Clicks3.3K

Premier Tusk pod presją dymisji ministra Millera

sowa
Stefan Kosiewski: Premier Tusk pod presją dymisji ministra Millera Written by sowa sowa.quicksnake.org today at 15:05 in category Polnisches Kulturzentrum, Share fot.: Stefan Kosiewski przed …More
Stefan Kosiewski: Premier Tusk pod presją dymisji ministra Millera
Written by sowa sowa.quicksnake.org today at 15:05 in category Polnisches Kulturzentrum,

Share

fot.: Stefan Kosiewski przed budynkiem, w którym skazano go w 1977 r. na wyrzucenie ze studiów "za postawę niegodną studenta PRL".

Premier Tusk pod presją dymisji ministra Millera.
"Po śmierci organizm mógł wytworzyć pewną ilość alkoholu" - wytłumaczył Minister Spraw Wewnętrznych Miller na konferencji prasowej obecność alkoholu we krwi pobranej przez Moskwę ze zwłok generała Błasika. Przewodniczący Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej dał przy tym znowu Polakom dużo do myślenia wychodząc z rządową tym razem wersją zamachu wypowiedzianą przez siebie uwagą: "Generał Błasik mógł być ochroną dla pilotów przed presją".

Zgodnie z ustaleniami moskiewskiej komisji wpływ na załogę tupolewa miała presja psychiczna ze strony dowódcy wojsk lotniczych gen. Andrzeja Błasika, który przebywał w kabinie pilotów do momentu rozbicia się samolotu. - Wykryto alkohol w jego krwi - powiedziała Anodina dodając, że według wyników badań gen. Błasik miał 0,6 promila alkoholu we krwi. - W krwi członków załogi nie było obecności jakichkolwiek preparatów, w tym alkoholu - dodał Aleksiej Morozow.
Wyjaśnijmy zatem, iż nauka mówi o pojawiającym się w krwioobiegu alkoholu będącym wynikiem przemiany materii w organizmie ludzkim i notuje go w skali od 0,001 do 0,003 ‰, natomiast rutynowe badanie krwi na zawartość alkoholu oraz innych preparatów na całym świecie nie uwzględnia tych znikomych ilości alkoholu endogenicznego, który żywy organizm mógł wprawdzie wytworzyć, lecz żaden organizm po swojej śmierci nie mógł zaprawdę nic już wytworzyć, bowiem po śmierci każdy organizm przestaje funkcjonować i nie wytwarza już nic, ani alkoholu, ani nic innego, gdyż rozkłada się tylko na ulegające rozkładowi zwłoki oraz nieśmiertelną Duszę, która w ufnym rozumieniu Polaka i Katolika jest w rękach Pana Boga, a według innych przekonań, uznanych po Soborze Watykańskim II przez Jana Pawła II za równorzędne, wędruje po świecie w ciałach różnych zwierząt nie dążących przecież w swoim życiu do żadnego zbawienia, bądź też wypoczywa sobie na łonie Abrahama, żeby nie wchodzić w konflikt z Palestyńczykami na ogrodach Allacha.

Jerzy Miller opowiada na konferencji prasowej bzdury i tak ustawia dziennikarzy prasy światowej, żeby nie chcieli obejrzeć karety, którą rząd Tuska może mieć w ręku zgłaszając ustami ministra trzy bez atu.

Minister rządu Donalda Tuska mataczy utrudniając śledztwo prowadzone przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie w sprawie ustalenia sprawcy katastrofy w Smoleńsku, a to pozwala światu przypuszczać, że policja, która założyła po śmierci generała Papały urządzenie podsłuchowe w jego trumnie, mogła przenieść tymczasem ten podsłuch z aserwatów MSW do trumny złożonej na Wawelu, żeby podsłuchać modlących się u trumny prezydenta Kaczyńskiego rodaków, czy nie wygadają się przypadkiem w modlitwach nad tą trumną, komu to jeszcze oprócz Palikota z Biłgoraja, czy Czeladzi żydokomuna oddała monopol na wytwarzanie alkoholu na tym świecie i gadanie do ludzi jak do pijanych Polaków.

W kabinie tupolewa były przynajmniej dwie osoby, które nie powinny tam być: Błasik, Kazana i ten trzeci, który zgodnie z sugestią ministra Millera mógł wywierać presję na podległych mu urzędników. Na to wskazuje analiza głosów z pokładu tupolewa i potwierdzają chyba fotografie odnalezionych w kabinie zwłok, a może tylko tych fotek nikt w Polsce jeszcze nie obejrzał?

Premier Tusk znajduje się pod presją dymisji złożonej de facto przez ministra Millera.

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
sowaeuropean magazine - magazyn europejski - europäisches magazin
Thursday, Jan 13, 2011 Posted by sowa at 7:18 AM|
sowa.mypodcast.com
przekapaneTagi: alkohol Błasik miller Smoleńsk tupolew Tusk 14:51, kultur , zabici , Link
sowa.quicksnake.org/…/Stefan-Kosiewsk…