho problém, lebo odstraňujú hodnotenia pri jeho knihe.

BOOK REVIEW: DAVID J. DIONISI, ATOMIC BOMB SECRETS
The Secret of Nagasaki
Proč právě Nagasaki a proč právě Urakami?
Modlili se ke stejmému Bohu.
ľubica shares this
22
vdaka P. Bohu za o.Čajku, za všetky jeho príspevky, nech ho vyslobodí M. Božia čím skor z očistca, nech sa prihovára za našich kňazov ktorí sú terorizovaní svojimi biskupmi vakcináciou:Pomožme kňazom modlitbou a pôstom, aby nepodľahli zosilenému tlaku vakcináciePomožme kňazom modlitbou a pôstom, aby nepodľahli zosilenému tlaku vakcinácie
Renda shares this
6
.
snakee
a hlavně žili v tradici, dnes by nestálo nic
Samson1
Ti řeholníci se modlili zrovna růženec a přežili vlastně v epicentru výbuchu a tomové bomby. Ani toto není náhodou, to k nám Bůh promlouvá skrze věci a události. Nedávné požáry ve Španělsku.