CÓRKA MARYI
164.3K

JEZUS: Zanim nadejdzie Wielki Piątek, wiele dusz zrozumie, że Moje Ostrzeżenie dla ludzkości już zawisło nad światem

JESUS: By the time Good Friday arrives many souls will begin to realize that My Warning to humanity is upon the world

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

sobota, 9 marca 2013 roku, godz. 21.45

Moja szczerze umiłowana córko, zanim nadejdzie Wielki Piątek, wiele dusz zrozumie, że Moje Ostrzeżenie dla ludzkości już zawisło nad światem. Gdy tylko nastanie obrzydliwość, Prawda tych Orędzi zostanie rzeczywiście zrozumiana.

Zgromadźcie swoje narody, zjednoczcie się w modlitwie, bo ciemne chmury pokryją ziemię. Ludzkości zostaną wymierzone kary, gdy będzie się pogrążać w przepaści obojętności do Słowa Bożego i apatii.

Ci, którzy się odwrócili od Darów danych ludzkości przez Moją Śmierć na Krzyżu, zostaną obudzeni i ujrzą, jak groteskowe są ich dusze w Moich Oczach. Wkrótce zobaczą, że został im dany tylko krótki czas na skruchę. Bo Moja cierpliwość jest wielka, ale Mój smutek jest przepastny. Tak cierpkie są ich serca, że nie tylko unikają Mnie, ich ukochanego Jezusa, ale wyrzekają się Darów, które im swobodnie udostępniam.

Zwiedziono ich tak bardzo, że uwierzyli w swoje własne fałszywe złudzenia, że świat należy do nich, obojętne, jaki sposób życia wybiorą, nie dbając o to, by pohamować swój pęd za zadowoleniem. Nie będą już dłużej mogli korzystać z tego świata jak ze swego, bo jest to tylko stan tymczasowy. Wkrótce znajdą się w nowej rzeczywistości, a dla wielu z nich nie będzie to Mój Nowy Raj.

Moja Interwencja jest bliska, a Mój plan ratowania świata wkrótce zostanie całkowicie poznany. Pycha jest waszym największym wrogiem i największą winą szatana. Gdy ktoś potępia drugiego, upomina drugiego i wytyka palcem drugiego, wysuwając przeciwko niemu oskarżenia w Moje Imię, to padł ofiarą grzechu szatana. To grzech pychy doprowadzi ludzkość do upadku i pogrąży wiele dusz w ogniu piekielnym. Nie padajcie ofiarami tej klątwy złego ducha i milczcie, jeśli nie zgadzacie się z innymi, którzy głośno krzyczą przeciwko Mnie kłamstwami wylewającymi się z ich ust, nawet jeśli wiecie, że nie mówią Prawdy. Musicie opuścić oczy i po prostu głosić Moje Słowo.

Brońcie Mnie tylko przez oznajmianie światu tego, co wiecie o Moim planie ratowania dusz. I nawet wtedy, gdy te dusze, które uważają, że ich wiedza o Mnie daje im prawo do upominania innych, żądają od was odpowiedzi, nigdy nie wolno wam bronić Mnie poprzez wdawanie się w dyskusję.

Wkrótce wiele wydarzeń na świecie będzie szokować większość ludzkości. Nawet najbardziej obojętni ludzie, przeżywający swoje życie w próżni ziemskich ambicji i mający niewiele czasu na sprawy duchowe, zaczną sobie uświadamiać, że wiele się zmieniło. Będą wiedzieli, że nie są w stanie pojąć tych zmian, a to spowoduje, że bardziej się otworzą na Słowo Boże.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_________________________________________________________________

PROSZĘ, ZOBACZ:

Księga Prawdy - Ostrzeżenie (Oświetlenie Sumienia)

I PRZECZYTAJ:

Matka Zbawienia: Nawrócenie obiecane przez Mojego Ojca rozpocznie się w tym miesiącu

_________________________________________________________________