Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.8K

O przygotowaniu się do Mszy św.

Przede Mszą uświadamiajmy sobie, iż mamy zamiar wejść do domu Boga..!
eNeN
W trakcie Mszy Sw..... dzisiaj organistka wykonała (na szczęście ver.instrumentalną) taki utwór podczas Komunii Sw. (melodia piękna, ale text z dosyć masońskim przesłaniem 🤨 ):

Lascia ch'io pianga
Mia cruda sorte,
E che sospiri
La libertà.
Il duolo infranga
Queste ritorte,
De' miei martiri
Sol per pietà.
eNeN
Szkoda, że to o czym ksiądz mówi nie jest powszechną praktyką.
Kiedy dawno temu byłem ministrantem nie wolno było gasić świec i świateł tak długo jak długo ludzie po mszy śpiewali.
Teraz - świece gaszą natychmiast, a ksiądz, który odprawiał mszę wychodzi z kościoła gdy ludzie nie skończyli jeszcze śpiewać...
Ciekawy znak dla wiernych
Voytek
Bogu niech będą dzięki za takich kapłanów jak Ksiądz Roman , niewielu ich , niestety.
Zachowanie wiernych na dzisiejszych mszach -w wiekszości - to dramat , U większości ZERO !!! poczucia sacrum ,,,,,,,,,, dzieci czuja się jak w przedszkolu ( zabawki zeby mialy sie czym zająć to standard) ,,,,,a dorośli? , jedna wielka rewia mody!!!
mkatana
Św.Ojciec Pio bardzo długo – nieraz kilka godzin – przygotowywał się do tego wyjątkowego spotkania z Panem, a później równie długo trwał w modlitewnym skupieniu. Jeżeli Msza Święta ma być punktem centralnym całego naszego życia, z całą pewnością musimy zrobić wszystko, aby mając możliwość wejścia na szczyt, nie zmarnować tej szansy.
danutadubiel
Deo gratias Księże Romanie. Przykro mi to stwierdzić, ale dopiero, jak zaczęłam regularnie uczęszczać na Msze Święte Trydenckie i słuchać wypowiedzi i kazań mądrych Kapłanów, do których również Księdza zaliczam - dojrzałam do tego, o czym Ksiądz tutaj mówi.( i nie tylko do tego).
Niech Bóg Księdzu błogosławi. 😇
KAKA
👏 👏 👏
polski
Proszę Księdza ! A Modzelewski podlizuje się nieregulaminowo. Wczoraj rozgrzeszał się się ogromną odległością od Boga - "Bóg jest wielki a ja jak korek od butelki" a dziś chce się skolegować !
Życzliwy
urielrafael
Bog Zaplac za dodanie! 😌