Clicks3.3K
Lech42
111

PILNE!

Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”.

Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki.

„Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio …More
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”.
=========================================================
ZASTANAWIA MNIE - SKĄD CZŁOWIEK TEN MOŻE ZNAĆ DZIAŁANIE TYCH SZCZEPIONEK PO DWÓCH LATACH SKORO TO JEST DOPIERO NOWY NABYTEK MASONÓW ???
Konfederacja Korony Polskiej
".Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak …More
".Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”.
============================================
......więc to zadanie tylko dla nas przebudzonych , aby budzić kogo się da !!!
Wieczne Odpoczywanie Amen
Zakaz udziału w eksperymencie medycznym bez wyrażania zgody

Podstawą dla regulacji polskiego prawa w zakresie dopuszczalności prowadzenia eksperymentów medycznych na organizmach ludzkich są przepisy zawarte w rozdziale poświęconym prawom i wolnościom osobistym obywatela i człowieka Konstytucji RP. Artykuł 73 gwarantuje wolność prowadzenia badań naukowych, jakimi niewątpliwie są eksperyme…
More
Zakaz udziału w eksperymencie medycznym bez wyrażania zgody

Podstawą dla regulacji polskiego prawa w zakresie dopuszczalności prowadzenia eksperymentów medycznych na organizmach ludzkich są przepisy zawarte w rozdziale poświęconym prawom i wolnościom osobistym obywatela i człowieka Konstytucji RP. Artykuł 73 gwarantuje wolność prowadzenia badań naukowych, jakimi niewątpliwie są eksperymenty medyczne, jednocześnie w art. 394 ustawodawca zawarł zakaz poddawania kogokolwiek eksperymentom naukowym, w tym w szczególności eksperymentom medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Szczegółowe przepisy dotyczące przeprowadzania eksperymentów medycznych zawarte są w kilku ustawach i rozporządzeniach.

Są to:
ustawa o zawodzie lekarza i lekarza dentysty (rozdział IV), ustawa Prawo farmaceutyczne,
ustawa o wyrobach medycznych,
art. 27.3 Kodeksu karnego,
rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań Dobrej Praktyki Klinicznej,
rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie sposobu prowadzenia badań klinicznych z udziałem małoletnich.

Poza regulacjami o charakterze prawnie wiążącym mamy do czynienia także z regulacjami o charakterze zaleceń czy wytycznych. Istotną rolę w tym zakresie odgrywa niewątpliwie Kodeks etyki lekarskiej przyjęty w formie uchwały przez Nadzwyczajny II Krajowy Zjazd Lekarzy 14 grudnia 1991 r., który dwukrotnie był zmieniany.

Ponadto wiążące dla Polski są także odpowiednie przepisy prawa międzynarodowego, które nie dotyczą bezpośrednio problematyki przeprowadzania eksperymentów medycznych, ale zawierają gwarancje praw człowieka, w tym w szczególności zasadę zachowania godności ludzkiej, na przykład Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych, czy odpowiednie dyrektywy UE.

dr Agnieszka Malicka Uniwersytet Wrocławski.

"Udział małoletniego w eksperymencie medycznym". Pobierz cały raport:


akademiageopolityki.pl/…pload/b44c2ac2478fb3d92aa80d8e9c9447fe945d3806.pdf
Wieczne Odpoczywanie Amen
One more comment from Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Cov Id-19.

Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci...
Krystian N.
UWAGA! Posiadam od znajomego lekarza wiarygodne informacje z jednego z większych szpitali w Polsce, iż najcięższe przypadki tzw. kowidu są po szczepieniach. Personel ma absolutny zakaz mówienia o tym.
Info otrzymałem 10.05.2011 g.22.00.
Krystian N.
olek19801 shares this
3.3K
Nie ma ratunku dla zaszczepionych trucizną !
przeciwherezjom
Po ludzku pełna prawda. Jest Bóg i dumam zupełnie prywatnie, że wielu z nich zostanie ocalonych od przedwczesnego zgonu dzięki temu, że się nawrócą w czasie Ostrzeżenia. Jest nadzieja dla was, którzy weszliście w to bagno. Ale nawracajcie się najlepiej od teraz, ze łzami w oczach. Bo na sumieniu macie nie tylko samobójstwo, ale też krew nienarodzonych dzieci z których robione są szczepionki.
BeatkaS
Boże wybacz im bo nie wiedzą co czynią... Są tak omamieni przez szatana, że nie są już sobą... Widzę to na co dzień wśród moich zaszczepionych koleżanek... agitujących za szczepieniami. Nie dajmy się zwieść! Nie dajmy się zaszczepić! Panie Jezu przyjdź!
Tymoteusz
Aktualnie masoneria dowiaduje się (za sprawą liczby zaszczepionych) ilu ludzi za ułudę chwilowego spokoju będzie gotowych na przyjęcie znamienia bestii (o ile ci zaszczepieni w ogóle przeżyją)...
TomUrb
Właśnie to jest dla mnie (na razie) zagadką: ci, którzy się teraz tłumnie szczepią, są typowani przez nas na potencjalnych nosicieli znamienia bestii. Ale jeśli umrą, to kto pozostanie chętny do golenia?
Dowiemy się w swoim czasie 🤪