Language
38 9 1.6K
Adrienne123

Bitwa pod Wiedniem - „Przybyłem, zobaczyłem, a Bóg zwyciężył”

A jednak wyszło na jaw Oooo!!! – to był CUD !!! Czyj? Przeczytaj – „Przybyłem, zobaczyłem, a Bóg zwyciężył” Rząd i Naród niech idzie tą drogą to zwycięży jak nasz legendarny król – Jan III Sobieski.…
mariba
Quas Primas 31 minuty temu
To, co potępione przez przedsoborowych papieży, to posoborowcy wprowadzają "w ruch" mamiąc i zwodząc wielu.
======================
Ano właśnie tak - jaki GŁUPI Sobieski, jacy głupi TOWARZYSZE husarscy - którzy spadli jak lawa na wiernych i bitnych diabelskich mahometan ze wzgórz Kahlenberg !!! Jacy głupi ci Papieże organizujący krucjaty przeciw Islamowi !!! I my … More
mariba
Młot na posoborowe 18 minuty temu
Egipskich katolików, gdzie tylko jest ich 20% ....
====================
Do tego dodać należy porywanie chrześcijańskich dziewcząt i zmuszanie ich do małżeństwa z porywaczem, (gdyż są po prostu TANIE - jako wyjęte spod prawa szaratu, a za muzułmankę trzeba tyle zapłacić że lepiej kupić kozę lub osła i z nimi współżyć).
A gdy takiej chrześcijance uda się jaki… More
KR44
Bo do jakiego kompromisu mam dojść z Żydem? Że Jezus jednak nie jest Mesjaszem, że to nie oni Go zabili? Do jakiego kompromisu mam dojść z Muzułmaninem? Że Mahomet miał rację, że Jezus jest tylko prorokiem? Do jakiego celu doprowadzić mnie katolika ma dialog z Protestantem? Że Maryja nie jest Dziewicą, że nie ma orędownictwa Świętych, że nie ma rzeczywistej obecności Chrystusa w Eucharystii? Nie … More
KR44
Czy można dialogować z szatanem?
Strzeżmy się szatańskiej pokusy dialogu z wszystkim i o wszystkim. My przecież mamy gotowe odpowiedzi. Dał nam je Chrystus Pan, dał nam je Kościół wystarczy z nich korzystać i odpowiadać jak Pan Jezus na pustyni Szatanowi – krótko i na temat.
Matricaria
Najwyższy czas docenić wysiłki Papieży na rzecz zażegnywania konfliktów aby uchronić życie wiernych i innych.Ostatni list pasterski o patriotyzmie podkreśla że wojna jest niewyobrażalnym dramatem i trzeba wielkiej odpowiedzialności za słowa aby wprowadzać pokój wokół siebie.
Swego czasu św.Franciszek w sposób pokojowy chciał nawrócić Sułtana,Pan Bóg nagrodził jego odwagę i franciszkanie do dziś … More
mariba
Matricaria 8 minuty temu
8 minuty temu
Widzę że odwaga jest Twoją religią ....
===========
Jak dobrze że znasz moje wewnętrzne życie?
Bez tego byłabyś - cóż ..........
Posłuchaj do poduszki TOLERANCJA REPRESYWNA HERBERTA MARCUSE - www.youtube.com/watch
Katolik ma obowiązek się uczyć, nawet żydowski papież JP II tego nauczał, więc pora się uczyć posłuszeństwa kościołowi !!!
Matricaria
Quas PrimasOwoce widać, a nie są one dobre....

No cóż,nikt nie jest idealny.Skończmy już tę bitwę na poduszki bo pora na Glorii iść grzecznie spać ,niech ktoś zgasi światło.
Quas Primas
JPII swoim dłuuuugim pontyfikatem ODMIENIŁ oblicze świata, ale czy było to zawsze pod działaniem Ducha Świętego?
Owoce widać, a nie są one dobre....

-------------------------------------------
Matricaria 15 minuty temu

mariba Po co ci ta wojna,kiedy można inaczej,minęło kilka wieków i ludzkość stoi już w innym miejscu.
Najwidoczniej ominęło Cię coś ważnego - pontyfikat Jana Pawła II który … More
Matricaria
mariba Widzę że odwaga jest Twoją religią , męczenników mamy każdego dnia nowych w tym czasie gdy sadzisz tu wykrzykniki.Kościół robi wszystko by ugasić ten pożar w zarodku.
Taka jest jego misja.
mariba
Matricaria - Dialog - To właśnie co żydek JP II wprowadził do KK !!! No i mamy co mamy - chałaty zamiast czerwonych od krwi męczenników purpur.
A tak na marginesie idiotko - Święty Kościół Katolicki nigdy nie dialoguje !!! Święty Kościół Katolicki NAUCZA !!!
Prześpij się z tym, bo jest już późna pora.
Matricaria
Owszem,bronić się należy,ale dialog na poziomie międzyreligijnym jest priorytetem Kościoła i jego misją w tych czasach.
mariba
Matricaria - byłabyś tak dobra zachować swoje widzenia dla siebie ??? Na dziś i twoich i Jojca Franciszka wystarczy mi.
KR44
Matricaria 15 minuty temu

mariba Po co ci ta wojna,kiedy można inaczej,minęło kilka wieków i ludzkość stoi już w innym miejscu.
Najwidoczniej ominęło Cię coś ważnego - pontyfikat Jana Pawła II który odmienił oblicze świata mocą działania Ducha Świętego.Bez tego klucza nie pojmiesz rzeczywistości w jakiej żyjesz.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Bez … More
Matricaria
Mnie tylko jeszcze jedno ciekawi, mariba czy Ty też widzisz sowy na poduszce u Międlara na filmiku,bo to by mi wiele wyjaśniło.
mariba
Matricaria - przecież napisałem że Sobieski i Husarzy i Papieże to głupki !!! - a tobie i Jojcu Franciszkowi biję brawo i vivaty - czego chcesz jeszcze ???
Matricaria
mariba Po co ci ta wojna,kiedy można inaczej,minęło kilka wieków i ludzkość stoi już w innym miejscu.
Najwidoczniej ominęło Cię coś ważnego - pontyfikat Jana Pawła II który odmienił oblicze świata mocą działania Ducha Świętego.Bez tego klucza nie pojmiesz rzeczywistości w jakiej żyjesz.
mariba
Matricaria 25 minuty temu
To była bardzo emocjonujące pielgrzymka,Franciszek jak gołąbek pokoju przybył aby podzielonym stronom udzielić daru umiejętności pokojowego rozwiązania problemów.
Arcytrudna misja zwłaszcza na spotkaniu ze środowiskiem uczonych uniwersytetu arabskiego....
==========================
Aż się pobeczałem czytając re wasze wypociny.
Brawo Matricaria - brawo Brat wszyst… More
22Cecylia
@ratiorustica my mamy Pana Jezusa uznać za Króla, a sposób w jaki to mamy uczynić podał sam Pan Jezus św. Małgorzacie Alacoque i powtórzył s. b. Rozalii Celakównie. To ma być poświęcenie siebie, swojej rodziny czy większych społeczności, nie wyłączając państwa, Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, czyli dokonać intronizacji NSPJ. O tym mówił w Licheniu kardynał Burke.
ratiorustica
Obwołać Pana Jezusa Królem to żadne zuchwalstwo ale w gruncie rzeczy dążenie do jedynego sprawiedliwego systemu państwowego jakim kiedyś była monarchia katolicka.
mariba
22Cecylia - masz rację, przepraszam. Zainteresowało mnie
ALTIERO SPINELLI I NOWA EUROPA - www.youtube.com/watch
Jeszcze raz przepraszam.
22Cecylia
@mariba zdaje się, że to ty nie mając argumentów uciekłeś się do najbardziej prymitywnego sposobu zakończenia rozmowy. Niech więc tak pozostanie.

____________________________
@mariba 20 minuty temu
22Cecylia - wybacz, ale zdajesz się nie rozumieć prostych zależności. Ale tak to już z kobietami jest. Nie martw się więc i pozostań kobietą, lecz nie wynoś się ponad to do czego cię stworzono.
mariba
22Cecylia - wybacz, ale zdajesz się nie rozumieć prostych zależności. Ale tak to już z kobietami jest. Nie martw się więc i pozostań kobietą, lecz nie wynoś się ponad to do czego cię stworzono.
22Cecylia
Nie kogoś, a Króla Królów, Pana Panów.
Bardzo mi przykro, że nie widzisz różnicy między kimś, a Panem Jezusem i jeszcze cię to bawi!
__________________________________
@mariba 23 minuty temu
22Cecylia - ależ mnie rozbawiłaś. Nie widziałem że "odwoływanie kogoś Królem" oznacza stawianie się ponad nim !!!
Rafał_Ovile
Jaka według 22Cecylia jest różnica w kulcie i misji przekazanej św. Małgorzacie Alacoque a SB Rozalii Celakównej przez Pana Jezusa?
mariba
22Cecylia - ależ mnie rozbawiłaś. Nie widziałem że "odwoływanie kogoś Królem" oznacza stawianie się ponad nim !!!
Cóż coś takiego jest w ewangelii, po rozmnożeniu chleba, lecz nie zapomnij iż ci sami ludzie którzy wówczas tak mówili, powtórzyli to samo w niedzielę palmową, a w Wielki Piątek, przekupieni przez arcykapłanów, wołali - Na krzyż z Nim !!!
Z pewnością wiedział o tej chwiejności Zbawici… More
22Cecylia
A coż to za nowy sposób oddawania chwały Zbawicielowi, zuchwale stawiając się ponad Nim i próbując "obwołać Go Królem"?
Oddawać chwałę Chrystusowi, to uznawać go za Króla poświęcając mu, intronizując Jego Boskie Serce, czy to w rodzinie, szkole, zakładzie pracy, gminie, czy wreszcie w państwie.
________________________________
@mariba 1 godzinę temu
może i jestem zuchwały, ale staram się (jako … More
Ewelina Anna
Oto na obrazie chrześcijańska twarz patriotyzmu. Tak ma wyglądać miłość Ojczyzny, kiedy zagraża wróg. A nie udawać, że nic się nie dzieje, albo jeszcze swoje wartości na śmietnik wyrzucić, bo się obcemu tak podoba.
O wartości sie walczy. O Boga, o Kościół, o Jego prawdziwą naukę, o Ojczyznę, o rodzinę. Nikt tego prawa nie może zakwestionować.
mariba
Adrienne123 - i jeszcze jedno - w tym art. jest zaznaczona żona Króla Sobieskiego - najwstrętniejszy babsztyl w historii polski !!!
Ta dwórka francuska miała tyleż ambicji co urody, a moralność jak to na dworze francuskim wówczas bywało - wprost z rynsztoka !!!
To dla tej włóki bezwstydnej zdradziecki (już wówczas) episkopat za zgodą Papieża zniósł zakaz noszenia imienia Marii przez dziewczynki … More
mariba
22Cecylia - może i jestem zuchwały, ale staram się (jako wprawdzie nędznik) przydać chwały Jezusowi Królowi !!!
Moje stanowisko jest przeciwstawne tym którzy z zasady winni przysparzać chwały dla Króla Królów, czyli tym co od niego samego dzierżą godności, purpury i mieszkają w pałacach.
Czy to jest moją winą że od kilkuset lat jest więcej farbowanych na Polaków w tzw. episkopacie polskim ??? (… More
mariba
Adrienne123 - cóż - źle dobrane źródło i nic więcej. Nie posądzam cię o złe intencje, lecz jedynie o brak dociekliwości.
Dla twojej wiedzy - armia wezyra Kara Mustafy jest obliczana na 300 do 450 tys żołnierza, a nawet są dane o 600-800 tys samego żołnierza plus obóz.
Brak ścisłych danych, gdyż źródła tureckie są niedostępne w całości, a obozów po drodze było kilka.
Na końcu dołączył Chan Kryms… More
22Cecylia
Nikt z ludzi nie ma takiej mocy i władzy, żeby Pana Jezusa obwoływać Królem, bo On Królem jest, a to co proponujesz to jest zuchwalstwo, rzecz obrzydliwa w oczach Bożych.
_______________________________
@mariba 37 minuty temu
[...] niby dlaczego mieliby obwołać Jego Królem Polski ???
Adrienne123
@mariba jest to artykuł zaczerpnięty w całości ze strony cudajezusa.pl/a-jednak-wyszlo…
mariba
stanislawp - zgadzam się z tobą, dodaję jednak że Islam został wymyślony przez żydowskich rabinów, więc służy żydom i nie jest przypadkiem że mason wtajemniczany w 32 stopień - przechodzi na islam właśnie - tylko tyle
stanislawp
Dla ciekawostki - 11.09 i atak na WTC był w rocznicę szarży polskiej jazdy w tej bitwie określanej jako największa porażka armii spod Zielonego Sztandaru Proroka wszechczasów !!!
Oni pamiętają !!! - a ty ???
=============
re
Atak na WTC World Trade Center, to był atak na żydomasonów na Manhatanie gdzie ich, tych zydków, ekspertów od pieniądza, wymiany, handlu i obrotu jest setki tysięcy... aż … More
mariba
Adrienne123 - dane masz cośkolwiek niefrasobliwe. Po pierwsze 100 tys. żołnierza tureckiego stało naprzeciw wzgórz Kalenberg, drugie 100 tys walczyło z 50 tys armią niemiecką (w tym 1 tys lancjerów włoskich przysłanych przez Papieża) a trzecie 100 tys atakowało Wiedeń !!! Razem min. 300 tys samego żołnierza plus obóz (czyli tzw. ciury) co stanowi ok. 1 mln do 1,5 mln. Turków. Naprzeciw nim było … More
mariba
asia7 1 minutę temu
Od września 1937 roku Rozalia otrzymuje .......
====================
Dlaczego produkujesz swoje komentarze pod krętactwem żydowskim??? Nie wiesz że żydzi nienawidzą Jezusa Chrystusa - więc niby dlaczego mieliby obwołać Jego Królem Polski ???
Adrienne123
Przyłączmy się do Krucjaty Różańcowej za naszą ojczyznę. Można się zapisać pod adresem: krucjatarozancowazaojczyzne.pl