21:24
Diabolská vakcina s čipmi ! Dr. Carrie Madej - Transhumanismus, vakcína na covid-19 a člověk 2.0 Tyto Antikristovy čipy ve vakcínách i v testech antigenových na Covid 19More
Diabolská vakcina s čipmi !
Dr. Carrie Madej - Transhumanismus, vakcína na covid-19 a člověk 2.0
Tyto Antikristovy čipy ve vakcínách i v testech antigenových na Covid 19
Bzaru shares this
18
Civid-19
Caesar
Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci
ceskoaktualne.cz/zpravy-k-zamysleni/
Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci
Závěrečná část - Likvidace Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní
Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu …More
Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

ceskoaktualne.cz/zpravy-k-zamysleni/
Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci
Závěrečná část - Likvidace Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.
V podivuhodné přednášce se Bill Gates zabýval dogmatem globálního oteplování, podle kterého emise CO2 způsobuje člověk, který je tak přímo zodpovědný za údajné oteplování zeměkoule. Gates nabízí způsob, jak snížit emise CO2 – snížit lidskou populaci. Na záběru, kde Gates popisuje neobvyklou rovnici, čistou angličtinou tvrdí, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují ;; látky, které sn ižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.
Důvod, proč byl Gates ve svém projevu tak otevřený, je dán zřejmě výběrem publika. Přednáška se totiž konala v rámci konference TED (Technology, Entertainment, Design), což je elitní nezisková nadace, která se specializuje na přednášky veřejně známých osobností. Kromě Gatese na nich vystupují například Bill Clinton, Al Gore či Gordon Brown.

Běžný člověk nemá šanci se na ně dostat, účastnický poplatek za konferenci je totiž šest tisíc dolarů. Mezi sponzory organizace patří IBM a vojensko-průmyslový gigant General Electric.
Ve zcela jiném světle tak vyznívají altruisticky vypadající tvrzení manželů Gatesových, kteří například před měsícem v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (až 188 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.
Adam B. Bartoš
Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. Vědcům trvalo dost dlouho, než nakonec objevili zdroj. Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.
Upřímnost takového záměru samozřejmě lze jen ztěží zpochybnit. Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat a pak vyšlo najevo něco hrozného. Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. Ale jak se mohl stát součástí očkovací látky? Další analýza znamenala pro vědce šok. Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.
Když bylo spiknutí miliardáře Davida Rockefellera a WHO odhaleno, pokračovalo se v započaté činnosti pomocí GM. Už dva roky poté se takřka stejná situace, jako předtím v Nikaragui a na Filipínách, vyvinula v Zimbabwe a Guineji. Tentokrát trpěly ženy, které měly rády konzervovanou kukuřici. Naproti všem očekáváním neodhalily testy obsahu konzerv žádné život ohrožující komponenty, a také množství konzervačních prostředků vyhovovalo normě.
S prvním podezřením ohledně bioterorizmu a destruktivního vlivu transgenických substancí na lidi přišel toxikolog z Jihoafrické univerzity. Epidemie neplodnosti v rozvojových zemích totiž nespadla jen tak, z modrého nebe. Bili Gates, jeden z nejbohatších lidi na planetě s image šlechetného lidumila, je zapojen do řešení globálních zdravotních problémů.
“Je veřejným tajemstvím, že se světoví magnáti, zejména z USA, Japonska, Kanady a EU, obávají o nedostatek přírodních zdrojů,” vysvětluje doktorka sociologie Irina Aliverova. “Organizace spojených národů v oficiálním dokumentu dělí světovou populaci do tří hlavních skupin: “zlatou miliardu”, pak střední skupinu, která nemá dostatečné přírodní zdroje a “vypomocnou” skupinu, reprezentovanou obyvatelstvem rozvojových zemí, včetně Ruska. Této poslední kategorie, téměř pěti miliard lidí, by se rádi zbavili jako plevele.”
Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mítch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici – s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí: zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spe rmatu, přilepí se na n a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.
V Rusku je sice pěstování GM potravin zakázáno, ale spotřeba potravin z pěti transgenických kultur je povolená (řepa, v Evropě zakázaná kukuřice 810, sója, brambory a rýže). Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. Stejná sója, dodávaná z Holandska jako GM prostá, je v Rusku používána ke krmení skotu. Tato sója je povolená i pro lidskou spotřebu. Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky – hlodavci vykazovali zpožděný r ůst a vývoj a seri&oacu te;zní pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.
“Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil,” říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. “Jinými * slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině.”
Ačkoli si opatrní vědci dosud “nejsou zcela jisti” tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.
Žádný vědec nebude jen tak souhlasit s pouhými předpověďmi o tom, jak se asi uměle vložený rostlinný gen zachová v chromozómu. Možná, že ženy o tři generace později budou rodit děti s chlupatými ústy, stejně jako ti křečci. Nebo nebudou vůbec schopny otěhotnět. Možná je to důvod, proč se ruští i jiní producenti transgenických produktů obávají označovat tyto výrobky jako GM a dávají přednost placení pokut za porušení zákona. Jiný způsob k rozpoznání GM produktů neexistuje.
Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít děti na pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli. Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.
Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou “zlatou rýži”, o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu: tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.
Co proti tomu dělají jiné země
Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.
Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.
GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.
Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.
Pokračování článku zde: rukojmi.cz/…kracovani-nejctenejsiho-clanku
ľubica
Švajčiarske úrady pozastavujú povolenie pre vakcíny spoločností Pfizer/BioNTech, AstraZeneca a Moderna.hlavnydennik.sk/…iontech-astrazeneca-a-moderna/
Pravda bude skryta
Prosím Vás nejaký link na prvé video tejto múdrej ženy? To ,kde predstavovali hydrogel.
ľubica
Pravda bude skryta
ľubica
Pravda bude skryta
Iné, bola v bielom plášti a tiež tam hovoril taký chlap.
ľubica
Pravda bude skryta
To video sa volalo tohle by mel kazdy videt a malo cca 55minut
ekans
ľubica
Pravda bude skryta
Ďakujem. Ten covid pass i podľa knihy Pravdy, aby mohol cestovať ide o kód, id občana a skryté číslo 666 v ňom.
Bratia a sestry
Peter(skala) shares this
1K
Čipovanie
ekans
Caesar
" Pandémia" skončí, keď všetci odhodia rúška a vytiahnú kábel od televízora zo zásuvky a začnú konečne používať mozog ,ktorý majú vypláchnutý médiami.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné,že si človek musí byť vedomí čo sa deje a bude diať,ale kvôli svetu sa dať zatratiť naveky? Prijať diabolské veci či vakcíny aj s čipmi alebo niečo iné kvôli tomu,že som frustrovaný? To je najväčšia hlúposť !
Lk9
23Všem pak řekl: „Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, nes každého dne svůj kříž a následuj mne.
24Neboť kdo by chtěl zachránit svůj život, ten o něj přijde; kdo však přijde …More
Jasné,že si človek musí byť vedomí čo sa deje a bude diať,ale kvôli svetu sa dať zatratiť naveky? Prijať diabolské veci či vakcíny aj s čipmi alebo niečo iné kvôli tomu,že som frustrovaný? To je najväčšia hlúposť !

Lk9

23Všem pak řekl: „Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, nes každého dne svůj kříž a následuj mne.

24Neboť kdo by chtěl zachránit svůj život, ten o něj přijde; kdo však přijde o život pro mne, zachrání jej.

25Jaký prospěch má člověk, který získá celý svět, ale sám sebe ztratí nebo zmaří?

26Kdo se stydí za mne a za má slova, za toho se bude stydět Syn člověka, až přijde v slávě své i Otcově a svatých andělů.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To všetko bude a bude také zlé a ťažké obdobie a časy aké svet nikdy v histórii ľudstva nikdy nezažil !
2 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zjavenie Jána Apokalypsa je jasné napísané,že to nebude ospravedlnené a nepomôže nič kto príjme diabolské veci a tak bude naveky zatratení !
Pravda bude skryta
to radšej hlavu na klátik..
ľubica
hej BUBU! píšete nezmysly!!!@: ja som tak troška mimo systém ale tý ktorí tú tarchu musejú zbášať, tak nehnevaj sa, ja sa im nedivím že to urobia a dal by Boh keby sa zlutoval nad nimi, vieš ako
................................................

vy ste katolík? a čo ste mimo? z čoho? pozícia katolíka je jasná predsa,,, musí vydať svedectvo že nepatrí diablovi ale KRISTOVi, jedinému Pánovi, …More
hej BUBU! píšete nezmysly!!!@: ja som tak troška mimo systém ale tý ktorí tú tarchu musejú zbášať, tak nehnevaj sa, ja sa im nedivím že to urobia a dal by Boh keby sa zlutoval nad nimi, vieš ako
................................................


vy ste katolík? a čo ste mimo? z čoho? pozícia katolíka je jasná predsa,,, musí vydať svedectvo že nepatrí diablovi ale KRISTOVi, jedinému Pánovi, Trojjedinému BOHU! čoho sa bojíte? Smerovku máte, ísť na Kalváriu. A nie s Judášom=KBS
8.12.2020 DEN POPRAVY KATOLÍKOV vykonanej KBS!!
na testy a na očkovanie! Judáš nikdy nevyšiel na Golgotu, preto všetky zapredané duše z cirkevného i vedeckého okruhu / Krčméry, Glasa / sú podobné potkanom.... ktorí si strážia ekonomické výhody a nie svoju dušu v posväcujúcej milosti!
A KTO prosím ako píšte musí znášať tú ťarchu??? kto musí? Nikto! Prečo takmer 1000 policajtov podalo výpoved ? Títo čo? Museli čo???čo? NIC. Dokazali že su slobodni, a že na celý Koronovičo-SOROSOV systém EU kašlú!
Tak čo, su chudáci? tí policajti? Nie! Chudákom je ten kto sa trase, má nervy bere prášky, pretože v sebe dusí pravdu a hrá divadlo! Vo viacerých dejstvách!! Ked má váš príbuzný nervy ísť do dalšieho kola komédie, tak nech sa páči! Ak sa drží ako voš penazí, tak nech ide do X-kola Matovičovho serialu: TESTUJEM TESTUJES TESTUJEME, TESTUJEME CELA RODINA!!!
ľubica
máte moje komentáre, texty, videa, k tejto téme.. to je moja odpoved.... ja vas nepoznam, možete byť kludne udavač, tak o tom sa chválit nemienim....
inak píšete ako z izolácie. takže nie ste katolík. Možno vyzvedač. katolíkov poznaju po ovoci, už teraz, ked je relativny mier. Nebojim sa co bude. Doležite je mat podu, studnu, komin a drevo. Osiva, sadivá, zemiaky, burgynu.... samozrejme prvá …More
máte moje komentáre, texty, videa, k tejto téme.. to je moja odpoved.... ja vas nepoznam, možete byť kludne udavač, tak o tom sa chválit nemienim....
inak píšete ako z izolácie. takže nie ste katolík. Možno vyzvedač. katolíkov poznaju po ovoci, už teraz, ked je relativny mier. Nebojim sa co bude. Doležite je mat podu, studnu, komin a drevo. Osiva, sadivá, zemiaky, burgynu.... samozrejme prvá je viera, za nou nádej a potom láska.... a ludske čnosti sa tiež otestuju/ spravodlivost, miernost, odvaha. mudrost /, Kto má Boha, má všetko... teším sa na to testovanie vo viere,ako my naozaj veríme.... to bude kvikotu.... vdaka TI PANE uz teraz
ekans
to mají charismatici takto nastavené, že pořád kolem sebe něco vidí
ekans
tu nejde o vakcínu, ale o znamení šelmy
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To je len začiatok a bude omnoho horšie!
2 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Dúfam,že sa to čím skôr zastaví a prídu Božie tresty iba to môže zastaviť. Zásah z neba.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nepochopil som v minulosti prečo sa mi často snívalo 8 rokov rôzne katastrofické a brutálne sny rôzne či obrovské prírodné katastrofy a pohromy,chudoba,povinne čipovanie,temnota,obrovské nepokoje,revolúcie a občianske vojny,3 svetová vojna,3 dni temnoty a iné atď. Som už porozumel,že to musí prísť aby zastavilo satanovu svetovladu a povinné celosvetové očkovanie a čipovanie a aj kvôli tomu,…More
Nepochopil som v minulosti prečo sa mi často snívalo 8 rokov rôzne katastrofické a brutálne sny rôzne či obrovské prírodné katastrofy a pohromy,chudoba,povinne čipovanie,temnota,obrovské nepokoje,revolúcie a občianske vojny,3 svetová vojna,3 dni temnoty a iné atď. Som už porozumel,že to musí prísť aby zastavilo satanovu svetovladu a povinné celosvetové očkovanie a čipovanie a aj kvôli tomu,že ešte musí prísť na 33 - 40 rokov ako bolo predpovedané pokoj a mier. Síce nebolo mi ukázané kvôli čomu musí prísť,ale sám som k tomu došiel tie tresty.
ekans
Dn12
6
I spýtal som sa muža, ktorý bol oblečený do plátna a stál nad vodou rieky: "Kedy bude koniec týchto zázračných vecí?" 7 Tu som počul muža, ktorý bol oblečený do plátna a stál nad vodami rieky. Zdvihol pravicu i ľavicu k nebu a prisahal na toho, čo večne žije: "Áno, na čas, časy a polovicu, a keď sa dovŕši zlomenie moci svätého ľudu, skončí sa toto všetko." 8 Ja som počul, ale nerozumel …More
Dn12
6
I spýtal som sa muža, ktorý bol oblečený do plátna a stál nad vodou rieky: "Kedy bude koniec týchto zázračných vecí?" 7 Tu som počul muža, ktorý bol oblečený do plátna a stál nad vodami rieky. Zdvihol pravicu i ľavicu k nebu a prisahal na toho, čo večne žije: "Áno, na čas, časy a polovicu, a keď sa dovŕši zlomenie moci svätého ľudu, skončí sa toto všetko." 8 Ja som počul, ale nerozumel som. Preto som povedal: "Pane, čo bude koniec týchto vecí?" 9 I riekol: "Choď, Daniel, lebo slová sú uzavreté a zapečatené do posledného času. 10 Mnohí sa očistia, obielia a zbavia sa trosky; bezbožní budú konať bezbožne, ani jeden bezbožník nepochopí, ale rozumní pochopia. 11 A od času, čo odstránia ustavičnú obetu a postavia ohavnosť spustošenia, uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní. 12 Šťastný, kto bude čakať a dosiahne tisíctristotridsaťpäť dní. 13 Ty však choď ku koncu a odpočívaj! No potom vstaň k svojmu údelu na konci dní!"
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To už je jedno čo príde a ako to bude zastavené,ale už čím skôr keby to už skončilo a bolo prekazené všetko čo chce satan docieliť.