Orędzia
721

Żyjesz w czasach gorszych niż czas powodzi. Ludzie rzucili wyzwanie Stwórcy i chodzą jak niewidomi, prowadząc innych niewidomych.

22 maja 2021 - 5128. Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera.

Matka Boża, Królowa Pokoju: Drogie dzieci, jestem waszą matką i kocham was. Bądźcie posłuszni Mojemu powołaniu i wszędzie świadczcie, że należycie do Mojego Syna Jezusa. Otwórzcie swoje serca na działanie Ducha Świętego, a będziecie bogaci w wierze.

Żyjesz w czasie bólu i nadszedł czas, aby powrócić. Nie żyj w grzechu. Bóg się spieszy. Co musisz zrobić, nie zostawiaj tego na jutro. Mój Jezus czeka na Ciebie z otwartymi ramionami.

Odwaga! Kiedy wszystko wydaje się stracone, powstanie dla ciebie wielka radość. Zostań przy mnie, a poprowadzę cię bezpieczną ścieżką. Żyjesz w czasach gorszych niż czas powodzi. Ludzie rzucili wyzwanie Stwórcy i chodzą jak niewidomi, prowadząc innych niewidomych. Nie pozwólcie zgasnąć płomieniowi wiary w was.

Zbliża się wielka ciemność i wielu konsekrowanych ludzi upadnie. Cierpię z powodu tego, co nadchodzi na twojej drodze. Zwróć uwagę!

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.