Edward7
22.6K

Lekarze-zbrodniarze powinni odpowiedzieć za swoje zabójcze "szczepionkowe" eksperymenty

Dr Martyka: Jestem oskarżany o kwestionowanie nadmiernego testowania, a za nadmiarowe zgony nikt nie odpowiedział - nczas.com/…wania-a-za-nadmiarowe-zgony-nikt-nie-odpowiedzial/

Kanadyjski lekarz: Lekarze powinni trafić do więzienia za "wielką rzeź" spowodowaną ukluciami igłą COVID

'Ofiara z dzieci nie zadziałała u Azteków, nie spowodowała deszczu i nie uratuje babci w domu opieki'.

- Dr Roger Hodkinson powiedział w niedawnym podcaście, że przywódcy w Kanadzie i reszcie świata dopuścili się "największej rzezi w historii medycyny" w wyniku blokad COVID i przymusu szczepionkowego. Na pytanie, czy ludzie powinni po prostu "wybaczyć i zapomnieć", szybko odpowiedział: "Absolutnie nie". "Jestem pamiętliwy" - kontynuował. "To nie jest czas, by powiedzieć 'przepraszam'. Czas wsadzić tych drani do więzienia".

Dodał, że nazywa to, co się stało, "wielką rzezią", która - jak powiedział - została spowodowana "bezpośrednio przez interwencję tych idiotów w służbę zdrowia". Tak samo jak powiedział, że winni są politycy, tak samo powiedział, że "lekarze są przede wszystkim winni, ponieważ pozwolili "rządowym kozakom" wpływać na sposób, w jaki zarządzają swoimi pacjentami, co nigdy wcześniej nie miało miejsca".

Hodkinson był szczególnie surowy wobec lekarzy, którzy patrzyli "w oczy ciężarnej kobiecie i mówili jej, że ten eksperymentalny produkt [szczepionka] jest bezpieczny".
"Jak można to robić jako lekarz?" Dodał, że każdy lekarz, "który to zrobił, powinien trafić do więzienia". Wnioski Freedom of Information Act ujawniły uderzający wzrost liczby poronień u kobiet, które otrzymały szczepionki, nawet w późniejszych etapach ciąży.

Poglądy Hodkinson wyrażone w podcaście są echem wypowiedzi, które wygłosiła na imprezie Rebel News w Calgary. Po tym, jak emocjonalnie przekazał horror chorych ludziom umierających bez obecności bliskich z powodu ograniczeń COVID, powiedział: "A co z naszymi dziećmi? Teraz są szczepione przeciwko czemuś, czego nie potrzebują i są przez to zabijane".

Nazwał parcie na te " jabłka" "ofiarą z dzieci, by udobruchać tych nowych bogów", których nazwał "technokratami" i "idiokratami". "Ofiara z dzieci nie zadziałała na Azteków, nie sprawiła, że spadł deszcz i nie uratuje babci w domu opieki". LifeSiteNews/Médico canadiense: Los médicos deberían ser encarcelados por la ‘gran matanza’ causada por el pinchazo COVID

Miliardy istnień ludzkich mogą być zagrożone przez szczepionki przeciwko covid, mówi japoński profesor

Dr Masanori Fukushima: "Szkody poszczepienne są obecnie problemem globalnym. Zagrożone miliardy istnień ludzkich" (wideo 2 min)

Na konferencji prasowej dla rodzin pogrążonych w żałobie 25 listopada dr Masanori Fukushima, emerytowany profesor Uniwersytetu w Kioto, ostrzegał przed szkodliwością zastrzyku Covid: "Biorąc pod uwagę szeroki zakres niekorzystnych skutków, miliardy istnień ludzkich mogą być ostatecznie zagrożone... Miliardy jenów są wydawane na import i nakłanianie populacji [do ich posiadania]... W profesjonalnych czasopismach nieporozumienie wyszło na jaw i teraz rozumiemy, jak bardzo jest to niebezpieczne".

Dr Masanori Fukushima: "Szkody poszczepienne są obecnie problemem globalnym. Miliardy zagrożonych istnień ludzkich" (2 minuty). "(Twoi naukowcy) to nie naukowcy, ale grabarze nauki, którzy robią sobie selfie z prawdą, z całkowitym lekceważeniem nauki i medycyny!".

Cristina Martín Jiménez on Twitter - Posłuchaj, co Masanori Fukushima, profesor emeritus farmakoepidemiologii na Uniwersytecie w Kioto, powiedział przedstawicielom Ministerstwa Zdrowia na specjalnej sesji Izby Reprezentantów 25 listopada.

Dr. Masanori Fukushima opublikował kilka artykułów dotyczących badań biomedycznych i medycyny translacyjnej. Jest profesorem emeritus na Uniwersytecie w Kyoto, pracuje również w Translational Research Informatics Centre Foundation for Biomedical Research and Innovation w Kobe w Japonii. Jest również autorem ponad 200 artykułów, które były cytowane ponad 7000 razy.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu ostatnich trzech dekad jako onkolog medyczny w Aichi Cancer Centre i Kyoto University Hospital, dr Fukushima angażuje się w praktykę i rozpowszechnianie standardowego leczenia raka oraz reformę japońskiego systemu opieki zdrowotnej. Obecnie aktywnie uczestniczy w budowaniu infrastruktury dla badań klinicznych.

Wake Up zatweetował inny fragment konferencji prasowej, w którym mąż, którego żona zmarła od szczepionki Covid, powiedział: "Ile osób zamierzają zabić [szczepionkami]... Ludzie to nie zabawki ani króliki doświadczalne". Powyższe klipy pochodzą z prawie dwugodzinnego filmu, który możecie znaleźć na Odysee AQUÍ (tylko po japońsku).

Konferencja została zorganizowana przez Kazuhisa Ukawa , aby dać krewnym osób, które zmarły po szczepieniach oraz tym, którzy byli dyskryminowani z powodu mandatu szczepień, możliwość opowiedzenia swoich historii oraz zaoferowania porady i wsparcia. Celem konferencji, wyjaśnia Ukawa na swojej stronie internetowej, było:
*Doradzić osobom pokrzywdzonym przez szczepienia w przygotowaniu dokumentacji i procedur dla władz państwowych i samorządowych.
*Badaj się i konsultuj z lekarzami.
*Wspieranie spraw sądowych osób, które były dyskryminowane z powodu szczepionek.
*Wsparcie dla pozwów zbiorowych dla rodzin poszkodowanych przez szczepionki i pogrążonych w żałobie.
Strona wskazuje, że z powodu szczepionek dochodzi do łamania praw człowieka. Na przykład osoby nieszczepione nie mogą trafić do domów opieki czy szpitali, nie są przyjmowane na leczenie, są dyskryminowane w pracy.
expose-news

Liczba zgonów wśród milenialsów wzrosła w sierpniu o kolejne 36%, mówi Ed Dowd

( Natural News ) Ed Dowd, dyrektor ds. inwestycji kapitałowych, pojawił się niedawno w „The War Room” Steve'a Bannona, aby omówić nadmierną śmiertelność w epoce po operacji Warp Speed. Jedną z rzeczy , które ujawnił , jest to, że liczba zgonów wśród osób w wieku od 25 do 44 lat wzrosła w sierpniu o kolejne 36 procent – i jest to wzrost o 84 procent w ostatnich czterech miesiącach 2021 roku.

W marcu Dowd opublikował raport podkreślający stały wzrost nadmiernej śmiertelności od czasu wypuszczenia „szczepionek” (C-19) - 14 grudnia 2020 r. dwa „Wielkie amerykańskie zaćmienia”, pierwsze miało miejsce 21 sierpnia 2017 r., a drugie dopiero nastąpi 8 kwietnia 2024 r. „To największa zbrodnia, jaką widziałem w historii mojej kariery” – powiedział Dowd Bannonowi w nowym wywiadzie. „I jest to największa asymetryczna luka informacyjna, jaką kiedykolwiek widziałem – co oznacza, że my w Sali Wojennej wiemy o tym. Wiesz to. Wiele osób to wie. Niektórzy prawnicy, z którymi rozmawiam, wiedzą o tym. Ale 90% ludzi na świecie nie ma pojęcia, co się z nimi stało”. „Od sierpnia tego roku nadal obserwujemy 36-procentowy wzrost śmiertelności; Widziałem społeczeństwo liczb aktuariuszy. Nie publikują ich regularnie”, publikują je tylko co roku. W 2022 r., w sierpniu, 36-procentowa nadwyżka śmiertelności wśród milenialsów. Więc to wciąż trwa, Steve. (Powiązane: 40 procent więcej ludzi niż zwykle umiera na całym świecie od czasu uwolnienia szczepionek Fauci Flu).

Czy następstwem zastrzyku covid jest zaniedbanie kryminalne czy zamierzone masowe morderstwo?
Tym, co naprawdę szokuje Dowda, jest fakt, że prawie nikt o tym nie mówi. Politycy, nawet prawicowi, milczą. Podobnie jak instytucje zdrowia, firmy farmaceutyczne i oczywiście media kontrolowane przez korporacje, które nigdy nie zadają sobie trudu, by przekazać prawdę, a tym bardziej całą prawdę. "Brak hałasu, który słyszymy w tej sprawie, "świerszcze", które słyszymy od instytucji zdrowotnych, i polityków, i producentów leków ... oni wiedzą to, co my wiemy", wyjaśnił Dowd. "Nazywam to tuszowaniem sprawy. Nazywam to kryminalnym zaniedbaniem w tym momencie".

Nie wszyscy zgadzają się z łagodnym podejściem Dowda, szczególnie jeśli chodzi o użycie przez niego terminu "kryminalne zaniedbanie", który sugeruje mniejszy stopień faulu niż to, co faktycznie wydaje się mieć miejsce. "Nie, nie kryminalne zaniedbanie" - napisał jeden z komentatorów w odpowiedzi na wywiad Dowda. "To jest absolutnie morderstwo pierwszego stopnia z próbą zatuszowania. Nie dostajesz kryminalnego zaniedbania z umyślnym zatruciem zaprojektowanym w celu konkretnej depopulacji i pójścia na całość, aby uciszyć ludzi i utrzymać ich w ciemności."

Inny wspomniał miliardera eugenika Billa Gatesa, który wielokrotnie stwierdził, że chciałby zobaczyć masową depopulację planety. Podczas niesławnego TED Talk, który wygłosił, Gates przyznał, że szczepionki są częścią globalistycznej kampanii masowego ludobójstwa. "Potrzebujemy przesłuchań w stylu Norymbergi o zbrodniach przeciwko ludzkości i masowej egzekucji osób odpowiedzialnych za to ludobójstwo" - sugerował ten sam komentator.

"Kto jednak będzie ich ścigał, skoro to rząd robi to ludzkości?" zapytał inny o to, jak, dokładnie, może to działać. "Co więcej, ustawa PREP daje im immunitet. Liczba zgonów wzrośnie, ponieważ oczekuje się, że większość zgonów nastąpi 3-5 lat po strzale. Do końca 2023 roku rozpocznie się powódź trwająca do końca 2025 roku." Nawiasem mówiąc, ustawa PREP została uchwalona za Donalda Trumpa , aby chronić sprawców plandemii przed pociągnięciem do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości. – powiedział inny. Millennial deaths up another 36% in August, says Ed Dowd
Sługa Prawdy
togra
"(Twoi naukowcy) to nie naukowcy, ale grabarze nauki, zrobią sobie selfie z prawdą, z całkowitym lekceważeniem nauki i medycyny!". Nie dziwmy się gadom, że kąsają....