m.rekinek
32.2K

RPA pogrąża się w chaosie, ludzie głodują – czy to czeka resztę świata?

Jeśli jeszcze nie widziałeś tych raportów z RPA, kraj pogrążył się w chaosie w zeszłym tygodniu, z masowymi zamieszkami i grabieżami w całym kraju.

Prezydent Republiki Południowej Afryki stwierdził, że te masowe niepokoje społeczne były „planowane” i wysłał 25 000 żołnierzy z wojska, aby przywrócić porządek. ( Źródło .)

Oto kilka filmów, które pokazują zniszczenia wynikające z następstw i jak wielu z nich teraz umiera z głodu, próbując znaleźć pożywienie.To nie jest Kongo czy Sudan, ale POŁUDNIOWA AFRYKA. Od lat 90. nie widzieli niczego podobnego do tego rodzaju niepokojów w RPA.

Czy może się to zdarzyć w Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata?

Tak, oczywiście, że może i widzieliśmy to już zeszłego lata właśnie tutaj, w USA, z zamieszkami i zniszczeniami na obszarach miejskich, których nie widziano tutaj od zabójstwa Martina Luthera Kinga Jr. w latach 60. XX wieku.

Te zamieszki zeszłego lata również zostały zorganizowane i zaplanowane i trwały znacznie dłużej niż zamieszki z lat 60. XX wieku.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze tego artykułu, który niedawno opublikowałem w Globalnym Kartelu Żywnościowym, gorąco Ci to polecam, abyś mógł zrozumieć, jak łatwo jest tym globalistom bardzo szybko spowodować chaos i ogromne niedobory żywności, co prowadzi do głodu i planowana redukcja populacji.

Zdemaskowanie globalnego kartelu żywnościowego: czy masowy głód i redukcja populacji to ich następny ruch?

Jest to prawdopodobnie znacznie większe zagrożenie dla ciebie i twojej rodziny niż ktoś, kto przyjdzie do twoich drzwi, aby spróbować wstrzyknąć ci jeden ze swoich zastrzyków z broni biologicznej.

autor: Brian Shilhavy

healthimpactnews.com/…at-awaits-the-united-states-and-rest-of-the-world/
wacula25wp.pl
A kiedy rządziła biała rasa RPA to kraj był najbogatszy i miodem i mlekiem płynący
m.rekinek
Anieobecny
Świat zrobił się malutki...
Kto o tym prorokował...?