Podivná smrt Anne Heche vyvolává mnoho otázek (videa)

17.8.2022
Mnoho herců má ve zvyku se do své role vžít na maximum, takže se snaží do daného prostředí, které je ztvárněno ve filmu, dostat i v reálném světě. Nejinak tomu údajně bylo také u americké herečky Anne Hetcheové. Ta právě dotočila film, v němž hraje matku dcery, kterou unesl pedofilní gang. Ve snaze vžít se do role co nejvíc, se údajně snažila zjistit, jak takové pedofilní sítě fungují.

Při svém pátrání došla k šokujícím zjištěním, která plánovala již brzy zveřejnit.
Jenže zveřejnění těchto informací se již nedožila. Média (samozřejmě ne ta mainstreamová) po celém světě nyní spekulují o tom, že v případě Anne Hetche se nejednalo o nehodu pod vlivem kokainu, jak tvrdí oficiální verze. A tato tvrzení nyní zesilují záběry, které se podařilo natočit záhy po nehodě. Anne Hetche je na nich živá víc než dost…

Minulý týden zemřela americká herečka Anne Heche, která prý utrpěla těžké poškození mozku při autonehodě. Hecheová byla odpojena z ventilátoru v neděli večer.

Média uvedla, že herečka byla převezena do nemocnice v kritickém stavu a udržována v kómatu. Autem údajně vjela do domu v Los Angeles. Vozidlo a dům začaly hořet.

Vyšetřování nehody bylo přerušeno. „K dnešnímu dni neexistuje žádné další vyšetřování tohoto případu,“ uvedla policie v sobotu. „Pokud zemře osoba podezřelá z trestného činu, nepokračujeme ve vyšetřování.“

Záběry Fox 11 Los Angeles ukazují, jak Hecheová vstává na nosítkách sanitky a vypadá, že chce odejít. Poté je přesto odnesena do sanitky.

Fotožurnalista Stu Mundel vykřikl v úžasu: „Ach můj Bože, ona je naživu! Pokusila se utéct. Nevím…. to bylo opravdu zvláštní.“ V té době ještě nebylo jasné, zda Hecheová leží na nosítkách. Moderátorka zpráv Marla Tellez zveřejnila snímky na Twitteru.

Záběry z místa nehody ukazují, že ve skutečnosti v kómatu nebyla:


Hecheovou můžete již brzy vidět ve filmu ‚Girl in Room 13‘, který bude uveden příští měsíc. Hraje v něm matku, která jde hledat své dítě, které bylo prodáno síti pašeráků lidí ve stylu Epsteina.

Dříve Heche hrála ve filmu s názvem „Toxic Skies“, ve kterém vědkyně WHO zjišťuje, že skutečnou příčinou epidemie je vládní tajný program chemtrails.


Jak se ovšem nyní ukazuje, tak Anne Hatche se chystala rozkrýt těsně před premiérou filmu skutečnou pedofilní síť, které přišla na stopu právě v době natáčení filmu:


Každopádně smrt Anne Heche vyvolává podobné otázky jaké vyvolávala údajná sebevražda „pedofilního magnáta“ Epsteina, jehož síti (nebo nějaké podobné) se dostala Anne Hetche na stopu…

necenzurovanapravda.cz
Janko333
Oni ju zabili, ak ju odpojili od prístrojov, urobili to zámerne aby nevyšla pravda von. Ježiš povedal: čo ste povedali vo tme, bude počuť na svetle, a čo ste pošepli v izbách do ucha, bude sa rozhlasovať zo striech.
Marieta Ria
Je zaujímavé to posledné video v príspevku, kde sa hovorí o tom, že Heche bola zneužívaná vlastným otcom - pedofilom, vo veku 13 rokov (že by to bol dôvod názvu filmu??) a nástojila na tom, aby sa film nedostal do distribúcie zostrihaný, ale v plnej verzii!! Počas natáčania dostala množstvo varovaní, aby prestala, čomu nevenovala pozornosť...
Prežila si peklo a preto sa tak vkladala do filmovej …More
Je zaujímavé to posledné video v príspevku, kde sa hovorí o tom, že Heche bola zneužívaná vlastným otcom - pedofilom, vo veku 13 rokov (že by to bol dôvod názvu filmu??) a nástojila na tom, aby sa film nedostal do distribúcie zostrihaný, ale v plnej verzii!! Počas natáčania dostala množstvo varovaní, aby prestala, čomu nevenovala pozornosť...
Prežila si peklo a preto sa tak vkladala do filmovej úlohy a snažila sa zistiť viac o tejto sieti, čo sa jej stalo osudným!
Tiež je tam spomínaná aj smrť Paula Walkera, ktorý dostával vážne informácie o elitnej pedofílii... aj iných (napr. DJ Avici). Je to v angličtine, ale ide nastaviť automatický preklad po zapnutí titulkov!
Immanuela Sophia
Jistěže ji zavrazdili 😡
Peter(skala)
je dosť možné, že tá 13-ka má niečo spoločne s jej vekom zneužívania
dominikguzman
Kto si prečíta knihu Illumináti II od Henry Makow, príde mu až zle, keď zistí ako je to v USA na všetkých miestach prelezené pedofilmi.
Coburg shares this
136