Clicks1.1K
Otec Eirene
88

Príspevok k diskusii o pochodoch za život. alebo Odstúp, satan!

Príspevok k diskusii o pochodoch za život.
alebo
Odstúp, satan!

o. Eirene
19. január 2019


Sledoval som trochu diskusiu na Postoji k článku "Začali chystať ďalší pochod za život. Čo si od neho sľubujú pro-liferi?".
Tu je môj príspevok. Ak mi Postoj môj príspevok pre dĺžku neprijme, dam tam tento link.

======

“Čím som si zaslúžila, že matka môjho Pána prichádza ku mne.”
Toto hovorí za všetko!!!

Sú to zároveň slová Boha Ducha Svätého, lepšie povedané, hlavne Jeho slová. Kto im protirečí, protirečí Bohu a je to teda diabol a satan (aj Petrovi sa ušlo slovo “satan”, keď protirečil Božej múdrosti). Ak by sme sa držali princípu, nemuseli by sme tu rozťahovať diskusiu.

Ježiš mal v čase navštívenia Alžbety len asi 5 dní. Baviť sa o Ňom a diskutovať zo široka a dookola ako o zygote či embryu (hoci tieto termíny v odbornom kontexte nie sú zlé) mi dvíha žalúdok. So satanom sa nediskutuje, nevedú sa s ním dlhé dialógi. Eva v raji sa zadiskutovala so satanom, namiesto, aby ho poslala, kde patrí, a tak aj skončila. Aj tu v diskusii sa satanovi dáva príliš veľká úcta. Viac by sa malo operovať Božími argumentami ako vedeckými.

BOH HOVORÍ, že ten 5 dňový človek nie je len nejaké embryo, ale PÁN, teda konkrétna OSOBA, živá bytosť, ktorá má svoju dôstojnosť.

BOH HOVORÍ, že už v 5 dňoch Mária je MATKOU a nielen nejakou nositeľkou nejakého neurčitého embrya. Kde je MATKA, tam je DIEŤA. Bez dieťaťa matka nie je MATKOU. A kto povie, že DIEŤA nie je ČLOVEK, tak je satan!!! Keď žene vyrastie na ruke bradavica, ktorá je oveľa väčšia ako 5 dňové embryo, nestáva sa tým Matkou. Aj keď jej narastie cista väčšia ako hlava, ani tak sa nestáva matkou. Ale MATKOU sa stáva počatím od prvého dňa, alebo ak sa to niekomu páči, tak od zygoty.

Ak ja som zodpovedný za svoje skutky, ba i za každé slovo, ktoré som tu napísal, prečo by zrazu žena, ktorá zavraždí svoje DIEŤA, nemala byť nijako za to zodpovedná?!
Mnohí sú takmer finančne zruinovaní za prekročenie 50 km rýchlosti v obci, hoci obyčajne nikoho ani neohrozovali, a tu zrazu satan, keď ide “o najťažší stupeň vraždy: plánovaná a objednaná vražda nevinného a bezbranného človeka”, ako tu ktosi bez obalu správne povedal, zrazu satan má plno lásky k vrahovi, pomaly že nežiada zaplatiť vrahovi za psychologickú traumu z vraždy. A tak satansky to vie povedať: “teda, aký trest pre ženu a lekára čo potrat vykonali”? Nikto mu nevie povedať, že sa tu nerieši žiadna “žena” ani “lekár”, ale VRAH. A RIEŠI sa tu OBRANA NEVINNE VRAŽDENÉHO.
Ak sa život nevinného nedá ináč zachrániť ako trestom, či reálnou hrozbou trestu, tak sa musí použiť trest.
Boh hovorí: “domáhajte sa PRÁVA… vymôžte PRÁVO sirote”, vymôžte PRÁVO ohrozeným nenarodeným. Ako sa dá vymôcť právo bez právneho predpisu?! A či nie je právny predpis bez sankcie smiešny?!
Ak sa ho teda vy neviete opýtať, tak sa opýtam ja.
Počuj, satan, ak za vraždu dieťaťa nemá byť žiadna sankcia, tak prečo by mala byť sankcia, trest za ostatné vraždy, napríklad za vraždy Židov v Osvienčime? Odpovedz mi, alebo, v menej Ježiša Krista, zmizni do pekla. A spýtam sa ťa, satan, ešte jednu otázku, aký trest pre ženu alebo lekára, ktorí prekročili 50 km rýchlosť v obcí? Odpovedz mi alebo zmizni!

Radím vám tu používať predovšetkým Božie argumenty. Lebo v tom prípade satan by bol nútený protirečiť Bohu a tam je odhalený. Musel by dokazovať, že Boh je luhár, a tam je stratený. V čisto ľudských argumentoch je to s ním obyčajne len strata času a pozície.

A ešte jedna vec ohľadom pochodov za život.

Ktosi dobre poznamenal, že na tých pochodoch za život je veľa osôb, ktoré síce sú proti potratovým vraždám, ale nechcú tento problém riešiť RADIKÁLNE. - Dúfam, že pri tom slove niektorí nedostávajú šoky. - Kráľ Dávid by sa nebol dopustil vraždy priateľa, keby nebol spáchal cudzoložstvo. A vlastne, keby nebolo v hre počatie dieťaťa. Toto bol koreň Dávidovej vraždy. Koreň po latinsky je “radix” a z toho je slovo “radikálny”. Kto príde na pochod (alebo aj nepríde) a chce riešiť potraty, nevyrieši ich, ak žije v smilstve, cudzoložstve, antikoncepcii, kohabitácii, a proste, čo s tým súvisí.
Dávid spáchal vraždu na svojom priateľovi, my vraždíme vlastné deti.

Originálny link:
sites.google.com/…/pochody-za-zivo…
Mates5485 likes this.
bohušek
a kdo je vyzve? Kuffa, Čajka, kbs? nikdo nemá autoritu
Anton Čulen
Teraz sú v NRSR už dva zákony na ochranu nenarodených detí pred potratom: návrh ĽSNS a R. Vašečku. Ak sa nezjednotia, dopadne to tak, ako so zákonom na ochranu nedele. Raz ho podá SNS, potom KDH, OĽANO, ĽSNS a potom znova dookola...., A diabol a boľševici sa budú smiať.... Čo tak ich vyzvať, aby sa zjednotili?
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Otec Eirene likes this.
Anton Čulen and 2 more users like this.
Anton Čulen likes this.
warez likes this.
יוחנן likes this.
Coburg
Pochody sú dobré. Je to ako telocvik. Kedysi boli spartakiády. V zdravom tele zdravý duch.
bohušek likes this.
Stylita likes this.
bohušek
vy jste na indexu, s vámi se už bavit nebudou, jim nikdy nešlo o to zastavit potraty, oni si s toho udělali světský profit, stejně tak v ČR
bohušek
radikálně se držet při zdi, aby se na nás dostalo až se bude rozdávat almužna
Roberto 55 likes this.
Zedad
Dávid spáchal vraždu na svojom priateľovi, my vraždíme vlastné deti.
ľubica
ľubica and one more user like this.
ľubica likes this.
apredsasatoci likes this.